Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Daha Çok Konfor, Biraz da Güç

Motovento
    REKLAM ALANI
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Arkadaşlar konuyu direk başta yazıyım ayrıntıları daha sonra yazarım. 14 - 15 bin civarında eşimle beraber uzun yol yapabileceğimiz bir motosiklet arıyoruz? Tavsiyelerinizi bekliyorum fuara aklımda modelle gitmek istiyorum.

Üyelik tarihime de bakarsanız uzun yıllardır motosiklet aşığıyım Atama, evlilik, araba felan derken motosikleti aksattım. İşleri yoluna koyduğuma göre şimdi motosiklete geri dönme vakti Eminim bu duruma benzer konular vardır. Beni yönlendirebilirsiniz ya da buradan tavsiye verebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    bütcenizi belirtseniz daha iyi olur
    ddh bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütcenizi belirtseniz daha iyi olur
    14 - 15 bin TL civarı
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    150-100-49cc
    Mondial rx3i evo alır para artarsa aksesuar alırdım kesinlikle
    ddh bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    İşin içine yengede girince ben oyumu Xmax 250 ye kullanıyorum. Abs de olursa, bide topcase, bagajda büyük. Çiçek gibi olur.
    ddh ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı unoturbo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial rx3i evo alır para artarsa aksesuar alırdım kesinlikle
    Mondial'i hiç düşünmemiştim. Kalite olarak eski Mondial'e göre fark vardır herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Aslında tek olsam alınacak çok güzel motosikletler var Xmax 250 de güzel motosiklet kullanıcı yorumlarına bakmadım yakıt sarfiyatı nasıl ?
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    xmax250
    scooter dusunuyorsan aynen x max ideall... vitesli dusunuyorssan da inazuma f derim.. o butceye rahat bulunur..
    ddh bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    scooter xmax250 abs, yok vitesli olsun dersen suzuki gw250 inazuma
    ddh bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu paraya cok guzel transalp var rahat güçlü sağlam +honda
    Modele km reye takilma
    Veya xt 660 x/r en azindan yola çıkınca yürür gider artci var yok fark etmez
    Bu paraya 250 cc alan kendi bilir ama cok daha guzel secenekler var
    ddh bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modeline ve km sine çok takılmayacaksanız, ve yakıt çok sorun değilse, temizinden,
    Transalp,Kle500,Vstrom,Cbf500,Xt660 r derim.
    Tek olsanız, daha yeni model ve daha düşük cc olabilirdi. Misal arkadaşların dediği gibi Inazuma.
    ddh bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hiç aklıma bile gelmeyen modellerdi araştırma yaptım. Ama transalp in düşük km de yok. Arabada yüksek km den dolayı ağzım yandı açıkçası biraz korktum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

peki fuarda iyi kampanyalar oluyor mu ?

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    rx3i evo..
    ddh bunu beğendi.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    bu sene fuar çok durgun geçecek bence gerek bilet fiyatları olsun gerek motosiklet fiyatları olsun mesela xmax 300 26.900'den satışa çıktı
    ddh bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    2, el tertemiz bi xmax 250 alır artan paraylada ekipmanı dizerdim yerinizde olsam
    ddh bunu beğendi.

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizin yerinizde olsam X-max ya da x-city alırdım. Rx3 bakmazdım. Arkadaşların söylediği gibi inazuma-f de vitesli için tercih edilebilir. Uzun süre ara verdiyseniz Transalp biraz zorlayabilir ama 20.000 tl seviyelerine çıkabilirseniz Transalp iyi bir seçim olurdu. Son fikrimi açıklıyorum: Transalp'e göz kırparak X-max 250, 1 sene sonra Versys'e göz kırparak Transalp, 1 sene daha sonra Africa Twin'e göz kırparak Versys, 1 sene daha sonra Crosstourer'a göz kırparak Africa Twin, 1 sene daha sonra Crosstourer. En sonunda da Crosstourer'ı da satıp ya 1200GS ya da KTM 1190
    ddh bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    250 cc de artçı+konfor söz konusu ise seçenek Inazuma F.
    ddh ve cenkyenmez bunu beğendiler.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Artçı lı kullanacaksınız Naked düşünmemenizi tavsiye ederim kesinlikle rahat edemezsiniz.
    Sıfır 250 cc bir modeldense ikinci el güçlü bir motor daha iyi bir tercih olur bence.
    O fiyatlarda güzel bir enduro alabilirsiniz.
    ddh bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. Yazdığınız modelleri tek tek inceliyorum inşallah doğru sonuca ulaşırım. Yine fuar hakkında bir sorum olacak sizlere. Fuardan motosiklet aldığımız zaman motoru nereden teslim alıyoruz? Mesela anlaşmayı yaptık ben motosikleti Bursa"daki bayii den teslim alabiliyor muyum ?

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. Yazdığınız modelleri tek tek inceliyorum inşallah doğru sonuca ulaşırım. Yine fuar hakkında bir sorum olacak sizlere. Fuardan motosiklet aldığımız zaman motoru nereden teslim alıyoruz? Mesela anlaşmayı yaptık ben motosikleti Bursa"daki bayii den teslim alabiliyor muyum ?
    Sana markacılıktan veya 2 el çabuk satarsın uçarsın kaçarsın yok yedek parça cart cürt yok şöyle uçar böyle kaçar gibi safsatalar ve hayaler paris gerçekler diyarbakır muhabetine hiç girmeden

Tavsiye etiğim markanın şuan süper 8 125 cc başlangıç yapmış ve 2 adım olarak sana tavsiye etiğim model veya 350 cc abs modeli ülkemizde çıkarsa almayı ve hayatıma devam etmeyi düşünüyorum

Bu model için hep şu cümleyi duydum diyer modeler teknisyen ürünü ama bu alet muhendislik harikası deniyor

Kısaca hanımınla ve her türlü ihtiyacına cevap verebilicek bir alet arpasını suyu verir bakarsan çok ekmeğini yersin şuan bu modelin 100 bin km yapmışları dolaşıyor

Kısaca verebiliceğim bilgiler budur

Unutmadan yakıt serfiyatı seni asla üzmez kalite sağlamlık ta keza öyle rahatlık o biçim kaçarmı hiç sorma

Hep tavsiye ediyorum ama bir gün benim olucak nasipse

ddh bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Burgman 400.. Sen eskirsin o eskimez...Japon gibi sadıktır bırakmaz seni...
    ddh bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)