Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4000 TL Bütçe ile 2 kişilik seyahat motoru önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Başlıca aklımda olan modeller: Mondial Vulture 150 MR - Kanuni seyhan 150 - Kanuni gv 170 - Mondial KT 150

Öncelikle merhaba, takma adımdanda belli olacagı gibi trabzonluyum çevre illere ve trabzonun içerisindeki bölgelere 2 kişi seyahat yapmak istiyorum. Dağ tepe demeden çekecek, sürüşte güven ve rahatlık verecek bildiğiniz motor var mıdır?

Artçı ve sürücü için rahat uzun süreli sağlıklı sürüş yapabileceğim bir motor var mı bildiğiniz?

Yukarıda belirttiğim motorlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kask ceket vs gibi harcamalardan sonra maksimum kalacak bütçem 4000 tl olarak hesapladım. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bajaj Boxer ile 9 günde 2900 km yapmış arkadaş 2 kişi. Konuya göz atabilirsin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bisiklet 4000tl ye 2 kişi iyi bir bisiklet olur

Ya arkadaş ,hergün masus konular açılıyor,siz aklınız yettiğince birşeyler zırvalıyorsunuz.Kendiniz mondiale binip fikir sahibi oldunuz ya millette akıl veiryorsunuz.

...................................

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet 4000tl ye 2 kişi iyi bir bisiklet olur

Ya arkadaş ,hergün masus konular açılıyor,siz aklınız yettiğince birşeyler zırvalıyorsunuz.Kendiniz mondiale binip fikir sahibi oldunuz ya millette akıl veiryorsunuz.

kardeş sen hayırdır kendi kendine bi atarlandın nedendir anlamadım? Soru sorduk cevap vereceksen dinlerim, bilmişlik yapacaksan başka başlığa, de hayde!
    ofsaytosman bunu beğendi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen bajaj boxer üzmez o fiyata o başka birşey bakma bence hiç 1 sene kullandım 12-13 bin gıkı çıkmadı

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    He valla aklımızın yettiğince yardımcı olmaya çalışıyruk birbirımıza ,çoh yohtur emme paylaşmayı bilirik . O deel de Kawasaki fikrine erişmiş biri niye 4000tl ye motor başlığına girer onu anlamadım , japonlar bişiyi yanlış yapıyo bak diyorum totodan rölantiye bakmak lazım.

PetyrBaelish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el YBR 125, CBF.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Yazdıklarının içinde MR vulture en iyisi. Keçi gibi çok yere zorlanmadan çıkar. Düzde 110 km hızla gider. Yakıtı biraz fazladır okadar. Sorunsuz sağlam motor vulture.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saydığın motorların hiç biri aradığın özellikleri karşılamaz, daha doğrusu bu fiyata böyle motor sadece jawa var. ha bende peygamber sabrı var, 2 kişi 50-60 km hızla giderim dersen o ayrı

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    CBF 150

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    O paraya çok bir şey yok ama regal raptorlara bi bak derim 250 lik su soğutmalı eski kasa. Belki vardır o fiyata.

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarının içinde MR vulture en iyisi. Keçi gibi çok yere zorlanmadan çıkar. Düzde 110 km hızla gider. Yakıtı biraz fazladır okadar. Sorunsuz sağlam motor vulture.
    Daha önce vulture kullandınız mı? artı ve eksi yönlerini benimle paylaşabilir misiniz rica etsem? 2 kişi taşır mı uzun yolda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saydığın motorların hiç biri aradığın özellikleri karşılamaz, daha doğrusu bu fiyata böyle motor sadece jawa var. ha bende peygamber sabrı var, 2 kişi 50-60 km hızla giderim dersen o ayrı
    Motor konusunda yeniyim bahsettiğiniz marka "jawa"yıı bilmiyorum. hangi modelini önerirsiniz acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya çok bir şey yok ama regal raptorlara bi bak derim 250 lik su soğutmalı eski kasa. Belki vardır o fiyata.
    Motor konusunda yeniyim pek anladığım söylenemez ama olmuşken sıfır olsun istiyorum, acaba bu raptorların ömrü kaç kmdir bilginiz var mı?

Kardeşim ben de trabzonluyum.Tvs apache 150 işini görür.Ben gebze trabzon arasını tvs ile yaptım.Facebook sayfamdan inceleyebilirsin.Dağ tepe gezer.sağlamdır.iki kişi de gezersin.hayırlı günler.

Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bajaj boxer üzmez o fiyata o başka birşey bakma bence hiç 1 sene kullandım 12-13 bin gıkı çıkmadı
    Biraz küçük ve çelimsiz geldi gözüme 2 kişi bineceğimizden sırıtmaz mı sizce? Bunun yanında çekişi nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı avarekasnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben de trabzonluyum.Tvs apache 150 işini görür.Ben gebze trabzon arasını tvs ile yaptım.Facebook sayfamdan inceleyebilirsin.Dağ tepe gezer.sağlamdır.iki kişi de gezersin.hayırlı günler.
    Bize motorsiklet.net'te TRABZON tvs apache 150 fiyat olarak uymuyor ki bana kardeşim, maksimum limitim 4000, onun ise sıfırı 6200...

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Alıntı radaraa61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce vulture kullandınız mı? artı ve eksi yönlerini benimle paylaşabilir misiniz rica etsem? 2 kişi taşır mı uzun yolda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Motor konusunda yeniyim bahsettiğiniz marka "jawa"yıı bilmiyorum. hangi modelini önerirsiniz acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Motor konusunda yeniyim pek anladığım söylenemez ama olmuşken sıfır olsun istiyorum, acaba bu raptorların ömrü kaç kmdir bilginiz var mı?
    Valla yalan olmasın arkadaşta vardı onun yalancısıyım genelde 16 000 km civarı 2. viteste bir arıza çıkartıyormuş biraz masraf tutuyormuş ama 34 bindeydi motoru gidiyordu hala. 10.000 km altı alınır, düzenli bakım yapacak isen elin anahtar tutuyor ise fena bir model değil.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaş vardı, vulture ile 2 kişi sürekli gezen, yanlış hatırlamıyorsam 60.000 km içinde iki kez komple motor yaptırmak zorunda kaldı.
    bu saydığın motorlar, kısa mesafeler için tamam, belki yılda bir uzun gezi (ama böyle 2 kişi fıtı fıtı) içinde tamam. fakat her fırsatta 2 kişi binip şöyle bir 250-300 km, dağ bayır dahil gezeyim dersen tabiri caizse bir gün (kısa bir zaman içinde) sen ona değil, o sana biner.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş vardı, vulture ile 2 kişi sürekli gezen, yanlış hatırlamıyorsam 60.000 km içinde iki kez komple motor yaptırmak zorunda kaldı.
    bu saydığın motorlar, kısa mesafeler için tamam, belki yılda bir uzun gezi (ama böyle 2 kişi fıtı fıtı) içinde tamam. fakat her fırsatta 2 kişi binip şöyle bir 250-300 km, dağ bayır dahil gezeyim dersen tabiri caizse bir gün (kısa bir zaman içinde) sen ona değil, o sana biner.
    ustam vulture un komple motor ne kadara yapılır sizce motor yaptırmak masraflı iş mi?

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ustadan ustaya değişir. Bizim kurye arkadaş 550 'ye 3 parça +işçilik yaptırmıştı. Ama bu fiyatlar çok değişken, yerine ustasına göre, kim ne denk getirirse.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben iki kisi icin kt150 derim, sifira yakin ikinci el bulursan fiyatida uygunsa alinir acemiligini atar sonra bir enduro patlatirsin.

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iki kisi icin kt150 derim, sifira yakin ikinci el bulursan fiyatida uygunsa alinir acemiligini atar sonra bir enduro patlatirsin.
    kt 150 çok titriyor mu peki? dağ tepe çekişte sıkıntı çıkarır mı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler