Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100-150 liralık kasklar içinde hangisini tercih etmeliyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    arkadaşlar merhaba,benim idareten 100lük bi motorum var ,25-30 liralık kasklara güvenemiyorum pek maddiyatta iyi deil 100-150lira arası bi kask işimi görürmü en iyisi hangisidir bu fiyata ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

LS2 FF351 senin ilacın

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı iskender123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,benim idareten 100lük bi motorum var ,25-30 liralık kasklara güvenemiyorum pek maddiyatta iyi deil 100-150lira arası bi kask işimi görürmü en iyisi hangisidir bu fiyata ?
    Ben 100- 150TL lik kasklara da güvenmiyorum kardeşim kusura bakma. Maddiyat tabiki önemli ama sana küçük bir hesap yapacağım. Sigara içiyor musun bilmiyorum, Günde 1 paket içsen hadi 10 TL diyelim ortalama , ayda eder sana 300 TL, yılda eder 3600 TL. Ortalama 1000 TL ye güzel fiber bir kask alabiliyorsun. 1000/365 =2,73 TL. Yani günde 2,37 TL kısarak kendine güzel bir kask alabiliyorsun. Kafanı yani canını emanet ettiğin şeye biraz para ver be kardeşim.
    Selamlar.
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    300 lirayı gözden çıkar mt revenge al sharp 5 yıldız 2 yıl rahatsın (kullanım ömrü)

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Sigaram yok ls2 kasklar filan iyi diyolar ama bilmiyorum,zaten 100 lük motorda bassam bassam max 110 yaparim ,haklısın başımı emanet edecegim ama , birazda uygun yollu olsa çok iyi olur

Poşet geçir kafana 😊 şaka bi yana bir kurye eğitimi kask mı ne veriyormuş ben yanlış okumuşta olabilirim bir araştır

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 100- 150TL lik kasklara da güvenmiyorum kardeşim kusura bakma. Maddiyat tabiki önemli ama sana küçük bir hesap yapacağım. Sigara içiyor musun bilmiyorum, Günde 1 paket içsen hadi 10 TL diyelim ortalama , ayda eder sana 300 TL, yılda eder 3600 TL. Ortalama 1000 TL ye güzel fiber bir kask alabiliyorsun. 1000/365 =2,73 TL. Yani günde 2,37 TL kısarak kendine güzel bir kask alabiliyorsun. Kafanı yani canını emanet ettiğin şeye biraz para ver be kardeşim.
    Selamlar.

her şeyi alırken su hesabı yapıyorum fakat sigara içmeyince değişen bişey olmuyo sırf bunun için sigaraya baslayıp bırakmak istiyorum
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Ls2 banada mantikli geldi ama güvenebilirmiyim bilemiyorum,amcamda gecen sene bi kaza gecirmisti kirilan kaskin parcasi basina batmisti :(

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    LS2 den bir model seç madem. hiç değilse adı bilindik. ama yine de o da korumaz güvenme yani. duran motordan düşersen korur

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi burayı yazacam beni taşa tutacaklar ama olsun 3 sene önce adamın biri kaskı yere vuruyor kırana bedava diye fuarda herkasla beraber bende aldım 30 tl ye kırklarelinde yağış ve rüzgar sebebiyle uctum cub ile beni korumaya yettibu arada cubun gerçek hızı 85 km dir saat fazla gösterir kafanı betona vurmadıktan sonra idare eder
    LS2 FF351 seni korumaya yeter ileri doğru daha iyi birşeyler alırsın ama üstündeki ekipmana hiçbirzaman güvenme yine dikkat en iyisi

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 den bir model seç madem. hiç değilse adı bilindik. ama yine de o da korumaz güvenme yani. duran motordan düşersen korur
    Korkutuyosun abi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi burayı yazacam beni taşa tutacaklar ama olsun 3 sene önce adamın biri kaskı yere vuruyor kırana bedava diye fuarda herkasla beraber bende aldım 30 tl ye kırklarelinde yağış ve rüzgar sebebiyle uctum cub ile beni korumaya yettibu arada cubun gerçek hızı 85 km dir saat fazla gösterir kafanı betona vurmadıktan sonra idare eder
    LS2 FF351 seni korumaya yeter ileri doğru daha iyi birşeyler alırsın ama üstündeki ekipmana hiçbirzaman güvenme yine dikkat en iyisi

Abi radara girdi arkadaş , galiba doğru gösteriyodu ibre 😄,aklima yatarsa,n11.com dan almayi düşünüyorum, acaba hangi beden alcam ben daha önceden hicbi bilgim yok

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence denemeden alma en azından çevrende bir mt. aksesuar dükkanında deneyip veya bu kaskı kullanandan rica edip emin olduktan sonra almalı bence

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Ls2 işimizi görür ya, tam kapalı alcam zaten açılır çeneler ürkütücü gözüküyo bana 170 kusur liraydi galiba geçen gün shoei diye bi marka gördüm aksesuarcida acaba o nasildir

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence denemeden alma en azından çevrende bir mt. aksesuar dükkanında deneyip veya bu kaskı kullanandan rica edip emin olduktan sonra almalı bence
    iyi bir marka değilse çene açılır almayın derim zaten full face ve ls2 alacaksanda en azından ff352 al sharp 4 yıldız güvenlik belgesi var. Ben eşim için aldım Ls2 FF352 Rookie Ranger Siyah Kırmızı Kapalı Kask fakat 2-3 kere kullanıldı beden büyük geldiği için öle duruyor ilgilenirseniz sana uygun verebilirim. Düşünürseniz özelden yazın.

* beden L

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)