Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAŞLANGIÇ İÇİN TAVSİYE EDİLECEK MOTORLAR.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar;

bu gun katıldım aranıza konuyu yanlış yere yada yanlış bir başlık ile açtıysam kusuruma bakmayın öncelikle.

27 yaşındayım daha önce hiç motor kullanmadım ehliyetimi alıp 125 cc bir motor almak istiyorum bütçem 4-5 bin kadar çok büyük bi beklentim yok parçası ucuz servisi düzgün yakıtı makul bi motor beklentim.

kullanan tecrübe sahibi olan sizlerden bi kaç tavsiye öneri alırsam çok memnun alırım şimdiden dikkate alıp cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

bahsetmiş olduğum tutarlarda nasıl bir başlanğıç motoru alabilirim internetten forumlardan okuyup baktıgım kadarı ile bi kaç örnek vereceğim sizlerden de öneri beklerım.

mondial - 125 mh drift / 150 mh drift (arasında 100 lira oynuyor) hangisi daha iyiyse

motoran - crazy 125 - spada x-ray 125

bajaj - discover 125

honda - cb 125 ace / cb 125e / (cb 125 ace ler için internetten forum lardan pekde olumlu yorumlar okumadım.)

şimdiden çok teşekkür ederim dikkate alan arkadaşlar için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco agality
    bajaj discover 125,125'lik sınıfında en az yakanı dıye bılıyorum arkadasımda var motoruna hiç bakmadıgı halde motor bana mısın demeıyor çok sağlam japon kalitesini uyandırıyon bana ben öneririm parcasıda uygun oturus pozisyonu bakımından da cok rahat öneririm

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial MR Vulture ye de bi bakın derim. Kullanan arkadaşım çok memnundu. Bu listeden de ben Discover alırdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çin almada ne alırsan al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)