Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

öneri lütfen, kafam çok karıştı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim biraz baktim onerilere vs goz gezdirdim ve bu konu ile bana yardimci olabileceginizi temenni ediyorum .
    temmuz 5 gibi vitesli motorsiklet almak istiyorum.
    tabi ne alirim ne alabiliim diye internette , sahibindende ve youtube de begendigim tarzlarda motorsikletleri incelemeye başladim dolayisi ile kafam cok karisti. Bütçem 3000 TL ikinci el vitesli minimum 150cc şehir ici ve arada bir denizliden mugla antalya vs eşimle denize gitmek için kullanabilecegim bir motorsiklet ariyorum. Kafamda bütceme ve tarzima gore 5 -6 motor belirledim ama secim yapamadim hepsinin artisi eksisi var tecrubeli arkadaşlar yol gosterirse sevinirim . Belirlediklerim
    Kuba cr1
    Mondial z one 150
    Kanuni gt170
    Yamaha ybr 125
    Kanuni 200 phantom
    Mondial mr 150 vulture para bunlarin ikinci ellerine yetiyor ancak simdiden onerileriniz icin tesekkur ederim. İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az daha koy ybr al demek istemiyorum..

Kıyaslamaya gerek yok Ybr açık ara önde.

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    1. Ehliyetin var mı?
    2. Ekipmanın var mı? Yoksa bütçen ne kadar?
    3. Bu konuda eğitim aldın mı?
    Bunları cevaplayınca, asıl soruna geçebiliriz.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Ehliyetim var daha once 3 yil scooter kullandim ve bir kac kezde vitesli kullandim sorun yaşamadim ekipmanim yok ama ekipman icinde 500 tl ayirabilirim sanirim extradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Colboy Ybr ile ilgili olumlu cok cevap aldim cevremden fakat butceye gore temiz ybr bulamadim su ana kadar ybr 125 cc oldugu icin uzun yolda cok bayilir diyenler oldu bu listede o motorun duydugum tek olumsuz yonu diyebilirim sizin gorusunuz nedir?

Alıntı kadircanars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetim var daha once 3 yil scooter kullandim ve bir kac kezde vitesli kullandim sorun yaşamadim ekipmanim yok ama ekipman icinde 500 tl ayirabilirim sanirim extradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Colboy Ybr ile ilgili olumlu cok cevap aldim cevremden fakat butceye gore temiz ybr bulamadim su ana kadar ybr 125 cc oldugu icin uzun yolda cok bayilir diyenler oldu bu listede o motorun duydugum tek olumsuz yonu diyebilirim sizin gorusunuz nedir?
    İlaç firmasında çalışırken baya kullanma fırsatım oldu.

Uzun yolda bayılması doğrudur. 125 cc, tek silindir makina

Peki digerlerinin 150 cc olmasi ybr ye gore avantaj midir. Yoksa ybr nin saglamligi ve istikrari digerlerinin performansini egale eder mi

Dostum ybr dışında yazdığın motorları hiç kullanmadım açıkcası.

Ybrye göre diğer markalarla ilgili çok problem okudum forumda.

Ybr'nin kalitesi ortada.

Sağlamlık, yedek parça ve kurumsal firma açısından YBR açık ara kazanır.

Tesekkur ederim kardesim ybr konusunda seklinden ziyada okumlu gordugum sey bu ozelligiydi zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Diger modeller hakkinda fikri olan yok mu!?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Z one s 180 i 13.500 km kullandım onu biliyorum da 150cc olanı nasıldır bilmiyorum. 180cc olanı özetle çok sağlam ve güçlü, tipi de diğerlerine nazaran çok daha spor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)