Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Pcx 150 vs Yamaha Nmax 125 ABS

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - CBR 125R
    Bu 2 scooter arasında çok kaldım ilk motosikletim olucak vitesli motor tecrübem oldu ( Pulsar - Cbf gibi ). Şimdi öncelikle Nmax 125 abs fren sistemi olan led farlara sahip güzel bi scooter yolda bırakmaz , Pcx ise şuan 150 lik kategorisinde satışta zirvede olan bi scooter aynı şekil led farlı bana göre görüntü olarak daha da güzel ama Nmax ' e de sıcagım , sizce hangisini neden almalıyım ekipmanım hazır 8000 maksimum bütçe ayırıcam ve sürekli 2 kişi olucam ben 70 artçım 60 kilo o yönden problem yok yazın uzun yol yapıcaz şimdiden teşekkür ederim lütfen görüpte yazmamazlık yapmayın sizden tek ricam budur iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    ben Honda derim marka fanatikliği değil tabi ki de bende de pcx125 var gayet memnunum yakın bir arkadaşımda Nmax var ve konforundan yakınıyor pcx150 ve pcx125 sadece ivmelenmede fark eder son hızlar aynı kesiciye giriyor çünkü birde Yamaha nın bakım parça giderleri daha pahalı ve servis ağının yaygın olmadığı konusunda çok söylem duydum ne kadar doğrudur bilmem ama türkiye de Honda 2. elde de kuvvetli her yerde servis var parça sıkıntısı yok (illaki vardır ama o kadar yazan çizen yok)iki scooter da güzel bence AEA inceleme yapmıştı çıkarttığı sonuç nmax 1tık daha hızlı ve 1 tık daha fazla yakıyor ABS avantaj demişti ama pcx in frenlerde kombine fren ve gayet yeterli çok küçük artı eksileri var bana göre mesela 12v çakmaklık pcx de var bana göre + gözünüze hangisi güzel geliyorsa onu alın bence gidin sürün binin inceleyin illaki biri içinize sinecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)