Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

XF 650 Freewind ve Honda Falcon

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Arkadaşlar. Ben ikinci el enduro alıcam ve bu iki marka arasında kararsız kaldım.
    Suzuki XF 650 Freewind: 1997 Model, 50.000 km, 7000 YTL (Göstergeler Dijital - Lastikler yeni)
    Honda NX4 Falcon : 2004 Model, 8000 km, 7000 YTL ( Koruma demiri - Seyahat camı - Arka Case)- Çift egsoz yaptırmış sahibi. Sonradan takılan egsoz da orjinal ama içi boş avadanlık olarak kullanıyormuş Ama sışardan bakanın hayatta anlamasına imkan yok egsozun boş olduğunu...
    Şimdi enduro motorlar için 50000 km çok değil diyolar. Suzuki baya heybetli bir motor. Ben anlamam ama nede olsa motorda yılların yorgunluğu olabilir diyolar.. Herkes bişe söledi ama emin olun söyleyenler sizin kadar motordan da anlamıyorlar Şimdi Suzuki mi ? Honda mı ?
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    97 model ve 2004 model arasında bir kere uçurum var...Ben kesinlikle o şartlarda falcon derdim.Ya da içine sinmiyorsa sonuçta 7.000 de az para değil biraz daha bir şekilde ekleyip başka alternatiflerde düşünebilirsin,sana kalmış

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ee hangisine karar verdin?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Ee hangisine karar verdin?
    Abi daha karar veremedim Ama honda ağır basıyor...Seni de görmek nasip olmadı zaten ... Endurocu.com da 2002 modeli ve 20 bin km de ki suzuki yi 7 milyara almışlar ben bu olaydan bişe anlamadım ? Dodo moto bana fiyatı veren yerde, Bu motorlarda orada... Kazıklanmaya mı çalışıorus anlamadım ?? Walla bu markacılara kızıp Regali alıcam sonunda !! Bu hafta herşey netleşecek !!
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Tatar Ramazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede honda neden;servis yönünden,sağlamlık yönünden, ve de yakıt yönünden XF 650 den çok çok önde bir alet derimmmmmmm.
    [I][B]Asil Yörük[/B][/I]

dalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    honda hayat onda

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bencede honda.. Tatar Ramazan ın yazdıklarına ek olarak model farkı war arada..
    CBR 600F Honda,

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sahibinden.com a göre 97 model 43000 km de 5250 ytl ye satıyorlar (suzuki)

2003 model 10000 km de 7000ytl istemişler (honda)

Bu durumda suzuki ortalamadan pahalı honda ortalamadan ucuza gelmiş oluyor.

Not: acaba sen bu hafta boyunca burada mısın belki hafta içi Samsun a dönmem icab edebilir. Özelden ulaşırsan gider şu adama bi konuşuruz.

Haa bu arada bütçeni bilmem ama yerinde olsam şu fırsatı da kaçırmazdım

http://www.motomax.com.tr/urungoster...olumadi=ENDURO

http://www.motomax.com.tr/fiyatlar_1.asp?markanedir=1 bu da indirimli fiyatı
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    freewind üretimi durmuş bir model olmasına karşı f650gs, aprilia pegaso gibi tek silindirli endurolar arasında en iyisi olduğu söyleniyor (bir kaç endurocudan aldığım bilgi bu yönde, ben onların yalancısıyım.) tek problemi şu anda üretilmiyor olması ve eğer bir parçaya ihtiyacın olursa bir süre beklemek zorunda olman.
    kasası aprilia pegasonun eski kasası ile aynı.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Evet bence de honda... Ama beni düşündüren satıcısı nerden suzukiyi bukadar pahallı ? Hondayı da neden bu kadar ucuz satıyor ? Bunu hala çözebilmiş değilm... Bu da beni baya sıkıntıya sokuyor düşünürken... işin açıkcası hala bu sorular yüzünden karar veremedim ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler