Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Mi? Keewaay Superligt 150 Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    YAKLAŞAN FİYATLARI ,İKİSİNİN KULANICILARI TARAFINDAN ÖVÜLMESİ BU İŞİ BİRAZ ZOR KILIYOR..YARDIMINIZ OLUR UMARIM..NE VARKİ HERKES KENDİ MOTORUNU ÖVÜYOR ASLINDA DEMİ İKİSİ ARASINDA KALAN BEN VE BENİM GİBİLER İÇİN İYİ OLUR UMARIM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    iki motora da sahip olmayan, ama ikisini de almayı düşünmüş (ve düşünmekte) olan birisi olarak, zealsun'un ithalatçısı olan polen motorun bana keeway'in ithalatçısı olan motomax'tan daha az güven verdiğidir.
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    bud doğrudur katılıyorum motomax kesinlikle çok titiz çalışıyor hatta türkiyede sayılı kuruluştan biri ama zealsun kullanan biri olarak söyleyebilirim ki servis sorunu yada şikayet pek yaşanmıyor tek önemli sorun bazı illerde bisiklet satıcısı zihniyetinde kişilerin zealsun bayiliğine soyunması olabilir iyi niyetli olsada sattığı ürünü tanımayan biri kullanıcıya zarar verebilir.

taner ben zs 150-19 derim keaway kullanan arkadaşlar sl150 der bu forum devam eder gider bence her iki motosikletle ilgili açılmış olan gayet geniş iki forum var ikisini takip et teknik özelliklerini karşılaştır kendin kararını ver iki motosiklette pişmanlık yaşatmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler