Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Seçimi YAMAHA FZ6 FAZER... Doğru olur mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    yakın bir tarihde motor almak istiyorum açıkcası asfalt harici kullanımla zorda kalmadığım sürece işim olmaz... motorun rahat kullanımlı konforlu gerektiğinde sportif olmasını manevra kabiliyetinin iyi olmasını falan istiyorum...

bu özellikler paralelinde YAMAHA FZ6 FAZER modelini almayı düşünüyorum acaba bu kararımda pişman olurmuyum yada bu motor beklentilerimi karşılarmı ?

sizce sıfır mı almalıyım yoksa şöyle az kullanılmış temiz bir ikinci el mi bakmalıyım ?

ayrıca ABS sistemli modelini mi tercih etmeliyim sizce malum arada biraz fiyat farkı var ?

yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence iyi bir tercih, güzel motor. bence alırken abs li modeli tercih et çünkü daha güvenli ayrıca az kilometreli 2. el motor tercih edersen paran cebinde kalır. (2006 model daha rodajı bitmemiş bir sürü motor satılıyor)

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dou147 adlı üyeden alıntı
    yakın bir tarihde motor almak istiyorum açıkcası asfalt harici kullanımla zorda kalmadığım sürece işim olmaz... motorun rahat kullanımlı konforlu gerektiğinde sportif olmasını manevra kabiliyetinin iyi olmasını falan istiyorum...

bu özellikler paralelinde YAMAHA FZ6 FAZER modelini almayı düşünüyorum acaba bu kararımda pişman olurmuyum yada bu motor beklentilerimi karşılarmı ?

sizce sıfır mı almalıyım yoksa şöyle az kullanılmış temiz bir ikinci el mi bakmalıyım ?

ayrıca ABS sistemli modelini mi tercih etmeliyim sizce malum arada biraz fiyat farkı var ?

yardımlarınız için çok teşekkür ederim...
    ABS ye vereceğin küçük bi fark bence cok işine yarayabilir...daha sonra masraflara girmemen için...

Ayrıca arkadaşında dediği gibi 2.el az kullanılmış motor çok! Biraz araştır
    derim...2. el için biraz geç ama yaz sezonunda motor fiyatları artar...

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    fazer zaten çok iyi oturmuş bir motor, bence doğru seçim bu arada tabii fzs6 ya da bakabilirsin daha çıplak motor, ve ABS olursa faydasını ıslak zeminlerde sıkı frenlemede görürsün, ama lastikleri zaten kaliteli bence bu opsiyonu paran varsa kullan ve al,
    let it be

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler