Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yamaha BWS mi, Kymco Agility 125 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hafta sonları kullanırken zevk alacağım kaliteli bir scooter almak istiyorum. Bazı kişilere sordum hergün kullanmayacaksan ve benzini dert etmiyorsan en iyi scooter yamaha BWS 100 diyorlar.
    Bazıları ise artık teknoloji değişti devir 4 zamanlı devri diyor ve Kymco Agility 125 i öneriyorlar,
    Bazıları da Yamahanın Cygnus RS 125 ini öneriyor.

Çelişkide kaldım. Yardımcı olursanız seninirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    BWS iki zamanlı olduğu için fazla yakar. Ama okuduğum forumlarda insanlar seriliğinden çok memnundular. Kymco'yu ise maalesef bilmiyorum. Aslında pek yardımcı olamadım ama kişisel bi fikir soruyorsan ben olsam Agility'i tercih ederdim. Nedenleri : 4 zamanlı , 125 cc , tipi bence daha hoş , agility 9 - bws 7.8 hp... Umarım yardımcı olur...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

tabiki agility

cünkü 4 zamanlı cünkü 9.5 hp vede 12 inc büyük jantlar (bws 10 inc jant) vede motordaki teknoloji farkı kymco yamaha honda vs motorlara cesitli motor parcaları üreten bir firmadır türkiyede pek duyulmasa bile bir örnek verecek olursak gecen sene italyada vespa dan sonra en cok satan ikinci firma olmus kymco bu da avrupa dapazar payı yüksek anlamına geliyor cok kısa süre icerisinde de türkiye pazarında liderlige oynayabilecegine inanıyorum

dalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    abi bws benimeski motorum 2 zaman lı alet ama motor zevkini sana veriri... ayrıca yamaha sonuçta daha ötesi varmı.. benzinde o kadar sorun etmee.. ayrıca motor çok kullanışlı... bence bws al memnun kalıcaksınn...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Kymco Aqility 125" bana göre daha uygun olur.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kymco İtalya pazarındaki ikinci el payının ülkemiz pazarındaki payına etkisi bence okadar da önemli deil.Belki kymco 5sene sora iyi motorlar klasmanına girer onu bilemem ama yamaha da olduğu yerde kalmaz.bws kullandım objektif bir yorum yapmış olamıyacam belki ama bws derim.110cc yamaha 7,8hp 125cc kymco 9hp aradaki 4zamanlı-2zamanlı performansınıda göz önünde bulundurduğumuzda sanırım yamaha biraz daha güçlü bir motor oluyor.Müthiş atak bir motor yakıtı biraz fazla ama değer diyorum...
    AKIN FİDAN

baba 3.5 yıldır bws kullanıyorum bnce hıc dusunmeden alsın almak ısteyen.yakıt fln hıkaye motor gercekten sahanee.r6 yolda ama olsun onu yerı hıc degısmezz :D

Piaggio zip 100 e de bvaka bişlirsin değişik bir görünümü var kalasik gibi hemde süper marka aglity 125 de süper marka ve süper bri motorsiklet ayrıca benzini kokluyor yamah gereksi benzin yakıyor agilityde çok atak veri seri bir scootermıs kulananalar öle diyorr sitesinde 5 milyona 175 kilometre gidiyor diyor yani gezmedik yer bırkamıssın ve ebedi binersin oo motora

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    kymco agility forumlarda ara bulursun birkaç birşey
    Ride your way

yesilius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum ben yamaha bws 100 kullanıom gayette memnunum,tawsie ederm bayaa atak bi motor arkadaşların dediiği gibi

ya yamahada kendini ispatlamıs bir marka bence çinli olmasın ne olursa olsun

Kodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BW'S 100 :) (o da gitti hatta :/)
    Uzun süre BW'S kullandım, tam anlamıyla alet "taş gibi". Her yere girdim çıktım, çok bozuk zeminli dağ yollarında da, uzun yok sayılabilicek asfalt yollarda da, şehir içinde de, hatta fazla yumuşak olmaması kaydıyla kumda bile bir kere bile beni yarı yolda bırakmadı. Benzin konusunda diğer scooterlara göre biraz cömert olman gerekebilir ama, bir süre kullandıktan sonra "yavrum benim, içtiğin her damla benzin helal olsun sana" dersin zaten duygusal bi bağ da vardı onunla aramda benim Ayrıca, ben (100 kilo), ve bir arkadaşım (85 kilo) üstündeyken bile düz yolda 80'i çok rahat, çok hafif yokuş aşağı da 90'ı zorlanarak görüyodu.

Ha, bir de, artık benim şansıma mı hiçbirşey olmadı, yoksa gerçekten mi öyle bilmiyorum ama, o motorun tekeri patlamıyo galiba ya Bir kere bile patlamadı o kadar yol yapıp saçmasapan yerlerde gezinmeme rağmen

Not. Yedek parça da kolay bulursun.
    Bunlardan herhangi [COLOR="DarkRed"]biri[/COLOR] ... :pale: ... Yamaha [B][COLOR="RoyalBlue"]MT-01[/COLOR][/B] ([I]mavi[/I]) // Yamaha [B]R6 ([I]yeni[/I])[/B] ([I]siyah[/I]) // Yamaha [B]FZ 6[/B] ([I]siyah[/I])

emrewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar tüm forumlarda agility nin 5 ytl ye 175 km yol yaptığını yazıyo ama böyle bişe olması imkansız ki zaten sitede 5 ytl değilde 5 litre benzinle 175 km yaptığını yazıyo. km de 3 ykr yakan hiç bir motorlu araç bu zamanda üstelik dünyanın en pahalı benzinini kullanan türkiyede imkansız

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    ben agility hakkında cok yazı yazdım biraz araştırırsan bulursun ama okumanı tavsiye ederim. özetle şu agility yi alıcaksın bws leri peşine takıcaksın bws ler benzin alırken sen kösede telefonla konuşacaksın. 40bin km de motor rektefiyesi gören bws lerin yanında ustaya agility nin 100bin km garanti belgesini okutacaksın. sonrada doubt diye bir herif vardı o al demişti.... diyeceksin kal saglıcakla

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım görüntüsünden çok daha fazla performns gösteriyor süper bir makina bende honda beat da var onu babam kulanıyor bunun yanında o kaplumbaga çok memnunum yeni alacaklara her yönden agintiyi öneriyorum süper bir motor 2 gündür kulanıyorum...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı erol_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım görüntüsünden çok daha fazla performns gösteriyor süper bir makina bende honda beat da var onu babam kulanıyor bunun yanında o kaplumbaga çok memnunum yeni alacaklara her yönden agintiyi öneriyorum süper bir motor 2 gündür kulanıyorum...
    arkadaşım resim koyman mümkün mü? uzun mesafe demesi yaptınmı hiç?20-30km
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    saygıdeğer kardeşim bws mi kymco mu diye soruyorsun; akılı bu araçlara binenlerden al derim. tabiki bws yakıt abartıldıgı kadar çok değil gaz koluna otobüslerdeki tutamak gibi asılırsan çok yakar hep dip değil hep tatlı gaz gerektiğinde dip gaz gideceksin budur motorsiklet kullanmanın zevki. bi depoyla 182km yaptım depo 5,7litre ve castrol tts full sentetik yağ kullanıyorum aldığım günden beri bu böyle şehiriçinde sorunsuz ne alman ne italyan halis japan

kardeş benzin içimi de az bws nin bana kalırsa bws al çünkü hızı da çekişide güzel

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    tabiki yamaha diyorum nekadar iki zamanlıda olsa sonucta japon malı bws100

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uzun uzun kullandım her ikisini bende honda beat da var yamaha bwx de kulandım ama kymco agilitiy de karar kıldım ve aldım 3 aydır kulanıyorum agility i çok memnunum yag derdi yok gayet seri benzinde çok yemiyo alacak olanlara tavsiyem bu motor at gözlügü takmayın 4 zamanlı agilty varken niye eski tip bir motor?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler