Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kararım 250 lik scooter. Ama hangisi ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    newbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Herkese Selam,
    Yaklaşık 8000 YTL lik bir bütçem var. Uzun bir düşünme sürecinden sonra
    250 lik bir scooter ın benim için en uygun makina olduğuna karar verdim. Biraz araştırdım ve şu seçeneklerden birisi uygun gibi görünüyor.

* Aprilia Atlantic 250 (Aslında gönlüm bundan yana ama distribütor firma hakkında servis ve müşteri hizmetleri ile ilgili çok kötü yorumlar var. O nedenle biraz tedirginim) (Fiyat :Yaklaşık 8800 YTL)
    * Piaggio X8 250 (Fiyat :Yaklaşık 8700 YTL)
    * Piaggo X9 250 (Fiyat : Yaklaşık 8700 YTL)
    * Yamaha X-Max 250 (Fiyat : 7300 YTL)
    * Honda Foresight 250 (Fiyat : 7800 YTL)

Siz olsanız hangisini seçersiniz? Bu makinalar hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim. (1 haftadır bilgisayar başında resimlerine ve özelliklerine baka baka saatlerimi harcadım ama halen karar veremedim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yamaha xmax 250 yi beğenirim...nacizane önerim olabilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha xmax diyorum bende kotu yorum okumadım daha , fiyatta en uygun oLanı , senide memnun edecegini duşunuyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14453

burdanda Ayşe Şule Bilgiç'in bu motor hakkındaki yazısına bakabiLirsin.

Servis ve yedek parçadanda sorun çıkacağını zannetmiyorum gonüL rahatLığıyLa aLabiLirsin. FarkLı bi havasıda var. Tabii en önemLi seçim senin beğenin oLan sonra "keşke" durumLarına düşme.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bencede yamaha galiba hondaya göre parçaları ucuzmuşş
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Konfor ve hacim istiyorsan Piaggio X9 250,
    sportiflik arıyorsan Yamaha X-Max 250 derim.
    Ama temmuz-ağustosa kadar vaktin varsa Kymco Xciting 250'de gelecek o da çekici bir seçenek olabilir
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Yamaha X-MAX 250 diğer modeller arasında test birincisi olmuş motor. Parçaları da diğerlerinden daha ucuz, fiyatı da daha uygun, ses bakımından en tok ses de onda, eee bu durumda tek önerim X-MAX olur..

Motosikleti
    benden size bir tiyo...Hyosung 250 lik scooterde gelecek 1 ay içinde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Yorumlarınız için çok teşekkürler.
    Doğrusunu söylemek gerekirse Yamaha X-Max ilk tercihim değildi. Ama yazdıklarınızdan sonra ilk sıraya yerleşti. İyiki bu başlığı açmışım. İlk başlarda tasarımı çok hoşuma gitimemişti. Ama şimdi gözüme daha bi güzel görünüyo. Karasız bir insana yapılacak en büyük iyilik ona tavsiyelerde bulunmak. Karasızlık anında bu daha iyi anlaşılıyo...

VAROLUN , SAĞOLUN....

Motosikleti
    valla kardeşim ben Beldeyama Yamaha tr Satış Müdürü Abimizle biraz ahbabım...kendisi öyle bir karakterdirki ne Hondayı kötüler nede başka bir markayı...ama fuardaki sohbetlerimizde xmaxı kaçırma dedi...segmentinin en kaliteli ve en uygun fiyatlı motoru olduğunu söyledi...bencede...kimse malım kötü demez ama sen bilirsin yinede...

sana birde şu detay var...dostum Pıaggo ve Honda parça fiyatları çok el yaktığına şahit oluyorum...en basit örnek sana...alakasız ama cbf 250 motorun göstergeleri ne kadar tahmin et...1000 ytl...inanmayacaksın ama böyle...örnek tabi...yamaha biraz daha az öpüyor hep...Pıaggo aldığında zaten aman motoru biyere toslayım deme...allah düşmanımın başına vermesin...kaskonda yoksa yanarsın..herşey kısmet tabi...

Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    valla kardeşim ben Beldeyama Yamaha tr Satış Müdürü Abimizle biraz ahbabım...kendisi öyle bir karakterdirki ne Hondayı kötüler nede başka bir markayı...ama fuardaki sohbetlerimizde xmaxı kaçırma dedi...segmentinin en kaliteli ve en uygun fiyatlı motoru olduğunu söyledi...bencede...kimse malım kötü demez ama sen bilirsin yinede...

sana birde şu detay var...dostum Pıaggo ve Honda parça fiyatları çok el yaktığına şahit oluyorum...en basit örnek sana...alakasız ama cbf 250 motorun göstergeleri ne kadar tahmin et...1000 ytl...inanmayacaksın ama böyle...örnek tabi...yamaha biraz daha az öpüyor hep...Pıaggo aldığında zaten aman motoru biyere toslayım deme...allah düşmanımın başına vermesin...kaskonda yoksa yanarsın..herşey kısmet tabi...
    Hocam tavsiyelerin için çok sağol. Acaba satış müdürü ahbabın fiyatta da bi güzellik yapar mı? (yüzsüzlük etmiyorum değil mi? Utandım valla .. )

Motosikleti
    babası gelse tanımaz valla...akrabam olsa tükkan senin...ama arada bir çayını içmeye giderim...satışada pek katkısı yok...bayilere yönlendirir herkesi...yapacağım bişey olsa canın sağolsun...

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Hocam Honda yı sil... ilk baştan bence secimin x9 ve X-max arasında olmalı....Ben olsam X9 alırdım....

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY

Sym Gts 250 Resim

250 CC SCOOTER alternatıflerı arasında asagıdakı lınkten SYM GTS 250 ıle ılgılı bılgı almanı da onerırım.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12716

Umarım ıyı bır secım yaparak gonlune gore bır motor alırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    250 CC SCOOTER alternatıflerı arasında asagıdakı lınkten SYM GTS 250 ıle ılgılı bılgı almanı da onerırım.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12716

Umarım ıyı bır secım yaparak gonlune gore bır motor alırsın.

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Hondayı kafadan ele bence.Pıaggıolar daha konforlu ve uzun yolda daha rahat ama X max hakkında da cok ıyı seyler duydum.Bır de Sym GTS 250 var o da 7600 ytl.Bırde ona bak ıstersen.Suzukı guvencesınde.ozellıklerı gayet ıyı.Bu motorlarda olmaya ozellıkler var.Dıjıtal ekran vs. www.motana.com.tr den bakabilirsin...
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    bencede sym gts 250.
    dongul murat

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Bugün Piaggionun ATLANTİK 250, Beverly 250 modelini de gördüm. Atlantik çok hoşuma gitti ama fiatı 9 bin YTL. Bu durumda akla en yatkın olanı XMAX görünüyor 7350 lira ile.
    Ancaaakkk; Haziran ayında döviz artışı nedeniyle zam yapılacağı haberi de söylendi buradaki satıcılar tarafından.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    kymco xciting 250 yi incele derim ben. xciting 500 ile aynı kasaya sahip.x-max de iyi bir seçenek olurdu ayrıca...

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    8000 ytl bütçeniz varmış.
    Yamaha X-Max in fiyatı sizin yazdığınıza göre 7300 YTL imiş.
    Ben o motorların arasında en çok Yamaha X-Max i beğeniyorum. Kullanmadım ama hoşuma gidiyor.
    Ben olsam Yamaha'yı alırdım, artan parayla da kask,mont eldiven gibi aksesuarlarımı alırdım. Yamaha alırsanız aksesuarlara da para kalacak, bu büyük avantaj bence.
    Aksesuarlar kaskıydı montuydu derken 1 milyarı buluyor haberiniz olsun
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

mesefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN400 burgman
    şayet almadısan hala bende yamaha x-max'ı öneririm sana

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler