Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

KYMCO Agility 125 mi yoksa HONDA SCV 100 F BEAT mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    kymco kullanıyorum memnunum. fakat kymco skutur modellerinde çok daha başarılı onun için kymcodan şaşmayın, memnun kalırsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ben de tabii ki bi agility kullanıcısı olarak kymco diycem.. serilik istersen seri, tam gaz yapmadan çok kısa sürede 80-85 görürsün.. max hız dersen ben 120 civarı gördüm ki benim bildiğim 150lik motorlar çıkıyor o kadar.. yükseklik dersen ben her gün 2 kere kaldırım çıkarıyorum apartmanın yanındaki boşluğa bırakıyorum motoru altı çizilmeden.. kaldırımın yüksekliği bir karıştan birazcık daha az.. istanbulda kar yağarken ve hava epey düşmüşken sabah saat 7 soğuğunda ilk seferde çalışmıştı.. ve motor hiçbi zaman 3. marşa kadar beklemedi en fazla 2. denemede çalıştı ne kadar soğuk olursa olsun.. bu arada erdo2002 seninle içinde agility geçen her topikte karşılaşıyoruz al sende artık bi agility pişman olmıycaksın ;) bu arada servis problem diil sadece parçalar dolar üstünden satılıyodu en son değişmediyse eğer.. bide agility alındıktan sonra kesinlikle lastikler değiştirilmeli.. ama zaten beat te de aynı lastik sorunu var.. michelin ya da metzelder marka kauçuk lastik alırsan hiçbir sorunun kalmaz..

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gittim gayet iyi tek seferde 50km yaptım memnunum iyiki tercihim agility oldu...

actionengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    agility 125
    bende de agility 125 var. alalı 2 ayı geçiyor. 1600 km ye geldim. daha hiç bi sorun yok. ben de senin gibi çok araştırdım. ama en doğrusunu bulduğuma inanıyorum. hızı gayet iyi çekişi mükemmel. tipi karizma. daha ne sayim yetmez mi. ben arkadaşla beraber biniyorum çoğu zaman. ben 80 kiloyum arkadaşım 100 kilo ve 100 km hızla bayağı bir araba solluyoruz. çekiş olarak da rampalarda 60- 70 le gidiyoruz. yok böyle bir motor. hiç düşünme git şimdi al.
    kymco kullanmak bir ayrıcalık derlerdi de inanmazdım. gerçekten öyleymiş.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı actionengineer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de agility 125 var. alalı 2 ayı geçiyor. 1600 km ye geldim. daha hiç bi sorun yok. ben de senin gibi çok araştırdım. ama en doğrusunu bulduğuma inanıyorum. hızı gayet iyi çekişi mükemmel. tipi karizma. daha ne sayim yetmez mi. ben arkadaşla beraber biniyorum çoğu zaman. ben 80 kiloyum arkadaşım 100 kilo ve 100 km hızla bayağı bir araba solluyoruz. çekiş olarak da rampalarda 60- 70 le gidiyoruz. yok böyle bir motor. hiç düşünme git şimdi al.
    şimdimi gidiyim alıyım 60-70 rampada hiçde fena değil bende honda cbf 150 arasında kaldım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    erdo2002 merak ediyodun uzun yol gidebilirmiyim diye, pazar günü agility ile koşuyolu-üsküdar-koşuyolu-tuzla tersane-koşuyolu yaptım yaklaşık bi 80 km sürdü heralde ve tek şikayetim altımda sadece bi kot pantolon olduğu için bacaklarımın nerdeyse donuyo olmasıydı.. eğer scooter ı cbf 150 ye tercih edersen, uzun yolda hiç sorunu yok agility nin.. bi tulum alırsın içi kalın, hiç bir problem olmaz.. pazar günü o kadar rüzgar yoktu çok rahat gittim.. suspansiyon sert olduğu için biraz sırtım ağrıdı ama ona da alışıcağını düşünüyorum çünkü ilk aldığımda hep ağrıyodu sırtım sonra alıştım.. hızı merak edersen çok acelem olduğu için ortalama 90-100 km ile gitmişimdir.. iki kişiydik toplam 120 kg idik fazla ağır diildik 115 gördük..baya hızlı gittiğim için 80 km de 100 km civarı gitmişim gibi benzin yaktı.. hep dip gaz gittim çünkü çok normal bence.. bu arada fotoğraf çekicem hep unutuyorum.. hep akşam aklıma geliyo, karanlıkken güzel çıkmaz diye çekmiyorum sora bi daha unutuyorum

bana sorarsan agility yi al hiçbişeyiyle uğraşmazsın.. çok da sağlam yapmışlar dışını motor tek teker üstüne kalkıp yana düştü (anlatmıştım) plastikte yamulma yok..

sitede agility kullanıcıları baya artmış seneye yazın bi gezi düzenleyelim bütün agility ciler bi gezi yapalım ben denedim uzun yol eğlenceli oluyo agility ile şehir dışı bile yapabiliriz.. ;)

bi de bi sorum olucak.. kışlık eldiven aldım hem de 90 milyon para verdim ona rev'it marka ama tek başına giyince soğukta ellerim donuyo romatizma olucam.. el kısmına takılan kılıflardan aldım ama onlarla da sürüş rahat diil sinyalleri uzun farları kullanamıyorum tam agility ye göre diil çünkü activaya göre yapmışlar.. sorum şu sizin kullandığınız bi yöntem var mı eli soğuktan korumak için yani 90 milyonluk eldiven normalde tek başına soğuktan korur mu?? korumazsa yapmam gerekenler neler??

Motosikleti
    kymco agility 125
    merhaba arkadaslar...keeway arn 125 derken yamaha cygnus rs yi farkettim. daha sonra karşıma işte bu çıktı... kymco agility 125. çok iyi görünüyo . bu sabah bayii ile konuştum antalya biyisi ile bana yamahadan daha iyi olduğunu iddaa etti. ayrıca tayvan malıymış. ve italyada çok tutulan bi marka olmuş. bunların hepsi bi araya gelince bu motor almaya deger görünüyor değilmi???

scooter dedın mı kymco alacaksınız beyler 100.000 km garantısını verebılen tek fırmadır. scooter konusunda dunya sıralamasında en ust sıradalar cunku adamlar asıl hunerlerını scooterda gosterıyorlar. sorunsuzluk sağlamlık ve uygun fıyat.125cc dekı bu kalıteye es deger scooterları arastırın agılıtynın fıyatı sıze bedava gıbı gelecek. kymconun sıtesınden agılıtynın test verılerını okuyun ne kadar atak ve her yonuyle kalıtelı motor oldugunu daha ıyı anlarsınız.ınternet sıtesınde zaten her yonuyle anlatılmıs. vıteslı 125 cc yamaha ybr , scooter 125 cc dedınmı agılıty.baska secenek dusunulemez bence.sımdıden hayırlı olsun

Motosikleti
    kymco agility 125
    artık sanırım bu motoru almaya gitmeliyim. o zaman motorlu bol sohbet ler dilerim ben almaya gidiyorum )))

Kesinlikle kymco agility 125 al çok memnun kalacaksın.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    son fiyatı nedir kymco agility 125in ?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    kymco agility 125

yeni kymco kullanıcıları buraya

herkese slm arkadaslar... bugün yeni bi kymco agility 125 aldım. ve bu alet gerçekten çok iyi bişhi yawf. yorumlarınızı bekliyorum. antalyadan herkese sevgiler selamlar

valla ınternet sıtesındekı fıyatı 2.490 ytl. ama bayıye gore degısebılır. captain hayırlı olsun kazasız belasız surusler. ıllada scooter alacam vıteslı motosıklet dusunmuyorum dıyenler hıc bı yere gıtmeden kymcoya gıtsınler. scooter uzerıne doktora yapmıs adamlar

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende burayı okudum 3 aydır agility kullanıyorum honda sıfır bu motorun yanında bende beatda var satıcam onu isteyuen varsa yazzın..

SILWERBEAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN BEATTI ŞİMDİ CBF 150
    benımde hondam var gayet memnunum 17000bın oldu valla bılmıyorum ama benım motoru uc kısı kullanıyo bu sartlarda sorunsuz olduguna gore honda dıyorum nereye gıt satarsın yedek parcasıda bol sımdı dıyelım honda demekmı yoksa kymco demekmı ben sonuna kadar honda dıyorum

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasım Honda'nın modeli hakkında bilgim yok. Ancak Kymco ile 7000'i devirmistim en son, işim gereği. Agility cok kıvrak makina, serilikte honda eline su dökemez bu modelin. Kalıbına göre fazla gibi duruyor motoru. Ancak konfor sıfır, belin çIkar. Süspansiyonu baya bi ellettim ama hep aynı sonuc. En ufak engebeyi hissettiriyor sana.
    Servis olayı iyidir. Ancak parca fiyatları acayip uçuk, farın üst kısmındaki plastik grenajla, fren kolunu değiştirmiştim zorlaya zorlaya 70 lira yapmıslardı. Parcaların gelişi çok pahalıymış servis öyle söylüyor. Orjinal parca kullanıcaksan tabii bu.
    Biraz dikkat isteyen ve kendisine has bi sürüş gerektiren bir makina, honda gibi asfalta oturmuyor, her an altından ucuvericekmis gibi gaza dokununca, o yüzden yagmurlu havalardada cok kayıyor, 2 kat dikkat etmek lazım.
    Comfirmation Bias

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    biri sanırım topiği hortlattı
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 karatker
    Comfirmation Bias

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    yaa kimse şunu soylemiyor kymconun parca fiyatları neler ne kadar yakıyor bunlar önemli deilmi sizce arkadaşımın agility si var surdum guzel yanı sadece lastıgın kalınlıgıdır başkada hiçbir guzelligi yoktur 2 + 2 = 4 = honda . ;)
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler