Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha dragstar xvs 250 mi yoksa Honda 250 Rebel mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    seyahat,sinema
    Arkadaşlar.Bir arkadaşım bu iki motor arasında kararsız kaldı.Acaba siz ne tavsiye edersiniz?Bi de varsa 2.el fiyatları ne alemde?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    slm arkadasm bnim bir onceki motorum 250 dragstar di.honda hakkinda hic bir fikrim yok fakat sana dragstari kesinlikle oneririm bence super bi motor performansi coook ii ve her yamaha gibi dragstar da coook seri satmamin nedeni ise vitesli motordan sikilmis olmamdir.... dragstar kesinlikle tavsiye edilir.bu arada motorn sifir fiyatini biliorm yaklasik 10.000ytl civarinda.

Misafir
    selam kardeş benim şu andaki motorlarım dragstar250 ve 98honda rebel ve sana ses ve sağlamlık olarak kesinlikle rebel i öneririm.chopper 250 diyince benim aklıma kesinlikle rebel derim...

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    honda rebel daha güzel

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Rebel
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Honda Rebel güçsüz ve çok da tipsiz bir motor.. Nasıl olmuş da Rebel diyenler daha fazla çıkmış anlamıyorum. Dragstar gibi süper bir motor dururken Rebel'i düşünme bile. Bedava verseler binmeyeceğim bir motor. Alın resimler aşağıda.. Yorum bile yapmıyorum daha fazla..

Yamaha Dragstar XVS 250

Honda Rebel 250

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Hah bir hortlak daha.....

Millet de cevap yazıyor ciddi ciddi...
    Soru 13 ay önce sorulmuş. Bu arkadaş 7 aydır siteye girmiyor bile...

Ne diyim başka ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Ledo, şşşt olm ne çaktırıyosun.. Dikkat etmemişiz tarihe işte.. Sen de rezil etmesen olmaz bizi dimi..

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    ya evet arkadaş sormuş ve ortalıktan kaybolmuş orası ayrı ama bende yorum yapasım geldi bir yamaha virago kullanıcısı olarak,nasıl olurda rebel diyenler çıkar bende anlamadım,16 hp lik bir motor rebel dediğiniz güçsüz ve görünüş olarakta mobilet gibi...Ama honda iyi makinedir kalitelidir,lakin bu kategoride çuvallamış..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dragstar ı her koşulda tek geçerim..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

Merhabalar,
    Siteye yeni üye oldum, chooper almak istiyorum, ikinci el Yamaha XVS 250 dusunuyorum, başlangıç için nasıl bir seçim olur? 2004 modelinin fiyatı nekadardır? Bildiğim kadarıyla sıfırı üretilmiyormuş.
    Yardımlarınız için teşekkürler...

Motosikleti
    Fiyatını sahibinden.com sitesinden araştırabilirsin. Ama XVS serisi cok guzeldir.. Başlangıç için de gayet güzel olur. Ama paran varsa XVS 650 al.. Onla da başlarsın gayet güzel.. 250cc 'lik xvs birkaç ay sonra sana zayıf gelmeye başlayacaktır ve tekrar motor sat motor al derken cok kaybın olur. Maddi durumun müsait ise xvs 650 dragstar al derim direk..

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Tarihe dikkat edilmeden yazılmış ama mesela benim sormak isteyeceğim bir soru sorulmuş yeni verilen cevaplar çok yerinde olmuş gerçi üzerinden aylar geçmesine rağmen ben başlığı tekrar üste alıyorum galiba
    Bende motosiklete yeni başlayacağım bir çinlilere gidiyorum birde Yamaha XVS 250 Dragstar a bilmiyorum ne yapacağım.İkinci el fiyatlarını araştırıyorum şuanda.Gerçekten dış görünüş olarak Dragstar çok çok tatmin edici...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler