Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Discover 125 ile kuryelik yapılır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Senin o gördüğün apaçi dir. Motosiklet kullanmakla otomobil kullanmanın arasındaki farkı bilmeyen ve motoru zorlayan biridir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Başlarda hep aklımdaydı bajaj mahallede bir kurye abimiz var, çoğunlukla sabahları denk geliyoruz selamlaşıyoruz, geçen gün kahvaltı yaparken denk geldim fakat geç kaldığım için oturup konuşamadım, şu an için alacak olmasam bile sırf meraktan konuşacağım, paylaşırım buradan.
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Bi bitmediniz her bajaj ile ilgili konuda aynı karekterler sahneye çıkıp duruyor.
    Memnuniyetsizliğiniz varsa kandırıldığınızı düşünen tüketiciler iseniz gidin mahkemeye veya hakem heyetine başvurun.Ne doğru dürüst üslubunuz var,ne doğru dürüst cümle kurabiliyorsunuz,işiniz gücünüz kelime oyunları ve laga luga.
    Sizin gibi yeşilçamın kötü karekteri oynayan figüranları yüzünden motosikletlerden soğuduk arkadaş..Bitin artık ya...!!

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    PUHAHAHAHA... Dünyanın en düzgün adamlarından birisi olan Hacı ya yalancı demişler. Adamın bu motoru 35.000 deyken yanıma uğrayan kurye arkadaşlara göstermek için km göstergesinin resmini çekmiştim. Telefonumu değiştirdim o arada silmişim heralde resmi. Bilgisayarımda da bulamadım.

Özet olarak Hacının anlattıkları harfiyen doğrudur, kendisi de pırıl pırıl on numra bir ADAMdır.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

konoha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacımıdır hocamıdır bilemicem ama anlattıklarında samimi gibi

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bajaj Parça olarak belki ucuz görünüyor olabilir ama her parça için servisler ekstra kargo bedeli istiyor honda dan daha pahalıya geliyor neredeyse ve çok hassaslar az sıkıştırayım dediğinde subaplarından ses geliyor sıkıntılı motor civataları gevşiyor ben yeni aldım işin doğrusunu söyleyim honda dan yamaha dan vazgeçmeyin derim gerekirse bir sezon mpotosiklete binmeyin para birik tirin japon kalitesinden vazgeçmeyin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Parça olarak belki ucuz görünüyor olabilir ama her parça için servisler ekstra kargo bedeli istiyor honda dan daha pahalıya geliyor neredeyse ve çok hassaslar az sıkıştırayım dediğinde subaplarından ses geliyor sıkıntılı motor civataları gevşiyor ben yeni aldım işin doğrusunu söyleyim honda dan yamaha dan vazgeçmeyin derim gerekirse bir sezon mpotosiklete binmeyin para birik tirin japon kalitesinden vazgeçmeyin
    Bajaj'ın 125-150cc motorlarında 80km hız limiti var 80'i geçersen hem çok titriyor hem de dediğin gibi motor zarar görüyor, titreşimden cıvatalarını döküyor. Ayrıca 1 litre benzin ile 72km yol yapması için 45km hızla gitmen gerek. 60km sabit hızla gitsen çinli motorlar da öyle az yakar ne gerek var böyle pratikte işe yaramayacak yakıt tüketimi iddialarına.

Kargo bedeli konusunda servisin bir ayıbı yok sana özel sipariş geçtiğinde kargoyu sana ödetir normal olarak. Aylık toplu siparişine katacak olsa senin parçayı, o zaman kargo parası istemeyebilir parça başına düşen kargo bedelinin önemsizliğinden. Toplu siparişte kargo parası bile ödemiyodur belki.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)