Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda Dylan'mı Kymco Xciting-250'mi yardım kafayı yicem :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Arkadaşlar lütfen yardım edin bana..
    Bi tane Kymco xciting250 var 5 bim km.de falan.. adam 5.000 Ytl istiyor 2006 model.. Bi de diyom Honda Dylan'mı alsam sıfır km.de oda 5550 Ytl.
    Boyum 182 kilom 106 nediyosunuz arkadaşlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    honda dylan derim hem honda hemde 0km 5000ytl verebiliyosan 550ytl daha verebilirsin hiç olmazsa 0 makineye bineceksin bana sorarsan yinede karar senin saygılar.

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Bana kalsa yalnızca Bob Dylan derim ama tanık olduğum ve hergün Ümraniye ve Fındıklı -Kabataş arasını işi gereği gidip gelen oldukça seri kullanan ve şuan 15000 km geçen dostumun motor tanıklığını yaparak Honda Dylan ın bedelini hakettiğini söyleyebilirim ve bu arkadaşım seninle ayni ölçülere sahip
    ancak Kymco kullanan dostum olmadığı için kıyas olarak belirtmiyorum ki 150lik ile 250 cc farkını iyice sapta .Dilerim en uygun kararı verirsin ,sağlıcakla...

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Evet yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.. Ama Kymco'da xciting-250 makine baya bi temiz makine yani 5 bin km.de falan.. sonra biri maxi scooter diğeri normal scooter.. Ya bilemiyorum.. Kymco'da heybetli makine ama bunlarıda düşündüğümde offf naapcam bilmiyom yaaa..
    Başka yorumları bekliyorum arkadaşlar..
    Zonguldak/Şükrü

Motosikleti
    cbr 125
    dylan al derım ben hem sıfır hem dıgerıne gore fıyatı uygun ılk kullanıcısı olucaksın sonuçta
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Teşekkürler...

Başka başka yorum bekliyorum arkadaşlarrr....

Honda Dylan 5550 Ytl sıfır km.de'miii yoksa Kymco xciting-250 2. el temiz 5 binde 5.000 Ytl'miiii
    BEKLİYORUUUUUUMMMMMMM....

Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler...

Başka başka yorum bekliyorum arkadaşlarrr....

Honda Dylan 5550 Ytl sıfır km.de'miii yoksa Kymco xciting-250 2. el temiz 5 binde 5.000 Ytl'miiii
    BEKLİYORUUUUUUMMMMMMM....
    Evet Arkadaşlar yokmu sitede benim Forumumu okuyan cevap verecek motorcu Arkadaş

grand dınk 250 mı dylan mı desen belkı dylan derdım ama ısın ıcıne exıtıng 250 gırdımı ustune scooter tanımam sıtesınden her turlu ozellıgıne ve heybetıne bakabılırsın.her yonden kymco daha ustun ve 100.000 km garantısı var ,bı kere karsılastırdıgın motorların arasında 100 cc var onu hesaba kat ama esıt cc de degıller. ıllada bu ıkısınden bırı dıyorsan kymco derım. kullananlara sor exıtıng mukemmel makınedır.

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    kymco bir kere 250 cc grenajı büyük daha motor gibi motor

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grand dınk 250 mı dylan mı desen belkı dylan derdım ama ısın ıcıne exıtıng 250 gırdımı ustune scooter tanımam sıtesınden her turlu ozellıgıne ve heybetıne bakabılırsın.her yonden kymco daha ustun ve 100.000 km garantısı var ,bı kere karsılastırdıgın motorların arasında 100 cc var onu hesaba kat ama esıt cc de degıller. ıllada bu ıkısınden bırı dıyorsan kymco derım. kullananlara sor exıtıng mukemmel makınedır.
    Abi teşekkürler yorumun için.. Ama ben halen kararsızım.. Bu arada asome-67 nikiniz memleket zonguldakmı abi.. ben ereğlideyim de hani acaba dedim.. yoksa 67 tevellütmü.. yani doğum yılı'mı..

Saygılar Zonguldak/Şükrü

yok doru bıldın zonguldaklıyım ama ben merkezdeyım yardımcı olalım sANa kac ytllık butcen var ereglıdemı kullanacaksın sen bu motoru yoksa bı tanıdıgına falan mı alacaksınız ıyıce aydınlat bızı de yardımcı olalım

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''

gönlün kymco da ama mantığın 0 sıfır diyor sanki

Duymak istediğin neyse söyle de biz onu yazıverelim,aslında adından ve dünya
    devlerinden olması sebebeiyle sanırım gönlün honda dan yana ,ama öte yan-
    dan kymco 250 nin yanında daha çocuksu duruşu ve boyutları seni doğal olarak tatmin etmiyor fakat 0 unsuru da cazip geliyor sana.
    Netice itibarıyla bir yokuş veya artçıyla orta mesafeli gezilerde hangiisyle
    keyif alacağını düşünürsen hemen karara varabilirsin.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duymak istediğin neyse söyle de biz onu yazıverelim,aslında adından ve dünya
    devlerinden olması sebebeiyle sanırım gönlün honda dan yana ,ama öte yan-
    dan kymco 250 nin yanında daha çocuksu duruşu ve boyutları seni doğal olarak tatmin etmiyor fakat 0 unsuru da cazip geliyor sana.
    Netice itibarıyla bir yokuş veya artçıyla orta mesafeli gezilerde hangiisyle
    keyif alacağını düşünürsen hemen karara varabilirsin.
    Aynen dediğin gibi ben bile kendimi bu kadar iyi tarif edemezdim doğrusu

Saygılar..

Ama kararsızım hala..

Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok doru bıldın zonguldaklıyım ama ben merkezdeyım yardımcı olalım sANa kac ytllık butcen var ereglıdemı kullanacaksın sen bu motoru yoksa bı tanıdıgına falan mı alacaksınız ıyıce aydınlat bızı de yardımcı olalım
    OOOO Hemşo çok sevindim doğrusu ben bu işe sana özel mesaj gönderdim.Msn'i yazdım almadıysan diye burayada yazıyom bak.. online'sın bakıyorum da..
    mavimantalite67@hotmail.com
    ben ayaktayım hala..

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Hocam iki motorunda resimlerine bakıldıgında insanın kymco al diyesi geliyor.Dylan lar çok büyük motorlar değil maxi scooter havası yok ama xciting gerçektende harika görünüyor.Ki kymco nun kalitesi tartışmaya da gelmez, güvenilirse kazasız belasız bir motorsa kesinlikle kymco almalısın..

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iki motorunda resimlerine bakıldıgında insanın kymco al diyesi geliyor.Dylan lar çok büyük motorlar değil maxi scooter havası yok ama xciting gerçektende harika görünüyor.Ki kymco nun kalitesi tartışmaya da gelmez, güvenilirse kazasız belasız bir motorsa kesinlikle kymco almalısın..
    Sağol Sedat yorumun için..
    saygılar..

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Arkadaş bu sitede şu honda-ses-dylan-150 linkteki başlığı okursan dylan hakkında bayaabi fikrin olur. Kendi fikrime gelince KYMCO'da iyi bir marka diye okuyoruz sağda solda, kullananlardan fikir al bence. Dylan için bilgileri verdiğim linkten alırsın, bendede dylan var 18500km deyim, daha doyamadım dylanıma.Dylan vazgeçmesi zor bir motor. Birde kullanacağın ortamda önemli, şehir içiyse çoğunluk Dylan daha öne çıkar, daha ufak olduğundan trafikte aralardan geçmek rahat olur.Ben 97 kiloyum, Dylan ile düz yolda 120 rahat görüyorum, hafiften biraz fazla yokuş yukarı 110 a düşer, dik yokuşta (e5 de olabilecek diklikten bahsediyorum) 90-95 e düşebilir sürati. Yani Şehir dışında da yeterli. Ben çok memnunum cihazdan, 4000 kmde bir bakımı var, 16 ile 35 YTL arası bakımına göre ödedim şimdiye kadar(bakım başına), başkada bi masraf çıkmaz düşmezsen.Depoyu doldurup bitene kadar dip gaz gidebilirsin, hararet neyim olmaz.Acayip çevik bi motordur, yokuşta katır gibidir, kalkışta deli gibi fırlar.

Sen iyisimi verdiğim linki oku 2000'i geçik mesaj vardır orada ama kullanıcı problemi pek yoktur genelde herkes memnundur ve ödediği paraya değdiğini düşünüyorlar. Hatta sen iyisimi iki motoruda kullan sonra daha sağlıklı karar verebilirsin. Dylanın görüntüsü seni aldatmasın, duran bir dylana bakarak barar verme onun ne olduğunu kullanınca daha iyi anlarsın. Birde KYMCO kullanıcı görüşlerini alsan iyi olur. Neticede parada senin,karar da senin.
    Her halukarda hayırlısı olsun.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Karşılaştırmayı şu yönden yapsam acaba sana faydası olur mu??
    Honda Foresight var, maxi olarak senin Kymco ya benzer bir model. Bence üstünlükleri fazla. 19,2 Bhp ile gücü biraz daha düşük ancak dikkat edersen daha düşük bir devir ile bu gücü üretiyor. Yani bu doğrudan yakıt ekonomisine etki ediyor. Ayrıca daha düşük devirlerde çok daha fazla torku var: 21Kg-m/5500 Rpm. Ek olarak 25 kg daha hafif. Son olarak fiyetı 1.500 YTL daha az vee Honda. Hangisini alırdın maxiscooter olarak. Ben Honda diyeceğini tahmin ediyorum.
    Dylan a gelince; tamamen farklı bir motor. Maxi değil bir kere, yani kullanım tarzı değişir. Daha pratik şehiriçi motorudur esasen. Ancak uzun gezilerden ve kullananlardan bildiğim kadarı ile 250 lik motorlardan aşağı kalmıyor. Dylan kendinden güçlü Sport scooter larla karşılaştırılan bir makine. Dylan kullananlar motorlarına bir anlamda şaşkınlıkla aşıktırlar.
    Kymco hakkında birşey bilmediğimden yorum yapamam elbette.
    Saygılarımla
    Poturdak

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    H D Honda
    O Y Dylan
    N L
    D A
    A N

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    mantığım Honda dylan diyor...0 olması cezbedici...ama kalbim Kymco xcıtıng der...iki uvu.oklu değnek misali...ikisde sağlam modeller...ikisinide beğnirim...ikisini alma şansın yokmu...

sen yinede artcı(muhtemelen vardır...yengemiz)nı düşün Zonguldak dışını düşün...uzun yolda bayılmayan motoru düşün...kasları düşün...son kararımı veriyom...cbr 600 RR...

kymco kymco...daha mantıklı geldi...tabi temizse...bi kusuru yoksa...ama Dylan alırsan aklın Kymcoda...Kymco alırsan Honmdada kalcak...kötü haber bu tabi...geçmiş olsun diyim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    mondial 150RE 2006
    Sitesinden baktığım kadarıyla her ikiside güzel ama Kymco hondaya göre fiyatta çok farkediyor. Motor sorunsuzsa Kymcoyu kaçırma 5000 km. çok değil. Yinede 0 km. garantili bir motor alsamıydın diye kafanı vurma.

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Bence kıyaslanacak motorlar değil. Ben kymco exciting 500 kullanıyorum. Tek kelimeyle muhteşem. Otoyolda 180 gördüm . 250 de de aynı kasa var. Boyum posuna göre bence Dylan sana çok küçük kalır. 150 lik makina ile 250 lik makinayı karşılaştırmak bence olmaz. sen bence fiyatlarına bakarak karşılaştırmışsın. Bence karşılaştıracaksan Honda Foresight 250 ile karşılaştırmalısın. O zaman da fiyat avantajıyla yine Kymco öne geçer Hayırlı olsun kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler