Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Falcon Crazy 125 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Fazla kafa yormaya değer markalar değil hocam ya Alacan motor çalışıyo mu çalışıyo tamam sıkıntı yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bican33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balansörlü Cg bu benim motor. CBB dedikleri CBF150 motoru olmalı. 110km hıza kadar titreşim çok makul seviyelerde. O hızdan sonra motor 9000 deviri geçmiş oluyo zaten. 110km hızdan sonra aynalar titreşimden biraz bulanıklaşıyor ama ayaklık demiri hariç rahatsız edici bir titreşimi yok. 120-125km hızda anca yokuş inersin, düzde 110'u pek geçmediğim için uzun yolda titreşim konusunda en ufak rahatsızlık vermiyor. Yan kapakta 125 yazdığına bakmayın 150'lik silindir var.
    http://106.imagebam.com/download/khp...424_221417.jpg
    Bu arada motorunuz güzelmiş. Arka planda başka motorlar, bisikletler de var. İki tekere bayağı meraklısınız herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kafa yormaya değer markalar değil hocam ya Alacan motor çalışıyo mu çalışıyo tamam sıkıntı yok
    Zaten benim kafam da burada okuduklarımdan dolayı çok karışmıştı. Bir de forumda marka fanları dolu. Bilhassa Honda CBF ve Yamaha YBR. Tamam mutlaka bu iki motor iyi motordur. Fakat İnsanlar bir motor beğeniyor ve o motorla ilgili ne satıcısı ne de motorun kendi internet sitesi yeterli ve doyurucu bilgi vermiyor, veremiyor. Beğendiği motorun kullanıcısından biraz fikir almak için burada soru soruyor ama hemen birileri çıkıp onu alma-bunu al, ne yapacaksın onu, onun yerine o paraya şunun veya bunun ikinci elini al (ikinci el dedikleri de en az 8-10 yıllık), yok o öyle, yok bu böyle. Adam elindeki parasına göre bir şey görmüş ve tip olarak beğenmiş, sıfır almak istiyor. Beğendiğinin olumsuz yanı çoksa, aynı kategoride hemen hemen aynı paraya daha iyisini önerseler olmaz mı. Yada benim gibi, motor konusunda kendine fazla güvenmeyen (yani 3-5 binmede belki de bırakacak ve bu iş bana göre değil diyecek) o nedenle de fazla para harcamak istemeyen insanların hevesini kırmanın ne anlamı var ki?
    Mengu16 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bican33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motorunuz güzelmiş. Arka planda başka motorlar, bisikletler de var. İki tekere bayağı meraklısınız herhalde.
    Arka plandaki köşede uçtan görünen Vespa benim değil komşumuzun. Arkadaki motorlu bisiklet benim yaptığım ama anca 1km yol yapabilmiş bir araç. Bir de hurda scooter var plakasız ama onu hiç yola çıkaramadım. Şu an bir tanesini 1 ay önce sıfır aldığım toplam 2 tane trafiğe çıkabilen 1 tane de muayenesi sigortası geçik motor var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)