Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Crypton T115 2016 Yeni kasa Aldım ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    jaglerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda innova
    sevgili dostlar bugun yamaha crypton t115 cc olan ,yeni kasa crypton aldım
    daha önce innova kullanıyordum Ancak innova İ modellini alacaktım ,krediçektim ,40000binde antalyada var idi,
    sonuçta parayı Risk,e atmamak için Yamaha Crypton T115 CC yeni kasa aldım 4800 TL ,ye crypton kullanan arkadaslara sorum olacak Vites 4 iken boşa düşmüyormu innova gibi değilmi bilgilendirirseniz sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Durduğun zaman düşmüyormu?

Motosikleti
    honda innova
    hayır abi bende bunu merak ediyorum ..

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Yeni model farklı olabilir,kitapçığındaki vites şemasını bir inceleseydin
    Döngü devammı ediyor yoksa gerimi dönüyor

Birkaç fotoda birlikte fikirlerinide buradan paylaşırsan bayağı faydalı olur
    Bu arada hayırlı olsun

Motosikleti
    honda innova
    tesekkur ederim abi kullanma kulavuzunda şöyle yazıyor bu motosiklette sabit kavramalı 4 vites şanzıman bulunmaktatır diyor garip yaa ..

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Zamanla anlaşılır
    Hondanın katoloğunda böyle anlatılmış durum
    Motor durur vaziyetteyken döngü devam etmekte
    Fakat hareket ederken döngü devam etmiyor

Motosikleti
    honda innova
    abi böyle değil malesef innova gibi değil ama yeni fark ettim böyle birşey saçmalıkyaa honda iyi bir cub getirseydi onu alırdım ancak ,biz bununla yola devam edeceğiz zamanla belki alışırız honda innovanın gözünü seveyim ..

Motosikleti
    R25
    Ybr neden almadınız o fiyata 2-3 bin km de çok rahat bulunurdu

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr neden almadınız o fiyata 2-3 bin km de çok rahat bulunurdu
    Kendi açımdan bu soruyu yanıtlamam gerekirse
    Cub'daki rahatlığı,ekonomiği ben başka hiçbir motorda bulamam
    jaglerx ve ahmetunuver bunu beğendiler.
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    honda innova
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/services/owner-manuals/index.aspx

abi burada kullanma klavuzu var ben anlamadım sende bir bakabilirmisin ..

ybr ayrı segement ben cub , motorsikletten başka motorsiklette binmem bütün arkadaşların dalga geçiyor boy 1,85 olunca normal tabi.
    lakin cub ayrı bir dünya benim için ayrıca ben 2 ,ci innnovayı eskittim şimdi cryptona merak saldım aldım ama tecrübem yok bu motorsiklette ..
    tvs

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Senin model yok orada
    Ama 110 cc dede durum ayni gibi

Motosikleti
    honda innova
    Abi benimkide boyle ben anlamadim boyle
    bir sistemi bunun sebebi olmali
    muhakak ..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben geçen sene kuba rainbow cup almıştım beğenmedim hemen sattım, şimdi 2015 sıfır crypton aldım çok kaliteli zevkle kullanıyorum, vites malesef 4 ten duruken bile boşa geçmiyor ama alışırsın pek sorun değil, bende cup motoru çok seviyorum hafif ve kullanımı çok zevkli Bursa şehir trafiğinde işe bakkala pazara süper bir şey bence , ve ben zaman makines scooter den daha kullanışlı , bu arada bir tanede inazuma motorum var onu sadece keyif için kullanıyorum.
    jaglerx bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Salcano var o geçiyor durduğu yerde
    Fakat dusmesede olur
    jaglerx bunu beğendi.

Motosikleti
    honda innova
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene kuba rainbow cup almıştım beğenmedim hemen sattım, şimdi 2015 sıfır crypton aldım çok kaliteli zevkle kullanıyorum, vites malesef 4 ten duruken bile boşa geçmiyor ama alışırsın pek sorun değil, bende cup motoru çok seviyorum hafif ve kullanımı çok zevkli Bursa şehir trafiğinde işe bakkala pazara süper bir şey bence , ve ben zaman makines scooter den daha kullanışlı , bu arada bir tanede inazuma motorum var onu sadece keyif için kullanıyorum.
    Yani bu bir mühendislik sonu oluşan bir sistem bu sadece bana ters geldi ama ben hep motosiklet tercihimi honda yada yamahadan yana kullandım çin üretimimi ewet jıanse firması üretiyor ama yamahanın %60 ,na ortak ve yamaha mühendisleri kapsamında üretiliyor en önemlisi 4 yıl garanti verdiler
    ismi cismi belli olmayan şeylere para vermektense ve ikinci el innovaya 4 bin tl vermektense sıfır crypton t115 en son modellini alıp binmek benim için daha akılcı oldu ayrıca ,honda ,türkiye ile görüşmemde , hondanın yeni cup getirmeyeceklerini pazarında böyle bir talep olmadığını söylediler, yoksa şubattaki fuarı ,beklerdim yani wingoda bu parayı hak etmiyor ,yamaha,bu konuda taleplerimizi Karşılamış ,oldu ..

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    İlk gördüğüm cub yamaha crypton du. Bende o zaman peugeot 103 vardı. Öyle sağlam görünüyordu ki bayılmıştım. Tamirci usta bunlarda ölümsüz şanzuman var diye övüyordu motoru. Müzik aletlerimi cub ile taşımak zor olduğundan; ayak koyma yeri boş olan scooter almak zorunda kaldım. İstanbula geldiğimde 2011 de sıfır km Bisan Lifan cub aldım, mükemmel titremesine bağırmasına rağmen pratik, hafif ve alçak olması bile bana yetiyordu, ardcı konforsuzluğu ve yoğun aile baskısı sonucu satmıştım.

Hala bu crypton,nouvo, innova, modenas modellerini çok seviyorum. Bütçe ayarlayabilirsem keyif için Anadoludan bir adet Honda c90 almak istiyorum. Bir belgeselde 3. kattan HONDA C90' ı attılar. Tekerlekleri yamuldu kaldırdılar ve çalıştı. Hatta 2 metre falan sürdü adam. Hiç unutmuyorum. Cub lar çok sağlam gerçekten.....
    Bu da videosu
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/196006/dunyanin-en-dayanikli-motosikleti-honda-c90

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Son vitesten boşa sonrada 1. Vitese geçmesi kadar aptalca bir sistem daha varmı ki?
    80 km ile giderken hoop 1. Vites...
    Sonra?

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son vitesten boşa sonrada 1. Vitese geçmesi kadar aptalca bir sistem daha varmı ki?
    Sonra?
    HİÇ HONDA KUPU KULLAnmadığın belli oldu.sadece durduğunda 4ten boşa geçer.giderken mümkün değil.motorun tam durması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

yamaha kupunu 3 yıl kullandım.honda kupunuda 2 yıldır kullanıyarum.criptonun tek eksisi koltuğu rahat değil

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş motorunuz hayırlı olsun. 4. viteste giderken 1'e mi atmak istiyorsunuz ki ? Niye bunu bir sorun olarak gördünüz. Bence çok gereksiz bir şeye takılmışsınız. Aldığınız motor çok kaliteli, kıymetini bilin.

Motosikleti
    honda innova
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk gördüğüm cub yamaha crypton du. Bende o zaman peugeot 103 vardı. Öyle sağlam görünüyordu ki bayılmıştım. Tamirci usta bunlarda ölümsüz şanzuman var diye övüyordu motoru. Müzik aletlerimi cub ile taşımak zor olduğundan; ayak koyma yeri boş olan scooter almak zorunda kaldım. İstanbula geldiğimde 2011 de sıfır km Bisan Lifan cub aldım, mükemmel titremesine bağırmasına rağmen pratik, hafif ve alçak olması bile bana yetiyordu, ardcı konforsuzluğu ve yoğun aile baskısı sonucu satmıştım.

Hala bu crypton,nouvo, innova, modenas modellerini çok seviyorum. Bütçe ayarlayabilirsem keyif için Anadoludan bir adet Honda c90 almak istiyorum. Bir belgeselde 3. kattan HONDA C90' ı attılar. Tekerlekleri yamuldu kaldırdılar ve çalıştı. Hatta 2 metre falan sürdü adam. Hiç unutmuyorum. Cub lar çok sağlam gerçekten.....
    Bu da videosu
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/196006/dunyanin-en-dayanikli-motosikleti-honda-c90
    C90 koleksiyoner motosikletti olmuş belliki bu fiyatlar ibari ile bana göre binadan atılıp çalışmış doğruda bunun blok kısmıda zamakve aluinyumdan olusuyor bukadar takılmayın derim bunları geçtiğim için yamaha aldım yoksa benden manyağı yoktur innovanın heleki motoru komple yarıp topladım kalitelimi parçaları gerçekten çok kaliteli ona asla sözüm yok ama türkiyeye gelmeyen yedek parça bukadar pahalı motorda bize göre değil ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra?
    honda bukadar mühendislik intiharı yapamaz herhalde ben pratik yönünden bahsetmiştim ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HİÇ HONDA KUPU KULLAnmadığın belli oldu.sadece durduğunda 4ten boşa geçer.giderken mümkün değil.motorun tam durması lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

yamaha kupunu 3 yıl kullandım.honda kupunuda 2 yıldır kullanıyarum.criptonun tek eksisi koltuğu rahat değil
    bu kasadaki sele daha rahat ve geniş 110 lukta baktım arasında kıyasladım kaporta daha sağlam onu bir kere söyleyim kıyaslarsanız yan yana anlarsınız yağ filitre dışarıdan ayrıca debriyaj kapak içinde değil motor bloğu daha iyi ön sinyaller gidonda değil ayrıca ön fren hidrolik yeri grenajın altında zamanla vidalar ve kapak malum paslanma söz konusu oluyordu ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş motorunuz hayırlı olsun. 4. viteste giderken 1'e mi atmak istiyorsunuz ki ? Niye bunu bir sorun olarak gördünüz. Bence çok gereksiz bir şeye takılmışsınız. Aldığınız motor çok kaliteli, kıymetini bilin.
    teşekkür ederim bunu inşallah uzun süreler kullanmayı düşünüyorum tel jant bulursam takacağım sadce..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)