Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat (Yada activa) vs. Piaggio Zip 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    A_Taha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese slm. Ben yakın zamanda bi scooter almayı düşünüyorum da, piaggio zip100 le honda beat arasında kaldım. Zip100 hakkında pek bi bilgim yok ama siz hangisini tavsiye edersiniz??? İkiside kaliteli markalar ama ne gibi artı ve eksileri vardır? Bide honda beat veya activa da bence çok kötü bi imaj problemi war, normal kullanandan çok, sucuda, tüpçüde, lahmacuncuda görmüşümdür ben bu iki motoru. Şehiriçi yakın mesafe kullanımı için düşündüğümden dolayı zip100 daha mantıklı geliyo. Biraz kalıplı sayılacak bi yapım war (1,92), zip100 nası durur sizce? Bi motora da taş çatlasın taksitle 3.300 verebilirim. Bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Selam.Ben muğladayım.Şimdi sana 27321398 tane tavsiye gelir onu boşver bunu al falan filan diye.Onlarıda biraz dinle istersen.Ama ilgilenirsen benim moto satılık.honda beat koyu gri 2000km de.1800ytl.Biraz acele satmak istediğim için bu fiyatı yazdım.Şimdi biraz az geliyor bana.Ama motosiklet.net fiyatı olsun ddedim.2 gün sonra gidip orda kalacağım süre boyunca satamassam acelelik durumu da kalkar.Fiatı o zmn accık arttırmayı düşünüorum.Satılık ilanlarından bakabilirsin.Ayrıntılı bilgi mevcut.Sana kolay gelsin.(not:1.92 adamsın bırakta altındaki motorlar küçükdursun dimi.1.55 olsaydın hepsi büyük dururdu;)

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    o boyla hocam altında bilmiom nasıl dururda zip de malesef daha komik durur hondalar idare eder ama zip yere yakın duruyor baya o yuzden sende kendini garip hissedebilirsin bakma hondalara pizzacı moturu diye gayet iyiler zip de iyi ama yedek parçasıydı servisiydi honda türkiyede daha iyi zip de cidden daha küçük duruyor
    Ride your way

A_Taha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gnusher kardeşim, sağolasın da, ben motoru kredi kartıyla ve taksitle almayı düşündüğüm için 2. el alma ihtimalim yok diyebilirim. Yine de ilgin ve tavsiyelerin için teşekkürler.

hedowich, sende doğru sölüosun galiba yaw Ben zip i canlı görmedim, sadece sitedeki fotoraflar. Onlar da yanıltıcı olabiliyo haliyle. Bi galeride aslında ikisinin de üstünde oturmak lazım. Biri ince uzun, diğeri kısa tombul, farkeder yani. Bana da beat daha mantıklı gibi gelio da, zip de piaggio yaw sonuçta, insanın aklı kalıyo Sana da çok teşekkürler tawsiyelerin için.

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    kymco agility 125,kymco movie 125 veya 150
    07 EEE 31

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    zıp 100 cok ufak kalır gordum cunku...gercı sana hangı motor normal gelır onuda bılmıorum ama

Motosikleti
    sh300
    Boy pos için en az Honda Dylan gerekir.
    Yedek parça açısından en uygunu Honda.
    Beat biraz daha modern görünüşlü.
    Activa metal gövde. Vuruklar kaportacıda düzeltilir.
    Boy sorunu en çok görünüşten değil dönüşlerde gidonun dizlere takılmasından olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler