Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbr250r Vs MT 25

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    boyun 180 cm üzerindeyse cbr al derim,
    daha ufak tefeksen mt al derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aralarında gözle görülür kalite farkı nasıl oluyor anlamadım ? Birisi de birkaç resim atsa da ispatlasa şunları. Aynı sınıflarda motorlar bunlar, bariz kalite farkları olsa bariz fiyat farkları da olurdu. Motorda sürekli yapacağınız şey nedir ? Benzin yakmak. Aynı sınıftaki 2 motor arasında birisi diğerinden 100 km'de 2 litre fazla yakıyorsa düşünecek fazla bir şey yoktur. Evet CBR250R'da titreşim var. Ben sürerken rahatsız olmuştum ayrıca oturuş pozisyonu da, belki alışık olmadığımdan beni yormuştu. MT-25'i sürmedim ama teknik özelliklerine bakınca neyle karşılaşacağımı biliyorum. Yukarıda efsane88 nickli arkadaşımız bunları gayet güzel anlatmış.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    titrer dersin, çift silindir dersin, hızlı gidiyor dersin, gösterge paneli dersin, çok yakıyor dersin, biri çıplak diğeri grenajlı dersin, birinde yağ pompa sorunu var dersin diğerinede malzeme kalitesi düşük mü diyeceksin_? hiçbir zaman bariz kalite farkı var diyemezsin. Kalite olarak neyi eksik CBR ın_? Plastik aksamları çok mu farklı birbirinden yada biri rosso2 lastik li diğeri IRC mi_? MT25 çok gördüm ancak R25 kullandım. cbr halen daha kullanmaktayım. motor bloğu, göstergeleri, yakıt depolarının biri plastik giydirme diğeri direk metal olmasının dışında ben bir fark göremiyorum. kalite olarak 2side japon 2 side kaliteli güzel motorlar. Birbirinden farklılıkları illaki olacak ama kalite bu farklar arasında değil... 2017 de istediğiniz motor sizinle olsun iyi forumlar dilerim.
    jr. bunu beğendi.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    hocam cbr 250 kullanıyorum gayet de memnunum. titreşim 130-140 km hızın üzerinde yarım saat 1 saat yolculuk yapınca rahatsız ediyor onun dışında ben hissetmiyorum bile. ama şöyle bir gerçek var ki mt cbr dan bir kaç gömlek üstün bir motosiklet. karar senin. ikisi de seni pişman etmez

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Cbr 250 alalı 2.500 km oldu ve titreşimden yana en ufak bir rahatsızlık hissiyatım olmadı. Sürekli 9.000 devirin üstünde gezmedikçe tireşim hissedeceğinizi de sanmıyorum. Malzeme kalitesi de r25 e göre daha kaliteli bence, r25 im var idi ondan kıyaslıyorum. Mt25 almadığım için ona birşey diyemeyeceğim.

YAMAHA sattığı mt25 ve r25 lerin sorunlu olduğunu kabul edip çağarmıyor muydu? Açıkcası benim yamahadan dilim yandı güzel geçirdiler ve başımı ağrıttılar. Honda markalı 2. motosikletimi kullanıyorum, şuana kadar Hondadan memnunum. Serviste geçirmiyorlar, parçaları daha uygun fiyatlı. Az yakıyor, bastın mı da az-çok kaçıyor yani 160 a kadar seri bir şekilde çıkıyor.160 sonrası tini mini, yola göre değişebilir ben 173 gördüm. Şehiriçinde de bascak yol yok .160 a hangi yolda çıkacaksın veya 120-130 a çıkarken 3-4 saniye daha çabuk çıkıp ne yapacaksın yarışacak mısın bilmiyorum ? Ayrıca grenajlı motosiklet olduğu için bacaklara rüzgar gelmiyor. Mt nin de daha iyi ozellikleri vardır muhtemelen ama bana maked motosikletler hiç bakılası gelmiyor tip olarak.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)