Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiye?? Honda 250cc?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar, yeni başlayan birisine ikinci el bir honda250cc yi tavsiye edermiydiniz? honda konusundaki takıntım ise aracımın da honda olmasından dolayı büyük bir sempati duymam.. amacım tamamen performans değil tabiki; keyif,zevk verecek bir hobi olması yeterli.
    ne kadar yakıt tüketecektir? artıları eksileri nelerdir? fikri olan ve paylaşmak isteyenlerden yorum bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    peki hondaya sempati duymanın nedeni nedir ?
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Honda CBF 250 tavsiye etmem...Alma derim...Fıtık olursun vallahi...Çünkü ben fıtık oldum sattım şimdide kardeşiminkini satıyorum..6 aydır bi tek müşteri çıkmadı...................

honda sempatimin tek nedeni arabamı da özellikle honda olarak seçmem. ayrıca turuncu renk jantlı honda repsollerin görünüşünü çok beğenmem. zaten hobi olsun diye alacağım, aşırı bir performans, 0-100 e 3 salisede çıksın gibi kaygılarım yok. belki daha sonra

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı SErtackES adlı üyeden alıntı
    honda sempatimin tek nedeni arabamı da özellikle honda olarak seçmem. ayrıca turuncu renk jantlı honda repsollerin görünüşünü çok beğenmem. zaten hobi olsun diye alacağım, aşırı bir performans, 0-100 e 3 salisede çıksın gibi kaygılarım yok. belki daha sonra
    cbr 125 e toz kondurmam ama ufak motor boyutları açısında
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Honda CBF 250 tavsiye etmem...Alma derim...Fıtık olursun vallahi...Çünkü ben fıtık oldum sattım şimdide kardeşiminkini satıyorum..6 aydır bi tek müşteri çıkmadı...................
    abi kaça satıyosun vade yaparmısın konusalım detayları özel atarsan sevinirim.

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    CBF lerin tipini beğenmiyorum, teknik özellikleri hakkında bir fikrim yok. hondanın CBR serisi hoşuma gidiyor. ama artısı eksisi nedir bilmiyorum tabi. sadece kasaya göre yorum yapabilirim

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    cbf den başka hondada tavsiye edilecek 250 cc warmı?_ ben cbf derim..
    CBR 600F Honda,

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    aslında Honda cbr nın 250cc lık leride var ama cok az sayıda ve üretimi durdugu için bulmak çok zorr
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    honda cbf 250 derim ama hysoung da bak o da güzel...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    cbf250 nasıl fıtık yaptı seni ??? anlatırmsın bu motorun tek eksiği bu galiba fıtık yapması
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    cbf den başka hondada tavsiye edilecek 250 cc warmı?_ ben cbf derim..
    cbf den baska bide scooter var 250cc su sogutmalı ama fiyatına göre şekli cok biçimsiz asya 150 t1 in ön farı hariç göstergelerine kadar herşey bire bir aynı malzeme kalitesi farklıdır tabi ama 8000 lira civarı fiyatı olması lazım bana göre alınmaz zaten piyasadada pek görmüyorum
    honda da cbf ve scooter dan baskada 250 lik makina yok bildigim kadarıyla

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    cbf den baska bide scooter var 250cc su sogutmalı ama fiyatına göre şekli cok biçimsiz asya 150 t1 in ön farı hariç göstergelerine kadar herşey bire bir aynı malzeme kalitesi farklıdır tabi ama 8000 lira civarı fiyatı olması lazım bana göre alınmaz zaten piyasadada pek görmüyorum
    honda da cbf ve scooter dan baskada 250 lik makina yok bildigim kadarıyla
    Honda FES Foresight 250 o model ama bence de değmez.
    Bir de CBX modeli var, performans açısından CBF'in biraz daha fazlası (ama daha eski model olacağı da unutulmamalı).2.elde bir seçenek.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    dostum bence senin yapıcağın en iyi iş bi tane GT250 almak tabi bu benim düşüncem sen CBF daha çok beğenirsin bilemem
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    ben olsam hemen alırdım!! hondada sıkıntı olmaz bundan sonra da hondadan vazgeçmem.. valla satarken de zorlanmassın bnm satma düşüncem yok ama motoruma müşteri çok!! memnun kalacağından eminim; ben olsam hemen gidip parayı verip makineyi alırdım!!
    Ayakta tutan bizi aşkındır; TeXaSlılar sana aşıktır!!
    BURSASPORlu olmak ayrıcalıktır, ŞAMPİYONLUK bize yakışır!!!

ya ben ıkısını de kullandım cbx twestır da egzantırk ,zıncır ve dıslıyle ugras dur cbf de ıse gucunden randuman alamadım su an gtr 250 hysung aldım ben bu kadar beklemıyodum motora ne kadar gaz verırsen ver bana mısın demıyo 2000 kolımetrede bılerek uzunyolda actım makınyı yenı olmasına ramen baya zorlayınca(on iki bin devırde)190 gordu kı acılınca rahat gorecek demektır

saolun arkadaşlar tüm yorumlar için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler