Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha mt-03 (660cc) mi yamaha mt-25 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    Birde piyasasi yok ve az sayida ilan var diye dusunurken aradigim tum ilanlar motor satildi cevabi veriyor.tahminimce mt07nin populer olmasi bunun piyasasına olumlu etki ediyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    eğer tecrüben varsa tabiki mt03 600 cc çokk seridir zaten egzoz tasarımı müthiş ama tecrüben yoksa mt25
    mt03 tecrüben yoksa biraz sıkıntı yaşaya bilirsin bilir çün çok torklu makina
    ama malesef mt03 tek silindir olduğu için vibrasyon vardır

Alıntı Yesiam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Standart sorular aslinda.
    Ben chopper gecmisi olan surucuyum o yuzden mt03un gaz hassasligi ve dusuk devirde verdigi tork benim ilgi alanima giriyor

Tamam bu motor fazla yakiyorda ne kadar fazla yakıyor 5.5dan sonrasi benim icin epey fazla

Kronik stop etme sorunu ve cozumu hakkinda bir bilginiz varmi

Mümkünse aletin resimlerinide paylasabilirmisim
    ben hep gazlayarak kullanıyorum ve 5.5 litre yakıyorum. motor soğukken çok ani gaz açınca stop ediyor yavaş yavaş verince sorun yok bu da bana problem olmuyor. Motoru aldıktan sonra plastidip ile boyadım

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    boya olayı çok başarılı olmuş tebrikler
    bu arada mt25 ve mt03 ilanlarına gittim yakından gördim motorları.baktığım 03 baya pis ve çiziklerle doluydu o yüzden ilk intiba pek hoş olmadı
    mt25 ise hiç resimlerdeki gibi bir motor değil.açık ara görüntü farkı var 03e oranla.ama bana çok plastik ve adi gibi geldi bilemedim.plastik kokuyor motor.

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    mt 03 gayet iyi viraj yapan agresıf ve hızlı bır makına dır 180 maxımum surat ile gayet tatmın edıcıdır torku gayet yeterlı olup mt 25 ıle kıyaslanamaz güçte bir motor gayet memnunum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)