Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

0 Yamaha R25 mi 2.el Yamaha MT-07 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Merhaba arkadaşlar benim şuan kullandığım motor cg100 tarzı bi motor bunda 2bin km tecrübem var ve 10bin kmde satıcam büyük ihtimal yaza kadar olur ben de yeni motor aramaya başladım.Benim 20bin tl kadar bütçem var 0 r25 ve ekipman mı almalıyım yoksa mt-07 alıp mevcut ekipmanlarımı kullanayım karar veremedim ve kawasaki er-6 N ve mt-07 kullananlar ikinci motor olarak önerirlermi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baskan sen cg ile 10 bin yapicam demissin iyi hosta mt07 cok gelir be zaten motorsiklet buyutmenin sonu yok biliyosun,en iyisi bi r25 alip saglamda ekipman dizmek,en az 10 binde r25 ile tecrube edip,mt07 ye pasa pasa binmek sanirim,karar tabiki sizin,nacizane fikrimdir,simdiden hayirli olsun,tekeriniz duz bassin

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baskan sen cg ile 10 bin yapicam demissin iyi hosta mt07 cok gelir be zaten motorsiklet buyutmenin sonu yok biliyosun,en iyisi bi r25 alip saglamda ekipman dizmek,en az 10 binde r25 ile tecrube edip,mt07 ye pasa pasa binmek sanirim,karar tabiki sizin,nacizane fikrimdir,simdiden hayirli olsun,tekeriniz duz bassin
    Fikrinize önem veriyorum sizler büyük ihtimal benden daha tecrübelisinizdir. O yüzden buraya sorma gereği duydum Zaten bi yandan da yamaha xmax scooter da aklıma geliyor ama scooter da çabuk sıkılma diye bir sorun varmış ne kadar doğru bilemeyeceğim.Artık test ede ede deneyeceğiz.Tekeriniz düz bassın

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bana kalirsa ikiside fazla sana, ilk once dedigin motorlari kullananlarin artcisi ol sonra tekrar dusunursun zaten

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam basamakları adım adım çıkıp da bundan zarar gören duymadım. Ancak yüksek cc ye hazır olmadan geçen bazı arkadaşların arkasından "Allah rahmet eylesin" başlıkları açıldı bu forumda. Acılarımız hala taze. Elbet yüksek cc ile başlayıp halen kullananlar da vardır, peki yaşamını riske atmana değer mi?

100cc den sonra 600cc ve üzeri makineye direkt geçmeyin hocam, aman diyeyim. 250cc (marka model ne olursa olsun, illa R25 olması da şart değil) alın, kullanın.
    Zaten R25 180km/h hız yapabilen bir motor. MT07 den en büyük farkı daha yavaş ivmelenmesi. Buda yeni kullanıcılar için hayat kurtarıcı bir özellik. MT07'den yavaş ivmeleniyor diyorum bakın, 100cc motordan sonra size R25 roket gibi gelecektir, garanti veriyorum

MT-07 de alırsınız hocam biryere kaçmıyor sonuçta, yavaş yavaş ilerleyin motosiklet işinde. Her cc nin tadı farklıdır,250cc keyfini de alın mutlaka.
    2move bunu beğendi.

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    R25ide 2.el al kalan parayla mt-07ye göre mont dizlik kask falan al.. daha iyi yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cb 650f al. Mtden yakışıklı ve mt gibi deli bozuk bir motor degil. Absde var.
    ibrahim61 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    bence 250 ccyi atlama. Bu sezon 250 cc kullan 2017 de mtye bakarsın. süleymanın dediği gibi her cc'nin bir tadı var bence es geçme. mt alırsan bir daha düşük cc motor kullanmak istemezsin ama 250 cc civarı bir şey alırsan sana şimdilik uçak gibi gelir zaten

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    MT7 de benim sonradan çok ilgi duyduğum bir makina ama böyle güçlü makinalara hemen geçmen bence yanlış bir seçim olabilir. 250 CC seni her türlü tatmin edeceğine inanıyorum. Bence bir şeyi en doruk yani üst seviyede keyfi yaşarasan diğer geride kalanların bir anlamı olmaz. Herşey yavaş yavaş geçişlerle olursa emin ol hem motosiklet sürmekten daha fazla keyif alırsın ve o ara geçiş zamanları senin en güzel anların olacağına inanıyorum
    Benim sıralamamda ise (Başlangıç) Honda CBR125 - (Gelişim) Yamaha R25 - (Sonuç) Yamaha MT-07 olacak inşallah - (Bonus) BMW S100RR -TABİ BU HAYAL SADECE.!

Hayaller Paristi Orayıda Bombaladılar

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    genel olarak herkes r25 diyor demek ki bir bilgi birliği var banada buna uymak düşer hepinize teşekkürler

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aliberkgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel olarak herkes r25 diyor demek ki bir bilgi birliği var banada buna uymak düşer hepinize teşekkürler
    Insanlarin fikirlerine deger verip dinledigin icin ben kendim adina tesekkur ederim

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    CG 100 den MT-07 ye geçmek büyük sıkıntı haberin olsun. Bence R25 al onuda 2. el al ekipmanlarını kaliteli al derim. 1-2 bin TL altı bile olsa para paradır yani. Şuan sahibindende sıfır ayarında 1-2 bin tl altına güzel R25 ler var.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insanlarin fikirlerine deger verip dinledigin icin ben kendim adina tesekkur ederim
    asıl ben hepinize teşekkür ederim konuma cevap yazdığınız için ve insanların hayatına değer verdiğiniz için
    Sti bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    2 ay daha bekle fuarı gez orada seçenkelrin çoğalır

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    2000 km CG ile MT 07 ... hımm şöyle bir geçiş olacak, mesela sen maytap tabancasına alışıksın en az 2000 bin el atış yapmışsın, artık bir "Desert Eagle" a geçiş vakti geldi diye düşünüyorsun ..

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    R25 iyidir.

r25 güzel bir ara araç olur hatta çok uzun sürede kullanabilirsin yeterli gelir.
    Ancak sıfırını almazdım.

Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 km CG ile MT 07 ... hımm şöyle bir geçiş olacak, mesela sen maytap tabancasına alışıksın en az 2000 bin el atış yapmışsın, artık bir "Desert Eagle" a geçiş vakti geldi diye düşünüyorsun ..
    büyük ihtimal bütün gönderiyi okumadınız şuan 2bin km de 10bin km yapıp satacağım yazdım

Motosikleti
    Forza 250
    Tek silindir 250 cc bir makina daha iyi olacaktır. cbr 250 olabilir. Naked seviyorsan Duke 250 kaydırmalı debriyaj ve abs ile rosso 2 lastiklerle gerçekten bu işin nirvanası seni rahat rahat 3 sene götürür. Ve en önemlisi eğitim. bütçenden 1000 tl ayırıp temel eğitim ve hakimiyet eğitimi almanı şiddetle tavsiye ediyorum.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    MT09

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)