Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rks titanic 150 / tvs apache / ybr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba,
    ben çok yeniyim lütfen yardımcı olun.
    2.el motor alacağım. şöyle bir durum var 2012 model tvs apache 2.600 tl 10.000kmde, 2014 rks titanic 150'yi 3000tl'ye 8000kmde buldum. şimdi siz ne önerirsiniz. çok acemiyim kursa gittim o kadar. boyum da 1.65. bir galeride apache nin üstüne çıktım ayak parmaklarımın üstünde durabiliyordum ancak. adam olur kullanabilirsin dedi ama bilemedim sizce sıkıntı olur mu? bana bu iki modeli tavsiye etti ama bir de aklımda yine 2.el ybr 125 var. bütçem 3000tl. bana ne önerirsiniz? söyleyeceğiniz herşey yardımcı olacaktır. karşılaştırma yaparsanız sevinirim.
    çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Apache 2012model,10bin km'de, 2600 TL ??? Muhakkak bir sıkıntısı vardır o motorun.Sıkıntısız,masrafsız pek imkan yok o paraya.Kıyaslamaya gelecek olursak tabiki TVS Apache. Sağlamlık konusunda YBR ile başabaş.Ama diğer özellikleriyle önde.Tork,son hız,görünüş...

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Benim motorum Apache. Fakat diğer 2 motoru da aktif olarak kullanıyorum. Arkadaşlarımda var ve sürekli üstündeyim. Aralarındaki en hızlı motor Apache. Artçı arkadaşı çok titretiyor ama kullanıcı için pek sorun yok. Grenaj aksamı olarak ta çok sağlam. Gaz tepkisi gayet güzel ve temizi bulunduğunda uzun yıllar kullanırsın.

Ybr ise hantal geliyor bana. Yolda rahat gidiyor fakat 80 ile giden kamyonları sollamaktan biraz aciz gibi. Gayet sağlam ve uzun yıllar gidecek bi motor. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ.

Rks Titanik aralarında en torklu motor gibi geliyor bana çünkü tek kişi vites 2'de gazla tekere gelebilirsin. Ama Apache ile Yanyana çıktığında geride kalıyor baya

Bence limiti artır biraz, temiz yeni kasa bi Apache al. Bakarsan üzmez seni

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Direk ybr al geç. Çünkü diğerlerini alsan yarın öbür gün satamazsın. Ama ybr nin her türlü gideri var. Apache 2014 model falan da alabilirim bütçemi zorlarım 4-4,5 liraya çıkarım dersen olabilir, şahsen kullandığım bi motor ybr ye tercih ederim. Ama eski modelle uğraşma, elinde patlar hem km si yüksek hem ikinci el hem de acemisin ütülebilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler