Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha cryptonmu ? Mondial vulture mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetutku81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben ilk kez motor alıcam 17 yaşındayım bizim burda ehliyete gerek olmaz her arkadaşımda motor var ve motor almaya karar verdim.

Öncelikle motoru sıfır alıcam 4 bini aşmamalı asla taksitli alıp yavaş yavaş ödicem o yüzden sıfı

Şimdi yamaha başlı başına marka ve crypton da şimdi maşşlahı var sağlam motor ama bi cupada 3.750 vermek çok geliyor
    Benim tip olarak vulture çok güzel geliyor ama mondial alma yamha al diyolar ve mondial vulture yaklaşık kmde 17 krş yakıyormuş ve bende öğrenci olduğum için bu beni aşar

Anlıcağınız ikisi arasında kararsızım motordan anlayan biri bana bi tavsiye verebilirmi yada bildiği aklında olan bana uyucak sağlam bi motor sıfır şekilde her tavsiyeye açığım şimdiden sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yamaha & Mondial
    Kıyaslaman bile hata bence. Paran varsa git yamaha al. Dusunmen bile gereksiz

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    surgun16 gerekeni söylemiş hoca...

ahmetutku81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    biri artık güzelce yardım edebilirimi 2 günealıcam

Guzel kardesim benim. Sana soyledigim gibi. Eger parasi seni zorlamassa yamahayi al. Kesinlikle pisman olmazsin. Ama maddi durumunu zorliyacaksa diger seceneklere bakarsin. Ama tabi cup a 4.000 liraya yakin bir para vermek te cesaret isi. Ben bir hafta once bajaj discover 125 aldim. 4.100 liraya. Tavsiyede ederim. O paranin hakkini gercekten veriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler