Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF MOTO 150NK - PULSAR 200NS - HERO KARIZMA

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamünaleyküm herkese.

Öncelikle yukarda ki motorlardan birisini almak istiyorum.Motorların farklı klasmanları olabilir(bu konuda bilgim yok) ancak ben üçünün arasında kaldığım için sormak istiyorum.200NS almayı düşünüyordum ancak fiyatı arttı ki 2017 modelinde daha da artabilir.0 almak istediğim için bu konuyu açma gereği duydum.

Araştırmalarım sonucu CF'nin menşei ÇİN,diğerlerinin Hindistan.
    Pulsar sanırım bu sene çok sattı özellikle 200 ns modeli.Forumdaki konu görüntülenmesi ve mesaj sayısından,internetteki ilan sayısından vardım bu kanıya
    Ek olarak CF'nin görüntüsü çok hoş.
    Hero karizma ise ön görünümü pek hoş olmadığı için eleştirildiğini gördüm.

Benim ilk motorum olacak ve önümde 1-2 aylık zaman dilimi var.Motor konusunda yeniyim,belki konu kimilerine gereksiz gelecek,olsun.Ben bu motorlardan kullanmış olanların yorumlarına ihtiyaç duyuyorum.Nokta atış yapmam gerekiyor.Ekimanıma ayırdığım parayı eklemek istemiyorum.

Bir seneden fazla para biriktiriyorum(öğrenciyim).Fiyat bandı olarak 7.000 - 8.500 arası bir motor almak istediğim için bu üç motoru seçtim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Hiç macera arama kardeşim git pulsarı al kullanıcısı çok parçası ucuz oem parçalarıda var ustası var vs. İlla macera arıyacaksan tnt 25 olabilir o da zamlandı gerçi ama hala 9 bin tl civarına veren var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)