Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS SORUNSALI

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bir sorum var 2015 0 apachelerin hala durması.Tvs 200 çıkmaması,Apache 2017 modellerin bulunmaması bunların hepsi Tvs Türkiye'yle ilgili yani getiren firmayla ilgili bir sorunun olduğunu düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs apache kaliteli motor da, ben az satılmasını şu sebeplere bağlıyorum:

2014'de sıfır Ybr 125 4.750TL'yken Tvs apache 5.800TL'ydi, Cbf 150 de 5.800TL'ydi. O sıralar Tvs Apache iyi satıyordu, Honda fırsatçılık yapıp Cbf'ye yüksek fiyat çekti ama Tvs de fiyatı uygun tutsaydı satmaya devam ederdi.

Gündelik kullanmaya motosiklet alacaksın; Ybr gibi sorunsuz, Cbf gibi titreşimsiz motorlar varken niye gidip öne eğik oturulan bir titreşim makinası alasın?

Ybr-Cbf'deki gibi yüksek gidon koysalar, birkaç hp'den feragat edip düzgün bir balansör uygulasalardı bence daha çok satılırdı.

Görünüş olarak güzel zaten, bir de o kocaman far kafası yerine uygun boyutta bir kafa olsa daha da güzel olurdu.

Japon motosikleti yerine Hintlinin alınabilmesi için kullanışlı ve uygun fiyatlı olması lazım. Yoksa Yamaha-Honda'ya devam.

Apache 200'e gelirsek; Pulsar ns 200 varken 5 vitesli, yağ soğutmalı Apache 200 pek talep görmez.

Tamamen şahsi görüşlerimdir, 'Sen bilirkişi misin, sen uzman mısın, sen kimsin lan' demeyin lütfen.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Bence pulsar serisi tvs nin sonu oldu, hiç bitmeyen titreşim ve pahalı yedek parçası servis azlığı da cabası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler