Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

runner mı yoksa ybr mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    **YaNkEe** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    runner vxr 200 mi yoksa ymha ybr 125 mi iyi karar veremedim hangisi daha iyi hızlı ve ucuz runner ın 2. elleri, kac para yardımcı olursanız sevinirim tesekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    yankee bu iki motoru birbiriyle kıyaslamak zor. ama illede görüş belkirtmemi istersen ellette runner...

Hız , sürat , ser bir motor istiyorsan GİLERA RUNNER... (2 zamanlı - scooter)
    Ama performans ve uzun yolda konfor , yine seri ve güçlü , istersen YAMAHA YBR (4 zamanlı - vitesli)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ekonomik olsun ybr olsun, rahat olsun runner olsun
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu runner da benim hoşuma gidiyor.ama nasıl bilemiyorum parça olayı sonra ikinci el nasıldır?
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ybr derim az yakar hemde gezersin istediğin kadar..

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    runneri tek geçerim ama 4 zamanlı olanı iki zamanlı olanı çok yaktığını biliyorum parçaları mevcut ybr çok hantal ve dayanıksız gördüğüm kadarıyla 4 zamanlı runner vxr ın bozulduğuna raslamadım ama ybr de baya bi rasladım alan arkadaşlar hep zararına sattılar

beyler bence en ıyısı mobylette vala bende bır tane var 2004 model aldım jantlarını falan degıstırdım ayar yaptırdım.ybr falan hava yanımda arabayla hava alanı yolunda hızını olctuk 150 rahat yapıyo.sımdılık ufak tefek ayar yaptırdım.1 hafta sonra 2 tane komple set gelecek 125'lık çıft cılındır yapıp hemen full ayara verecem o zaman kac yapar bılmem.dedıgım gıbı ben mobilet hastayım vala bana
    gore alacan mobıletı 500 ytl ye falan bır de 200-300 arası masraf yapcan
    alsana surat fazlada yakmıyo 150 bın falan keyfıne bakcan.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı **YaNkEe** adlı üyeden alıntı
    runner vxr 200 mi yoksa ymha ybr 125 mi iyi karar veremedim hangisi daha iyi hızlı ve ucuz runner ın 2. elleri, kac para yardımcı olursanız sevinirim tesekürler

valla söz konusu motorlar seçim olarak kıyaslamak bence mümkün değil, herşeyden önce konsept değiller, sen karar ver scooter mı vitesli motor mu? sonra biz sana yardımcı olalım
    let it be

Motosikleti
    yamaha ybr
    ybr hantal ve dayanıksız mı? ohaaaaaaaaaaaaaaaaaa yani yuhhhhhhhhhhh!!!!! 108 kg motor be nesi hantal ucak nerdeyse. o koca runner ybrden cok daha ağırdır. kac defa ybr bindin sen? sorarlar adama baska insanlarıda celdiriyonuz.ybr tek tekimeyle süper. hızlı seri az yakıyo ve cok rahat heryerde kullanabilirsiniz parasınında hakkı bence

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şimdi bu tartışma elmamı daha tatlı armutmu daha tatlı sorusuna benzedi..

Runner200 4zamanlı bir scooter
    runner180 2 zamanlı scooter
    ybr 4 zamanlı binek bir motor....

Eğer ticari iş yapmıycaksan bütçende müsaitse runner 180 al derim...
    Biraz az yaksın diyosanda runner 200 al derim

Ama para kazanmak için alıcaksan tabiiki ybr.......

Bütçen kısıtlı gelirinde eh se sadece gezintiyse amacın ybr yi tek geç......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kıyaslaman hakkaten çok saçma runner daha hızlı ama ybr den çok daha fazla yakıt tüketirsin...

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr al kardes runner iflahını söker alır üstündeyken kendini bi race de falan sanmaya kalkarsın..allah muhafaza..bide zaten parcası malum pahalı..ybr heryerde dolu ve az yakıo..satman da zor olmaz..ileride vitesli devam edersin senn için ybr daha akıl karı..biyerden sona canına tak etmesın benzın ve parca parası..he scooterı bilen bilmeyen ark.ların sürmek için ne hallere düşer verrsın bı dert hele runnerı..aman allahım..8hplık scooterımı ark.sım 1metre 28cm önüdeki dümdüz duvara wurdu..verdqme bın pişman oldum tüm masraf benden koptu içim yandı..vıteslı oldumu en azından arkanda yer kaplamaya razı oluolar..insanooolu manyak..motoru wermedım dıe 8 tane ark.şimla aram bozuk..surat yapıolar..werdıqım 3 ark.şimla bütün ilişkilerim koptu......son karar senin..?!!

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı kamil3xz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bence en ıyısı mobylette vala bende bır tane var 2004 model aldım jantlarını falan degıstırdım ayar yaptırdım.ybr falan hava yanımda arabayla hava alanı yolunda hızını olctuk 150 rahat yapıyo.sımdılık ufak tefek ayar yaptırdım.1 hafta sonra 2 tane komple set gelecek 125'lık çıft cılındır yapıp hemen full ayara verecem o zaman kac yapar bılmem.dedıgım gıbı ben mobilet hastayım vala bana
    gore alacan mobıletı 500 ytl ye falan bır de 200-300 arası masraf yapcan
    alsana surat fazlada yakmıyo 150 bın falan keyfıne bakcan.

bu 150 rahat yapıyo dedin ya merak ettim... acaba bir çekim yapıp herkese gösterebilirmisin? cidden?

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    bütçe meselesi...bütçen yetiyosa tabii ki runner al.veya bütçen runner a yetiyosa ybr ye bakma bile hyo comet veya cbf 250 al...
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaslar kusurabakmayın ama bnce hic dusunmeden runner...hem daha yuksek performan hem daha rahat...

ybr.

yaw,ybr varken başka motorsikletemi binilir?.haaaaa, gam tasa çekmek istiyorsan bin ozaman.oki moki?.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    oy oyy oyy bilgi sıfır abi millete bırakın yardım yorum denyim çorbaa, kullananlar anlatsın alakasız iki adet motor tarz farklı güzç farklı kalite farklı bikere runner gibi bir motorun yanında ybr nin nasıl kıyası nasıl lafı olur bezin sarfiyatına göremi değerleniyo artık motorlar adam zaten vxr200 den bahsetmiş 2 zamanlı devri kapandı şimdi sorun ybr sahiplerine paran olsaydı runner vxr200 mü alırdın yoksa bu ybr ilemi uğraşırdın cevap sizce ne olur haa ybr kötümü hayır kaya gibi motor ekonomiktir eyvallah onada ama runner paran varsa kardeş ybr nin yanından geçme düşünme al runner bak milletle dalga geçmene özellikle kendini race sanan 151rs ler ile

ne oldu susmuş herkeş
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler