Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Daha Çok Konfor, Biraz da Güç

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Amacınız hava atmak veya kendini beğendirmek değilse yada uzun yolda otomobilleri geçerek kompleksinizi yenmek değilse 250cc gayet yeterli bir motordur iki kişi veya tek kişi, haaa ne olur düz yolda iki kişi motoru yormadan rahat 120 zorlayarak 130 ile gidebilir, çok çok dik rampada 70-80 e düşer en fazla. Burada uzun yolda en önemli şey motorun titreşimsiz tereyağı kıvamında ve amortisörleri kaliteli olması gerekir ve piyasada bu rahatlığı sağlayacak tek 250cc motor inazuma dır, naked veya f , F modeli karenajlı olduğu için rüzgarı biraz daha az hissettirir, naked alırsanızda bir cam takarsınız sorun kalmaz. Ben 2014 model inazuma naked sahibiyim bu motoru çok seviyorum chopper klüp üyesiyim kıyıpta satamadım bu yüzden bir ucuz olsun diye 250cc daystar chopper daha aldım ama buda çok güzel çıktı , yüksek cc motorlara fazla paralar vermek bana göre gereksiz. İnzuma çok kaliteli ciddi mühendislik ürünü bir motordur, hangi parçasını incelerseniz kaliteyi hissedersiniz . Malesef bugün piyasada bu motorun kıymetini anlayamayacak derecede bilinçsizler tarafından inazumaya saçma sapan karalamalar yapılmıştır, yok ağırmış kullanması bu yüzden zormuş (bu ağırsa 600 lük 1000 lik motorları sen nasıl kullanacaksın), yok yavaş gidiyormuş 140 yapıyor neresi yavaş bunun, zaten motor yarış motoru değilki 160 yapsa ne olacak 300 yapmadıktan sonra, işin özeti Bursa lı hemşerim burada ne yazsak havada kalır imkanın varsa alacağın bu motorları şöyle üzerine oturup sadece çalıştırman yeterlidir.
    ddh bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Amac konfor demişsiniz o zaman XEVO öneririm, xmax, sym vb lerine göre daha konforlu ve sarfiatı daha düşük
    ddh bunu beğendi.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Kesinlikle Inazuma F
    ddh bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çiçek bir inazuma her şekilde mutlu eder.
    ddh bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana markacılıktan veya 2 el çabuk satarsın uçarsın kaçarsın yok yedek parça cart cürt yok şöyle uçar böyle kaçar gibi safsatalar ve hayaler paris gerçekler diyarbakır muhabetine hiç girmeden

Tavsiye etiğim markanın şuan süper 8 125 cc başlangıç yapmış ve 2 adım olarak sana tavsiye etiğim model veya 350 cc abs modeli ülkemizde çıkarsa almayı ve hayatıma devam etmeyi düşünüyorum

Bu model için hep şu cümleyi duydum diyer modeler teknisyen ürünü ama bu alet muhendislik harikası deniyor

Kısaca hanımınla ve her türlü ihtiyacına cevap verebilicek bir alet arpasını suyu verir bakarsan çok ekmeğini yersin şuan bu modelin 100 bin km yapmışları dolaşıyor

Kısaca verebiliceğim bilgiler budur

Unutmadan yakıt serfiyatı seni asla üzmez kalite sağlamlık ta keza öyle rahatlık o biçim kaçarmı hiç sorma

Hep tavsiye ediyorum ama bir gün benim olucak nasipse

https://www.youtube.com/watch?v=cPslaUJpr_A
    Dün tamirci arkadaşımın yanına gittim sohbete. Kymco gelmiş tamire. Şarj etmiyormuş falan filan.
    Bir parça fiyatları var ağzım açık kaldı. Kymco parçası çok pahalı bir motor, aman aman..
    ddh bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün tamirci arkadaşımın yanına gittim sohbete. Kymco gelmiş tamire. Şarj etmiyormuş falan filan.
    Bir parça fiyatları var ağzım açık kaldı. Kymco parçası çok pahalı bir motor, aman aman..
    Mubarek sanki diyerleri sudan ucuz muş gibi konuştun kalitenin ucuz olduğunu kim söylediki
    ddh bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    şaka gibi, adam yol yapıcam, uzun yol, eşim ile diyor.
    kimse burgman demiyor.
    ne denir.

abicim burgman al 400 cc ve 2010 üzeri istersen dünya turu yap. ne hatun yoruluyor ne sen.
    kendimden biliyorum.
    ddh ve akjenas bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bütçeyi az biraz zorlayarak eski kasa vstrom650 almanızı öneririm. Daha önce vstrom 1000 kullandım. İkisinin kasası aynı. Şu an ise CBF 1000 kullanan biri olarak söylüyorum ki, vstrom'daki konfor bunda yok.
    ddh bunu beğendi.

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    hepinize teşekkürler arkadaşlar. anlaşılan vitesli model tercih edersem inazuma yok scooter tercih edersem de yamaha x max modeli ağır bastı. Ama konfor için scooter daha iyi gibi duruyor. 250 cc civarında gezineceğiz önerdiğiniz her motosiklet çok hoşuma gitti cumartesi fuara gidiyorum orada hepsini görme şansım olacak

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    hala mı xmax çok ilginç

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)