Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lifan kp 150 ve haojue 150 hero triller

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar lifan kp 150 ve haojue 150 hero triller 3 model arasında kaldım bu motorları bilen kullanan varsa
    + ve - lerini yazarsanız sevinirim.
    yol tutusu manevra ve serilik süspansiyonları açısındanda neler söylenebilir.
    veya bunlara eşdeğer başka önerileriniz varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    konu güncel kalsın diye yazıyorum lifan kp 150 konusunda bende kulllanıcı yorumlarını merak ediyorum . İnternette tüm yayınlanan yazıları ve kullanıcı deneyimlerini okudum . Motoron dergisi uzun dönem testini yapıyor ama objektif olduğunu sanmıyorum . Bir arkadaş şanzımanda sorun deneyimlemişti forumda

Bu gun bi arkadasin kp 150 sini kisa mesafe kullandim motor guzel hizlammasi frenlemesi falsn iyi boyasi orta. Seviyede geldi oturus posisyonu guzel tabi kullanicilarin yorumlar onemli trafikte nasil yakit durumu v.b

mert2091 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorcycle Dealer (:
    Birden farklı kp 150 leri kullanmış biri olarak kp 150 tam bir şehiriçi motoru diyebilirim. Yakıtı 150 cc bir scooter'dan KESİNLİKLE DAHA AZ. hızlanması seri. En yüksek torku 6-8.2 bin devirler arası üretiyor. Tek kişi gayet sağlıklı 2 kişi biraz bayılma demesek de geç hızlanması mevcut. cbf 150'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Su soğutması ayrı bir avantaj. Ancak bu kategoride cfmoto'nun yeni çıkarttığı nk150 modelini de inceleyin derim. Kullanmadım ama çok kullanmak isterim. su soğutması, 6 ileri şanzımanı ve sport - economy sürüş modlarına sahip.

gurucuk bunu beğendi.

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    hero kullanmış motorcu olarak söyleyeceklerim yakıt tüketimi oldukça düşük en memnun olduğum yönü buydu.hızlanması ,gücü, çekişi çok iyi .zincir o ring kendini salma gevşeme falan yapmıyor. gelelim eksilerine boyu bayağı yüksek 1.75 boy altı inip binmede bayağı zorlanır .arka teker berbat çok kayıyor arada sırada binde bir de olsa immobilizer şaşırıyor anahtarı siliyorsun kuruluyorsun falan öyle çalışıyor motor .genel olarak sağlam sorun çıkartmayan güzel motordur hero thriller 150

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)