Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ReGal RaPtoR mu MaSaİ EAgLe mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    »-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar crusier tipi motosiklet almayı düşünüyüyorum ama motosikletten anlamam bana yardımcı olabilirmisiniz ben bu ikisinin arasında kaldım hangisini almalıyım kıyaslarsak hangisi avantajlı şimdiden teşşekkür ederim...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bu konuyla alakalı olarak acılan bır suru baslık var, hepsinde de acıklıyor insanlar.

parana ve zevkine gore değişir.

arattır yukardaki butona basıp, değişik fikirlere ulaş.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    önce ilgili topikleri oku, sonra motorları kendin gör ve kararını ver. millet sayfalarca siz okuyasınız diye yazıyor. hadi bakalım, tembellik yok.
    May the Force be with McLaren Mercedes

tembellik yok demi ama ne edim bu şekil tam bir kıyaslama yoktu ondan şey ettim keşke şey etmeseydim
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı ttopchu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat olarak masai grand eagle yaklaşık 1500 ytl daha ucuz

rr nin artıları motor kronojının işçiliği daha güzel ve su soğutmalı (soğuk bir kışdan sonra su soğutmanın çıkardığı sorunlar konusunda, olup olmadığı, ilgili topiği incelemeni öneririm)

grand eagleın yapısı daha kaslı (tombul) çanta koruma demiri v.s. taktırınca RR den çok daha büyük görünüyor. Arkasındaki dispiratörün suzuki türkiye olması ve servis hizmetlerinide suzuki servislerinde görmen büyük avantaj. RR nin arkasaında sarıkayalar var (denizli) her çin dispiratöründe olduğu gibi bunlardada 2 yıl sonra biz bıraktık bu motoru deme olasılığı ne kadardır araştırmak lazım.

RR yi kullanmadım ama grand eagle rodajı tamamladıktan sonra bir 233 cc lik motora göre oldukça rhat ve performanslı.

En güzeli bulunduğun şehirdeki servislerinin gezmen ustaları gözlemlemen, mümkünse her iki motoruda test sürüşünde kullanman (izmirde grand eagleda bu şansı veremiyorlar)

Ben grand eagleı 3200 e aldım koruma demiri 100 ytl ye yaptırdım çantaları 135 ytl ye aldım alarmlı disk kilidini 120 ytlye aldım. Şu an airbrush ve kapak yapılıyor (motor aksamında şase ile motor arasındaki açıkta kalan kabloları kapatmak için) bunlarda 200 ytl. kaskoyu 320 ytl ye yaptırdım. Bana motor bu saydıklarım dahil 4095 (noter masrafı da dahil takipçi için) e geldi. Servisten çok memnunum motordan da çok menunum.

Umarım kendine göre en iyisini seçer kazasız belasız kullanırsın.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bir onceki başlık:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15730

var oyle bir kıyaslama araya Virago taklidi SuperShadow girdiği için gozden kacmıs olabilir.

Masai için:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8561

Regal Raptor için:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3629

kolay gelsin, ben masai seçtim. Regal Raptor'un son partide gelen bir tanesini de epey inceledim. görmeden almamanı oneririm. Masai daha spor duruyor.

Motosikleti
    speederbike
    ttopchu, masai güzel gözüküyor. bu bilgilerini bir masai topiği açsan, oraya yazsan, merak eden oradan okusa, her gün açılan şu mu bu mu topiklerine tek tek cevap vermesen (özellikle arkadaşlara topik okumasını önermemiz üstüne güzel durmuyor), biz de onları regal ve masai topiğine yönlendirsek ne güzel olur, değil mi?

Alıntı ttopchu adlı üyeden alıntı
    fiyat olarak masai grand eagle yaklaşık 1500 ytl daha ucuz

rr nin artıları motor kronojının işçiliği daha güzel ve su soğutmalı (soğuk bir kışdan sonra su soğutmanın çıkardığı sorunlar konusunda, olup olmadığı, ilgili topiği incelemeni öneririm)

grand eagleın yapısı daha kaslı (tombul) çanta koruma demiri v.s. taktırınca RR den çok daha büyük görünüyor. Arkasındaki dispiratörün suzuki türkiye olması ve servis hizmetlerinide suzuki servislerinde görmen büyük avantaj. RR nin arkasaında sarıkayalar var (denizli) her çin dispiratöründe olduğu gibi bunlardada 2 yıl sonra biz bıraktık bu motoru deme olasılığı ne kadardır araştırmak lazım.

RR yi kullanmadım ama grand eagle rodajı tamamladıktan sonra bir 233 cc lik motora göre oldukça rhat ve performanslı.

En güzeli bulunduğun şehirdeki servislerinin gezmen ustaları gözlemlemen, mümkünse her iki motoruda test sürüşünde kullanman (izmirde grand eagleda bu şansı veremiyorlar)

Ben grand eagleı 3200 e aldım koruma demiri 100 ytl ye yaptırdım çantaları 135 ytl ye aldım alarmlı disk kilidini 120 ytlye aldım. Şu an airbrush ve kapak yapılıyor (motor aksamında şase ile motor arasındaki açıkta kalan kabloları kapatmak için) bunlarda 200 ytl. kaskoyu 320 ytl ye yaptırdım. Bana motor bu saydıklarım dahil 4095 (noter masrafı da dahil takipçi için) e geldi. Servisten çok memnunum motordan da çok menunum.

Umarım kendine göre en iyisini seçer kazasız belasız kullanırsın.
    tşk
    ederim

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    regalraptor derım ama bıraz pahalı gıbı
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    ttopchu, masai güzel gözüküyor. bu bilgilerini bir masai topiği açsan, oraya yazsan, merak eden oradan okusa, her gün açılan şu mu bu mu topiklerine tek tek cevap vermesen (özellikle arkadaşlara topik okumasını önermemiz üstüne güzel durmuyor), biz de onları regal ve masai topiğine yönlendirsek ne güzel olur, değil mi?
    onu da yaptık arada zaten yazmadan once baksak mesajlara daha guzel olacaktır. ttopchu abime laf yok

Motosikleti
    speederbike
    sen de saatlere bi bak istersen
    2 dakika var arada. sen yazarken ben de yazıyordum

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ahahahah eyw. dogru diyo'sun.

neyse arkadaşı bilgi istediği kısımlarda yonlendirdik. başlığı kanada'dan canlı yayın haline getirmeyelim

galiba tercihim masai den yana olacak inşallah yanılmam

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Regal Raptor tabiki!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    hayır Grand Eagle tabii ki!

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    hayır hayır monero cxm 250

sitesi http://www.moneromotor.com.tr
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bence git Harley Davidson al!!!Arkadaşlar her gün aynı konu açılıyor,lütfen önce bir zahmet araştıralım...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    speederbike
    millette okuma huyu yok ki

okuyorum ama tam net cpları alamıyorum herkez kendi motorunu övüyor

Motosikleti
    speederbike
    burayı değil, modellerle ilgili topikleri oku.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler