Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardim Edin Artik Lütfen Ilgi Arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

selam.Çin malları içerisinde scooter olarak uzun yol yapmayı ve dayanıklılığı düşünürsek hangisini tercih etmeliyim.Bu konuda yardımınızı bekliyorum.PGO-T-REX 15o cc Yağ soğutmalı,MONDİAL151RS-ASYA 150T1-Çelik motor Tiger 150 olabilirmi mesela.Sizin görüşleriniz nedir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    uzun yol yapacaksan piaggo al diğerleri yolda bırakabilir özellikle uzun yolda rampada falan mondial şişiyor illahi çin malı olsun diyorsan bu markaların vitesli 125 cc modelleri var onlara bak bence hem daha dayanıklı hemde uzun yolda rampada banamısın demez

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero
    merhaba arkadasim..

cin mallarina guvenilip uzun yola cikilmaz.. anladigim kadari ile yeni bir motosiklet kullanicisisin..

scooter motosikletler sehir ici icin uretilmistir..

vitesli bir motosiklet alirsan senin icin daha iyi olur..

simdi scooter gitmez mi diyosundur belki icinden.. motosikletini yormazsan her motosikletle her yere gidebilirsin.. ama neden kendini ve motosikletini yoracaksin ?

ne kadar butce ayiracaksin motosikletine ? onu da soylersen ona gore bi motosiklet tavsiye edebiliriz sana..
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

GEP selam.Herkese ilgisi için teşekkürler.Bütçem 3.000 YTL.Fazla para ayıramıyorum.Hepsi bu.Vitesli motordan çok scooter istiyorum.Genelde şehir içinde kullanıcağım.Ama motora bindiğimde İZMİR-Kuşadası gidip gelmeliyim.bütün derdim bu.Uzun yol derken kasdettiğim 200-250 km.Yani bu motorların hangisi beni yolda bırakmaz.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    @korhantrt,
    Dünden beri aynı konuyu sorduğun 7-8 başlık açmışsın. Birden çok başlık açarak sorularının cevaplarını daha hızlı bulamazsın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

watercolours arkadaşım.ÖNCELİKLE sitenin yeni kullanıcısıyım.Bilinçli yaptığım bir olay değil .Yani nereden nasıl cevap geliyor bilmiyorum.Dediğim gibi sitenin yeni kullanıcısıyım.ANLAYACAĞIN nereye hangi konu adı altında başlık açıcam bilmiyorum.Sitenin acemisiyim (TABİ BU AYIP BİRŞEY DEĞİLSE).Kime rahatsızlık verdiysem şimdiden kusuruma bakmasın.Acemiliğime verin.Duyurulur

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Acemi olduğunu biliyorum, başlangıçta böyle hatalar olur. O zaman biraz anlatayım.
    İlk önce sorduğun soruyla ilgili bir arama yaparsın -ki daha önce bezer soru sorulmuş mu diye. Eğer araman sonucunda aradığın konuyla ilgili bir başlık bulamazsan senin yaptığın gibi yeni bir başlık açıp sorunu sorarsın. Ama şu var ki burası bir forum. Ne herkes her zaman online olabiliyor, ne de herkes herşeyi biliyor. Soruna cevap alman için konuyu bilen kişilerin online olması gerekiyor. Online olduklarında da sorularını görürlerse yardımcı olacaklardır. Senin aynı soruyu tekrar tekrar sorman o kişilerin online olmasını sağlamayacaktır.
    Ama dediğim gibi, bence en sağlıklısı, ilgili motorların başlıklarını okuyup o motorların sorunlarını kullanıcılarının ağızlarından dinlemendir. Ben buradan birçok motoru kötüleyebilirim. Benimki yalan olabilir. Ama kullanıcısının bildirdiği bir sorunun yalan olma ihtimali çok düşüktür.
    Tekrar hoşgeldin.
    May the Force be with McLaren Mercedes

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    korhantrt ortalama ne kadar bir bütçe ayırmayı düşünüyorsun hondanın peşin fiyatına 8 taksit kampanyası varmış galiba bir arkadaş beat almış bugün bir topic açmıştı

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    evet ben beat aldım ve salı günü gelecek!! tavsiye ederim ve yaklaşık 6 aydır scooter arıyodum!! ben de çin malı düşünüyodum (150 zat filan); ama bence kaliteli olan honda al, pişman olmazsın ve peşin fiyatına 8 taksit kampanyası var; peşin olursa bir kuruş bile indirmiyolar söliyeyim ama honda beat al, 15-20 yıldır motor kullanan biriyle de görüştüm ve ilk motorumu aldım!!

İlginiz için teşekkürler.Bütçem 3 milyar.(3.000 YTL).Honda beat'ler nekadar bilmiyorum.Pahalıdır diye düşünüyorum.Nede olsa HONDA.Peşin fiyatına 8 taksit.Buda bir güzellik doğrusu.Peki bu Honda Beat'la 200 km yol yapabilirmiyim ENES 128.Tıkanma yaparmı.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    kardeş adı yeter Honda bu haçi takatuka diil

onderugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc 2006
    sakin cin mali alma . demek cok siradan bir cevap oler zaten seninde bi isine yaramaz.ozaman senin isine yarıyacak en iyi cevap (bence) mondial.cunku en yaygin servis ve en hizli hizmet mondialde.begenmeyen yada onaylamayan olabilir ama bu boyle.zaten sitenin geneline bi bakarsan cin malindan sikayet eden cok fakat mondial markasindan eden az.simdiden allah hayirlı ugurlu etsin.
    az sadaka cok belayi def eder. h.s.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ben dün 400km yol yaptım... ASYA 150T1 ile toplamda 4. kez mola verildi... Kerpe gezisine katıldım. ilk uzun yolumdu ve motor yolulmadan iyi gitti... hava sıcaklığından dolayı birde motora 2 kişi binince rampalarda devir düştü ama düze çıkınca vınladı... benim testim den geçti.. herkesin motoru kendine süperdir... ama Mondial de şase problemi var.. maxi de... şasesi zayıf... 1. kişinin fuarda mondialcilerle tartışması vadı.. 40km hızla arkadan bir araca çapmış motoru ortadan ikiye katlanmış..2500 Ytl masraf istemişler... diğeri de arkadaşım 2. kişi binince orta kısım esniyo diyo... bence enteresan... sitersen diğer moeller üzerinde de yoğunlaşa bilirsin... çeliğin maxi si nasıl bilgim yok...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

mambo 59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250-5
    korhantrt SEWGILI KARDESİM EGER İLLEDE scooter DİYORSAN BENDE ((HONDA)) DİYORUM BEAT LARDAN KULLANAN 4 ARKADAŞIM WAR AMA SORUN YASAYAN YOK NEDE OLSA HONDA scooter DA GERİSİ HİKAYE BENCE MARKAYI TERCİH ET

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hoşgeldin

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı korhantrt adlı üyeden alıntı
    selam.Çin malları içerisinde scooter olarak uzun yol yapmayı ve dayanıklılığı düşünürsek hangisini tercih etmeliyim.Bu konuda yardımınızı bekliyorum.PGO-T-REX 15o cc Yağ soğutmalı,MONDİAL151RS-ASYA 150T1-Çelik motor Tiger 150 olabilirmi mesela.Sizin görüşleriniz nedir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
    kardeş paran varsa 4800ytl ye BOBCAT al 150cc yağ soğutmalı bir makina, çelik disk frenler, hafif alaşım jantlat bence çok çok iyi bir scooter, zaten kendiside PGO firmasının malı ve kuralkan getiriyor
    let it be

naturalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLR 650, Husaberg 650 fs ,CBR 600 F
    honda dylan 150 fiyatı: 4.690

yamaha BWS 100 fiyatı: 3.150

yamaha CYGNUS X 125 :4.500

dealim S2 250 :4.900

çin malı sakın alma çin malları ile ancak bakkala gidip gelirsin

veya ikinci el italyan alabilirsin

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bence almısken vitesli motor al.. yok scooter ıse yamaha cygunusx125 veya honde beat
    Yeni yine yeniden

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    arkadasim hondada sasma..yada runner..cok super bi alet rahatlikla 2. elini alabilirsin ..hem honda beat sifiri 2700 ytl....
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/pages/?page=fiyat

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    a bak baetın fıyatıda uygunmus ben 3 mılyar sanıyodum sen en ıyısı beat al
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler