Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en uygun yamaha sport modeli hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar sizce suport modellerden-bence yamaha- küçük ve gösterişli modeli hangisi..

küçük diyorum çünkü sürmeyi tam olarak bilmiyorum.yani cesaretim yok

bu suport modellerin boyutları standart mı yoksa değişik boyutlarda mı.. yorumlarınızı bekliyorum.. tesekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    en uygun s.s. model yamaha yzf r1 şiddetle tavsiye ederim bütçen yeterliyse

dostum senin dediğin sanırım bu model gercekten güzel gözüküyo..22 milyar civarı..tabi biraz pahalı ama değer..ama bu tip suport modellerde sürerken hakimiyet kurmaz zor mu acaba..kusura bakmayın acemiyim bu konuda fazla bilgim yokç yani bu tip motorları sürmek belli bi deneyim mi gerektiriyo yoksa acemilk için uygun mu..

Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    arkadaşım yeni başlıycaksan o motoru tavsiye etmem kademeli olarak büyüt motorunu...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    yeni başlayacaksan tavsiye etmem

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yamahanın küçük sport modeli ne yazık ki yok.

Ama ben başka marka alırım dersen sana tavsiye edebileceğim en güzel race sınıfı başlangıç motoru Honda cbr 125 olur.

Not: Acaba senin gibi yeni bir kullanıcıya şiddetle r1 tavsiye eden arkadaş daha önce o bahsettiği motorla kaç km yol yapmış ?.

En az 50.000 km daha küçük hacimli spor motorlar kullanıldıktan sonra kullanmaya cüret edilebilecek bir motoru sana tavsiye ederken aklında hangi düşünce hakim miş?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Alıntı Selçuk1981 adlı üyeden alıntı
    en uygun s.s. model yamaha yzf r1 şiddetle tavsiye ederim bütçen yeterliyse
    adam kısaca git öl demiş sana

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam sürmeyi bilmiyorum demiş bizimki R1 al demiş hahahahaha ya hakkaten komik bildiğim kadarıyla tc. deki en düşük cc li ss yzf R6 oda kasıcağına göre bence sen yamaha yı hiç düşünme ertuğrul_öz ün dediği gibi cbr 125 le basla...
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....)))

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    hyosung gt250r al başlamak için hem iyi bir kategori hemde gözterişli yamaha honda vs bunlarda bulamazsın küçük sport model
    let it be

Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    hyosung gt250r al başlamak için hem iyi bir kategori hemde gözterişli yamaha honda vs bunlarda bulamazsın küçük sport model
    çok iyi tam istediğim gibi..tesekkürler dostum..
    bu hyosung gt 250r kullanan varmı acaba fikirlerini paylaşacak.. sanırım bu yaz sonunda bu motoru alabilirim.. bana uydu..tabi önce a2 yi halletmem gerek... bu arada çalışmalara başladım... saolun arkadaşlar...

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    hiç vitesli kullanmışlığın yoksa R1 kullan diyen arkadaşlar dalgamı geçiyo ciddimi yazmış anlayamadım cbf250 yeterli bi makine sana 125 çok küçük 2ay sonra bıkarsın honda cbf250 7000küsür lira güzel pratik makine ama ben ölcem dersen R1 al kesinlikle bi delilik arkadaşlar heralde ya motordan anlamıyo yada dalga geçiolar
    Allah bütün motorcuları ve motor sevdalılarını korusun Allah Türkü korusun.Allah motor alamayanlara sabır versin ( ben yaşıyorum çok zor war ama memnun değilim)

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    cbf 250 yeni başlayan için uygun bir motor. cbr 125 spor model ama çabuk vazgeçersin. hyosung gt 250r motor hacmi olarak küçük. boyut olarak büyük bir motor.. yeni başalayan biri için honda ve 250 lilik bir alet hem kullanım ve hakimiyet açısından ve hem de 2. elde satma bakımından mantıklı geliyor bana.

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    slm cipram arkadaşım
    başlaman gereken motor 125 lik olmalı
    hondanın CG125 liği olabilir. ben 10 yıldır kullanıyorum anahtar değmedi daha. çok sağlam bir motor.
    daha sonra büyüt motoru. 250 cc ye geç, daha sonra devam edersin.
    sevgiler
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

EmreSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r6
    selçuk1981 en uygun ss r1 demiş mostwanted_57 tavsiye etmem demiş.
    ardından gelen mesajlar düzgün yazılmış. ya buraya mesaj yazarken hiçmi düşünmüyorlar anlamıyorum. açıklayın anlatın nedenini söyleyin. bir yargı varsa sebebiyle beraber verin. adamın detaylı açıklamaya ihtiyacı var hayallere değil. okuyunca sinirleniyorum kusura bakmayın artık.

peki ben bi şey sorcam.. bu hyosung gt250r in sesi nasıl acaba etkileyici mi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler