Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125cc motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba abilerim ablalarım 15 yaşımdayım. 2 sene sonra A1 alabileceğim. hız tutkunu değilim, güç tutkunuda değilim (bisikletle otobanda 70 yapmışlığım var ) bana ucuz 2bin'i geçmeyecek yakıtı sadece koklayan, servisi iyi olan bir motor önerebilir misiniz? 2. el v.s fark etmez. önümdeki 2 yıl çalışıp motor alacağım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni başlayanlar yetmiyormuş gibi 2 yıl önceden rezerve yapanlar var. Arkadaşlar 5 yıl sonra doğacak çocuğuma da 1000cc motor önerir misiniz?

Honda titan
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    küba razore 100 kesinlikle kendine zarar vermemen için bu motordan başlamalısın

Su an vitesli bisiklet yada elektrikli scooter oneririm.Oturdugunuz sokaktan da ayrilmayin.Ehliyetsiz ve deneyimsiz trafige çıkılmaz.Bu korunma istegi sizin icin degil yayalar ve diger trafiktekilerin can sagligi icin

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şunu al desek senin bütçe 2 sene sonra söylediğimiz motoru almaya yetecek mi
    Ya da iyi dediğimiz firmalar, motorlar 2 sene sonra piyasadan çekilirse ?
    Olmadı ehliyet yasası değişti a1 de alamadın.

İhtimal çok, bütçe ve forumlardan edindiğin tecrübe sana yeter. Daha erken önce araştırmaya devam ama bu sorun bi olmamış sanki

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Ehliyetsiz binme kardeşim kazasi var belasi var + yayalarin can guvenligi kendi guvenligin icin,en agir ceza ôlüm o yuzden bekle, ben senin yasindayken stmax206 l elektirikli almistim hala duruyor,galiba artik onlarada ehliyet geldi bilmiyorum,babanla binmek icin (surecek olan baban)2 bine kadar motor dersen cup tarzi motorlara bakabilirsin,2.5 litre deposu var yaklasik 10-12 liraya doluyo,benim ondan var simdi gunde 5 lira anca yakiyor,parcasida ucuz ama ehliyetsiz kesinlikle kullanma

ehliyetsiz bineceğim demedim zaten. sağolun yorumlar için. cbr 125r a bakıyorum

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı surfingtaco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetsiz bineceğim demedim zaten. sağolun yorumlar için. cbr 125r a bakıyorum
    Hayaller paris gercek kuba-yuki
    Yas 15 diyorsun baban zengin olsa bile ilk motor kaza düşme devrilmesi kesin olan çocuğuna 10.800-11.000tl lik motosiklet almaz aldirmaz ha ben 2 sene calisirim para biriktiririm diyorsan hayal kurmak bile olani olmayani var ben iphone 6s plus 64alip (3800tl) nakit 3500tl kapali kutu satip motor alacağım ekim de ben bile inşallah bir aksilik cikmaz diyorum bilmiyoruz yarin ne olur
    Ozetle; Kurs a git ehliyet al
    Once ucuz yollu cub veya vitesli al dus kalk yolda kal sonra 2 sene daha calis ama motor dan da geri kalma sonra iyisini alirsin

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Dereyi görmeden paçayı siyiranlar var

6 yıl sonra kendi paramı kazanarak krediye girip bit tnt 125 aldım... şimdi bu yazdıklarımı okuyup hem gülüyor hem utanıyorum

Motosikleti
    falcon flash 100
    6 yıl sonra kendi paramı kazanarak krediye girip bit tnt 125 aldım... şimdi bu yazdıklarımı okuyup hem gülüyor hem utanıyorum
    İşte konu takip diye buna denir.
    espresso bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı olsun. Kendi emeğinizle kazanarak alacağınız mal size en çok keyfi verecek olan, en hayırlı maldır. Keyifle, zevkle sürmenizi dilerim. Umarım çok daha iyilerini de alıp onların da keyfini yaşayabilirsiniz. Tekeriniz düz bassın
    ...

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Güle güle kullan kardeşim, tekerin düz bassın.
    Kendim almış gibi sevindim. Ne güzel, insanların er veya geç hayallerini gerçekleştirmesi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Hayırlısı olsun.
    6 yıldan sonra konunun devamına yazmış olmanız da şimdiki gençlere örnek olsun.

6 yıl önce bu konuyu görmüş olsaydım muhtemelen hele önce bir 18 yaşını geçin, kendi paranızı kazanın ondan sonra ehliyeti ve ekipmanları alıp o zaman motor alırsınız diye yazardım.

Şimdi de aman haa yakın yol falan deyip ekipman giymeyi ihmal etmeyin, eksik ekipmanınız varsa da tamamlamaya çalışın. Gençsiniz, hava atacak yaştasınız, gereksiz cesaretle ya da motorun kendisi ile değil ekipmanınızla ve düzgün sürüşle hava atın.
    surfingtaco bunu beğendi.

güzel iletileriniz için hepinize teşekkür ederim )
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)