Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial rx3 evo-pulsar 200 ns-hyosung naked

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mondi iyidir diyeceğim de dilim varmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Bende 250 comet var sıkıntı çıkarmadı parça sıkıntısı da abartıldığı kadar yok. Aralarında ki en iri motor hyosung

Motosikleti
    Fazer
    Söylediğiniz Motosikletler 8-9 bin tl verip alacağınız ve günümüzde az sayılmayacak bir miktar. Bu kadar para vermişken japona yönelmenizi tavsiye ederim. Aklıma hemen crf 250l geliyor. Parçası ucuz ve bulunabilir,teknolojik,kullanımı bir o kadar keyifli motosiklet. İlanları takip edip aksesuarlı bir crf bulabilirsiniz.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    arkadaşlar 2.el alma sebebim, hem ucuz olsun hem aksesuarlı olsun hemde bütçemi zorlamasın.
    Bu motorda benim zevk alacağım kadar, evin bahçesinden motorla çıkarken babamın arkamdan baktığında aldığı zevkte önemli. Pulsar ve rx3 evo bana göre kendilerini kanıtlamış ve sevdiğim motorlar. Ama iş babamın zevkine gelince mondial diyor. Bu arada scoter düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

crf uzun yolda yara yapmaz mı?

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2.el alma sebebim, hem ucuz olsun hem aksesuarlı olsun hemde bütçemi zorlamasın.
    Bu motorda benim zevk alacağım kadar, evin bahçesinden motorla çıkarken babamın arkamdan baktığında aldığı zevkte önemli. Pulsar ve rx3 evo bana göre kendilerini kanıtlamış ve sevdiğim motorlar. Ama iş babamın zevkine gelince mondial diyor. Bu arada scoter düşünmüyorum.
    Sıfır al derim bende.
    canlı vereceksen ciddi indirim yaparlar yok kredi kartı yada bayiden kredi çıkartıp alcam dersen o zaman fiyatta oynama olmaz. ruhsat ve plaka masrafı korkutuyorsa seni kendinde çıkartabilirsin. bayi iyi bir iteler o fiyatı 400 de der 1000 de der 200 küsür fiyatı var ruhsatla plakanın. ben olsam sıfır alırım ciddi bir fiyat farkı yok ikinci elle aksasuar dediğinde nedirki 2 tane sis farı birde zenon olsun hadi ucuz yollu birde arkaya çanta olsun kaç para tutacakki sanki ??
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

crf uzun yolda yara yapmaz mı?
    Açıkcası rx3 kadar konforlu olmayacağı kesin. Crf'le uzun yol yapanlar var. Ancak pulsar ve gt 250'de konforlu sayılmaz pek. Crf önermemin sebebi mantık tarafının ağır basması biraz. Motosikleti kullandım gayet keyifli,vibrasyon yok, zorlamassanız yakıt az, parça lazım oldu beklemeden uygun fiyata temin edebildim. Bunları ve aynı kaliteyi mondialde veya sürekli el değiştiren hyosung'da bulabilir miyim düşüncesi crf'i aklıma getirdi.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası rx3 kadar konforlu olmayacağı kesin. Crf'le uzun yol yapanlar var. Ancak pulsar ve gt 250'de konforlu sayılmaz pek. Crf önermemin sebebi mantık tarafının ağır basması biraz. Motosikleti kullandım gayet keyifli,vibrasyon yok, zorlamassanız yakıt az, parça lazım oldu beklemeden uygun fiyata temin edebildim. Bunları ve aynı kaliteyi mondialde veya sürekli el değiştiren hyosung'da bulabilir miyim düşüncesi crf'i aklıma getirdi.
    Mantıklı abi, düşünülebilir.

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    bak bakalım kardesım hosuna gıdecek mı bende evo derım ama ne oldugu bellı degıl gelecegı parcada sıkıntı yasanır motor sıkıntı cıkarır mı pulsar ıyı kotu kendını kanıtlamıstır bızde 4 tane var pulsardan aklına takılan bı sey olursa sor

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Güzel motor maşallah.

Motosikleti
    Rx3 Evo 250cc Zongshen endro
    Pulsar ns 200 kılandım 700 km sattım rx3 evo ile kiyaslanacak bir motor değil kesinlikle
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zor tercih.
    Pulsar yan çanta, ön cam siperliği vb. aksesuarlar ile Enduro havasına bürünebilen bir motosiklet.
    Diğeri hazır Enduro.
    İkisinin de birbirine göre artı ve eksileri mevcuttur.
    İkisinin de kullanıcıları memnun.
    İçine sinen hangisi ise onu al.
    Pisman ve MANKU bunu beğendiler.

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir Pulsar 200 NS kullanıcısı olarak mondial diyorum. Arada baba sözü olmasa pulsar derdim ama kesinlikle babanızın içine daha çok sinen mondial olduysa bence onu almalısınız. Bu arada her ikisi de güzel motor, mondialin tipi ve yanındaki aksesuarlarını çok beğeniyorum. Sizin altınıza da yakışmış. Pulsar kullanıcısı olarak da kesinlikle bu segmentte ve bu sınıfta herkese tavsiye edeceğim bir motosiklet 200 NS. Sonuç: Baba sözü çok çok değerlidir, mondial derim.
    MANKU bunu beğendi.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Hocam Benim terchinim pulsar olur her türlü bana daha iyi geliyor özellikleri vs görünümü felan siz bilirsiniz yinede tercih sizindir iyi forumlar
    MANKU bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı İlhan04 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ns 200 kılandım 700 km sattım rx3 evo ile kiyaslanacak bir motor değil kesinlikle
    ikisini de kullanmışsın, keşke biraz daha açıklayıcı bir karşılaştırma yapsaydın
    MANKU bunu beğendi.
    iki teker ruhunu taşır ...

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Vay be
    Konuyu açalı 1 sene olmuş. Konuyu açtıktan 1 ay sonra sıfır evo aldım. Hala kullanıyorum 20000 km ye yaklaştı. Ben gibi karmaşaya düşenlere evo tavsiyemdir.
    medusa_0302 bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    bende senın gıbı ıkı seçenekle kaldım aynı motorlar

herikisinide kullanmadım daha önce mondial kime dedıysem uzak dur dediler (dışarıdan söylenenler) benım gibi istediğiniz zaman satabileceğiniz çok zarar etmeyecek bir motor arıyorsanız PULSAR derim bende öyle yaptım piyasa geneline bakarsanız RX3 e rastlamanız pek zor ama pulsar kaynıyor ortalık

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani resim nasıl bir motor aşırı yan rüzgarda motor sallanıyormu son hızı ne titreşimsiz tatlı bir şekilde en yüksek kaç km hızla gidiyorsun yakıt bir de senden dinleseydik babanı bindirdinmi görüşleri neler

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Tabi resim ekleyelim biraz;
    Daha önceki motorum kötü bir çinli olduğu için ve etrafımda fazlaca bir motora binmediğim için, şu anda bu motor bana mükemmel geliyor. Komfor harika, yakıtı 3,5 litreyi geçmiyor. Motor ağır ve oturaklı olduğu için rüzgar etkilemiyor. Titreşim 110 km hızdan sonra başlıyor. Titreşim dediğim de rahatsız edici bir titreşim değil, hatta bana göre titreşim yok. Tipi çok güzel. Ben motoru satmamayı ve uzuuun yıllar kullanmayı düşünüyorum. Şu anda 20 000 kmye geliyor. Bundan önceki çin malı motorumu da 10 sene kullanmıştım.

badircik ve tr100a bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)