Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Zealsun Zs-200,Aprilia Rs125,Gilera Gfr 125 Hangisi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Arkadaşlar bu 3 motosiklet markasıyla ilgileniyorum özellikle zs-200'ü çok araştırdım elinde yada tanıdıklarında bu motorların 2 .eli varsa alabilirim birde gilera ve aprilia ile daha fazla bilgi edinmem lazım hadi aprilia yı az çok biliom da gilera yı hiç bilmiorum yardımcı olursanız sewinirim msn adresim hacker_2834@hotmail.com isteyenler eklesin konuşuruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Ya arkadaşlar kimsenin bu konu hakkında bilgisi yokmu? en azından araştırabileceğim bi link verin yahu ben bulamadım

ya ben zeulsun 200 u nkullansım bes para etmez aprılla veya gilara guzel ama 2002 ve ustu eskılerın cogunun ekmegı yenmıs alırsan ugrasırsın az bıraz paran varsa hyosung derım gtr250

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    zealsun ıle aprılla kıyaslanmaz
    Yeni yine yeniden

Birkaç yıldan fazla binerim dersen Zealsun al, zira gilera aprilia 125cc-30HP civarı makineler çok sıkışıklar ve de iki zamanlılar. Çok sürmez elide kalırlar bir seneye. Ama ZS200GS 200cc-15HP ve motor tamir görmeden 70.000km giden arkadaşlar var. Başka bir alternatif 2. el CBR125R, ya da ramzey 150 racingler falan var cbr150r takliti bak bi onlara, 3000 YTL civarı fiyatlara.

Gokhan; gtr250 çok ayrı bir klasmanda, hacker arkadaş 3000YTL civarında bir makina arıyor gibi sen gtr250 diyorsun 3 nere 8,5 nere ? Yardımcı olmaksa amaç daha makul şeyler önerelim.

İyi Seyirler...

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Ewet öğrenciyiz en fazla 3000 ytl civarında bi makina istiyorum zealsunu çok araştırdım almak istiyorum aslında bunlarda diğer alternatiflerimdi ama zealsun daha ağır basıo 2.el temiz bir tane bulursam almayı düşünüyorum kısa zamanda bu arada ilgileriniz için teşekkür ederim gt250r a aşık olmuştum ilk gördüğümde ama fiyatını görünce bu kız bana göre değil dedim ya aitho sen uzun zmndır kullandığına göre zealsunun yakıt sarfiyatı hakkında bilgi verirmisin bi depoyla kaç km gittin yada km de ne kadar yakıo tabi bu kullanışa bağlı ama sakin kullanım için soruyorum ben

Selamlar hacker_2834;

Benim motorum 3000km civarında yani iyi bir rodaj dönemi geçirdi ve artık her yönüyle konuşulmaya hazır denilebilir. Tam dolu depoyla ki 14lt benzin alıyor, yedek depo hariç 550-600km kadar yol gitmiştim. Uzun zamandır depoyu tam doldurmadım ama 20ytl benzinle 200km kadar gidiyor. O da sanırım km başı 7-10ykr gibi bir rakam yapıyor kullanıma bağlı olarak. Ben 10.000rpm görmeden vites atmıyorum...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ama tabı suda var aprılla 2. el alırsan motorun anasını belemişlerdir ondan hayır cıkacagını sanmıyorum ayrıca 2. zmanlı motorlar cabuk sıser eskı mootr alamınnın taraftarı degılım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Apriliayı ve gilera diğer alternatifler arasına koymamın sebebi güzel görünüşleri olmasıydı ama 2 zamnlı olması ayrıca masraflı ve yakıt sarfiyatında acımasız olduklarını duydum zealsun ucuz parçası ve az yakıt sarfiyatıyla şuanda ilk sırada duruyor ve ağustos sonu gibi alıcam inşallah okan ve aitho kardeşlerim verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederm. bu arada aithonun isminin üzerine çizgi çekilmiş bu ne anlama geliyor herhalde üyeliği iptal edildi öylemi ?

Motosikleti
    CBR 600F
    zealsun bulabilirim sana 960 km de istersen irtibata çek 0535 980 71 12

slm bulursan iyiolur nekadar fiyatı temizmi

bu karsılastırmaya rs125 ı koymak hangı mantıga dayanıyo? o makıne dıgerlerını havada karada yer bee!we o kadar elestırdıgınız aprılla yı emınım hıc gormedınız!!!

Motosikleti
    zealsun 200 gs ve 125-9
    zealsun 200 gs üzerine tanımam ihtiyacı olan varsa temin ederim

aprilla değil, aprilia... biraz daha dikkat...
    born to be wild

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi sen hiç mi araştırmadın... Rs 125 5.000€ sıfırı... sen 3000ytl diyorsun... Hadi bütçe çıksa Derby'e de bak diyeceğim ama kurtarmaz...
    Diğer motorlar hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama cbr125'in 2. elini 3.500 civarında bulursun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Minks 1997
    Görkem cbr diyosun baska bişey demiyosun helal olsun valla bu kadar memnunsan güzel

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abi adam 2. el bakıyor ya yani 0 değil yada ben öyle anladım ama dedikleri gibi aprilia 2. eli haşat oluyor ama bende mesela zealsun 200 gs almayı düşünüyorum param olsa gt250r,rs125 vs vs alırım yani
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Arkadaşım temiz bir gilera bulursan iyi olur parcasını bulman daha kolaydır en azından parçaları uyumlu rs te bu şansın yok rs 125 in parcaları bıraz daha kendı tarzında ama gfr de mesela rx 135 veya dt 125 pistonu uyumludur.. Zelasuna gelınce bulabılırsen zealsun al cunku gilera yada apriliayı herkez ayakta tutamaz zira bu iki makinayı kullanmak ıcın elının anahtar tutması lazım yoksa cabuk öldürürsün..

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım temiz bir gilera bulursan iyi olur parcasını bulman daha kolaydır en azından parçaları uyumlu rs te bu şansın yok rs 125 in parcaları bıraz daha kendı tarzında ama gfr de mesela rx 135 veya dt 125 pistonu uyumludur.. Zelasuna gelınce bulabılırsen zealsun al cunku gilera yada apriliayı herkez ayakta tutamaz zira bu iki makinayı kullanmak ıcın elının anahtar tutması lazım yoksa cabuk öldürürsün..
    bencede al bi tane zealsun diğerleri 2zamanlı ve ayakta tutman içinde elinin anahtar tutması lazım al zelasunu sıkıldın mı sat gitsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler