Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R1, 600F, 600RR, 954RR ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Bu 4 motordan hangisi sizce ? Parayı nerden buldun diyenler olucaktır ister inanın ister inanmayın isterseniz trolleme deyin ama iddaadan para tuttu bi pulsara yetcek kadar param vardı üstüne bide iddadan para tutunca anlıcağınız allah baba benide gördü sonunda internet siteside sağolsun aynı gün tutan parayı bankaya havale edince sorunsuz sıkıntısız şimdi bankada bi makine parası yatıyor diyebilirim hiç kimseye söylemeden bu 4 modeli çıkarttım siteden ve birini alıp gelicem

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34601990/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34420022/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21655363/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29826022/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Akşam hepsini bas fenere iki kat paran olsun
    DarkWheel ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bidaha iddaanın önünden geçmem oynamam :D hırs yapmaya gerek yok havadan bedava hayal edemiceğim bi motor alıcam belki şimdi zirvede bırakmak lazım :D

hiçbirini alma. 10 yılı geçmiş motorlar,ne çıkacağı belli olmaz. sıfır cbr250 al,yamaha r25 al.her zaman yeni olan yenidir.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Motosikleti
    sonradan pişman olmak istemiyorum bidaha motor değiştirmek istemiyorum ya r25 alıcam seneye yaza gitmiyor gibi gelcek yavaş gelcek biliyorum kendimi ben o yüzden üzülmemiş temiz bi 600cc almak istiyorum ömürlük olsun yani arabada var bitanede büyük motor çekmek istiyorum garaja gezme amaçlı güneş açtığı zaman arada bi çıkartcam garajdan

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlanlara bakmadım, markalar üzerinden değerlendirme yapacağım.

954RR:Kalkışta ve ivmelenmede diğer 3ünün eline verebilecek bir motor şase ve dingil mesafesinin kısalığından dolayı virajlarıda iyidir. Kaza yaptığın vakit grenajını yedek parçasını ne şekil temin edersin orası meçhul. Karma kullanımda yaklaşık 30 kuruş yaktığı gibi bir rivayet var ne kadar doğrudur bilemem. Bu alet amatörü affetmez bunuda bil hani.

R1: Şüphesizki rüştünü ispatlamış harika bir motor yedep parça açısından pek sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum, tüketim konusu viraz sıkıntılı alet sünger bob misali depoda vakumlama yapabiliyor. Bu alet hakkında diyecek pek bir şey yok aslında zira kusursuz bir motor. Ha şöyle olur bir kaza yaparsın grenajın parasını çıkarmak için ybrini satarsın (az daha koyabilirsin hatta) bu şekilde.

CBR 600RR:600lük aletler arasında kullanılması en kolay supersport olarak nitelendirliyor, Sofuoğlu ile zamanında kendini ispat etmiş bir motor. Açıkçası şöyle baktığımda kullanabileceğin sana en uygun motorlardan birisi bunların arasında. Hem agresif hem sakin, sakinliğine aldanıp oynamaya kalktığında affetmeyecek bir motor. Yakıt olarak günlük hayatta pek cep yakacağını düşünmüyorum. Aynı zamanda çok agresif bir motor olmadığından 600 cc ss kullanıcılarının ilk motoru olabiliyor kaza yapıncada haşat olma durumu var, ikinci eline dikkat etmelisin.

600F:Açıkçası bu alet hakkında pek bilgim yok fakat hondanın 600lük racing serisinin haylaz ama uslu çocuğu beygir gücü 600rra göre düşüktü sanırım. Eski kasaları kapış kapış gidiyordu bir aralar.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Gitcem kupon yapcam simdi
    Burakesk bunu beğendi.

Motosikleti
    sonuçta hepsi 250yi geçebilen hızı seven birini memnun edicek motorlar aralarından galiba en sağlamını ve az yaknını almak en mantıklısı olucak 954 deediğiniz gibi parça sıkıntısı olabilir o yüzden onu elesek r1i yakıt yüzünden elesek 600rr ve 600f arasında seçim yapıcam bu durumda ozaman 300e çıkıp uzaya çıkcak değiliz herhalde mantıklı düşününce hiç 100kmde 10-15lira fazla vermeye deymez 600f aralarında en az yakanı galiba rrda ise şekil var bakalım

Mamba09 kuponu aslında satın aldım ben maç satan bi adam vardı 400tl ye 4tane maç verdi bi anlık salaklıkla gaza gelip yatırdım gibi hissettim bankamatikten ayrılırken ama sabah uyanıp kuponu kontrol ettiğimde çığlık attım evde

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Parca, kullanim kolayligi ve ikinci elde satilma kolayligi yonunden 600rr derim. Digerlerinden birini alsan satarken epey zorlanirsin. Ama 600rr olmayacaksa da r1 derim.

Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drumstar bunu beğendi.

Motosikleti
    r1'e yakıt bakımından vazgeçtim benzin atmak için iddaa oynarız buseferde 600f sport baksam nasıl olur kasa rr yakıt f gibi

Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r1'e yakıt bakımından vazgeçtim benzin atmak için iddaa oynarız buseferde 600f sport baksam nasıl olur kasa rr yakıt f gibi
    Hocam Özelden Bi Kuponda Kendime Bekliyorum

arkadaş biri de çıkıp yapma etme dememiş. Adamın motorlarına bakınca max 250 cc kullandığı gözüküyor ki o da normal 250 cc gücünde olan bir motor değil. Bu gösterdiğin motorlar hata affetmez motorlar kardeş. Sen önce ikinci le bir r25 vs al geri kalan parayı at bankaya. Zaten ülkemizde 2.el motor alım satımlarında zarar etmiyosun! Bir süre kullan alıştır kendini ondan sonra sat al bunlardan birini gönül rahatlığıyla bin.. Ha ben bunu boşuna yazdım dinlemeyecen biliyorum ama olsun..

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumar boyle bişey işte gitti paralar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Bence en iyisi bu dörtlüden -- 600 RR
    drumstar bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    2004 model 600F 26.000km demi şimdi ?

Berabere kalicagi tuttu

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    600 f al derim vaz gecmem zor olur artcıya gebe degil yakıt güzel gidiş fena oturus rahat

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Ağzımı açmasaydım kesin fener alırdı ama ben bas dedim ya ondan :D

Ayrıca ben olsam ya temiz 600f alırdım ya da nispeten temiz bir 654rr. Parça konusunda benim korkum yok artık internet alışverişçiliği çok gelişti yurtdışından aradığın parçayı bulabilirsin

yamaha r1 r6 neden hiç eskimiyor ya 15 yıl olmuş motorları hala canlı

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aralarında tek kullandığım CB600F, o da taş gibi motor. Lâkin enjeksiyonlu mu bilemiyorum. Enjeksiyon olsa iyi olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)