Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran crazy 125 Mondial xtreme max 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben baslangic motoru olarak ucuz birsey dusunuyordum. O yuzden xtreme max'i aklmayi aklima koydum sonra bi ara vulture gordum yolda o da hosuma gitti ikisi arasindan xtree max'a karar verdim. Ardindan motoran crazy 125'i gordum cok kiyak gorunuyor. Ama baslangic motoru olarak uygun mu ? Hicbir forumda bilgi yok. Kullanicilarin yorumu yok. Ne kadar yaktigi, lastikleri nasil, cok titriyor mu ? Bunlari cevaplayacak birisi burda var mi ?

Motoran crazy 125

Mondial Xtreme max (alirsam boyle bir lastik takarim cunku asfaltta kullanacagim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Crazy 125'in normal boyutta olduğunu zannetmiyorum. O lastikler çok ufak. MSX 125 kadar olmalı o motor..

Boyum 1.78 asla msx 125 almam cok kucuk. Sizce vulture mi ? X treme max mi ?

motoran crazy kullanıyorum boyum 1.82 400km yi gectim daha inipte biyerim agrıdı demedim cok rahat biniyorum kullanıyorum boyutuna bakmayın . racıng gibi iki büklüm olmuyorsun , mondial extreme gelirsek ön teker cok ince kullandım sürekli sehir içi kaymalar yaşadım . motoran crazy fiyatına göre mondialden iyi diyebilirm . crazy ile 120 km hıza kadar cıktım yakıtıda cok iyi

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    4.000km kullandım Motoran Crazy 125. Ara sıra kullanmaya devam ediyorum. 2 - 2.5lt arası bir yakıtı var. Bir üstte ki yorumda arkadaşın söylediği gibi hiç yormayan gayet iyi bir mini motosiklettir. Ayrıca rahatlıkla 130km/h hızla seyredebilirsiniz sürekli olarak.

Mini diyorum çünkü boyutları biraz ufak. Örneğin lastikleri ön/arka 120/70/12 Fakat ona rağmen gayet hoş ve kullanımı rahat bir araçtır.

Tavsiye ederim.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende vulture alacakken crazy 125 i görünce motora resmen vuruldum. Bayiye gittim inceledim gerçekten aşık oldum motora ve cumartesi günü aldım.1.75 boyum var ben çok rahat ettim üstünde.Tabi daha motoru teslim almadım.Yarın veya pazartesi teslim alacağım.İkisini de git incele üstüne otur tabi crazy 125 i yakından gördükten sonra(hele ki asker yeşili olanı)x tremeden vazgeçeceğinden eminim

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende vulture alacakken crazy 125 i görünce motora resmen vuruldum. Bayiye gittim inceledim gerçekten aşık oldum motora ve cumartesi günü aldım.1.75 boyum var ben çok rahat ettim üstünde.Tabi daha motoru teslim almadım.Yarın veya pazartesi teslim alacağım.İkisini de git incele üstüne otur tabi crazy 125 i yakından gördükten sonra(hele ki asker yeşili olanı)x tremeden vazgeçeceğinden eminim
    Hayırlı olsun

arkadaşlar acaba bu resimdeki extrem maxin arka lastiginin ölçüsünü veya markasını bilen varmı biraz büyül duruyor lütfen yardımcı olun

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı Luc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.000km kullandım Motoran Crazy 125. Ara sıra kullanmaya devam ediyorum. 2 - 2.5lt arası bir yakıtı var. Bir üstte ki yorumda arkadaşın söylediği gibi hiç yormayan gayet iyi bir mini motosiklettir. Ayrıca rahatlıkla 130km/h hızla seyredebilirsiniz sürekli olarak.

Mini diyorum çünkü boyutları biraz ufak. Örneğin lastikleri ön/arka 120/70/12 Fakat ona rağmen gayet hoş ve kullanımı rahat bir araçtır.

Tavsiye ederim.

Arkadaşın sallamasyon , gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan işaretlediğim açıklamasını dikkate almayın ltf.
    Allahtan sizin elinize 250 lik motor falan vermemişler.200 km/h hızla rahatlıkla seyrederdiniz

Film mi seyrediyorsunuz arkadaşım.

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın sallamasyon , gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan işaretlediğim açıklamasını dikkate almayın ltf.
    Allahtan sizin elinize 250 lik motor falan vermemişler.200 km/h hızla rahatlıkla seyrederdiniz

Film mi seyrediyorsunuz arkadaşım.
    Bu mesajı yeni gördüm. Yazdıklarından ne kadar boş ve kulaktan dolma bilgilerle yorum yaptığın belli oluyor fakat yazdıklarından dolayı cevap verme gereği hissettim her ne kadar buna değmesende. "açıklamayı dikkate almayın vb" yorumlar yapmak ne haddine ne de kapasiten yeter. O yüzden üslubuna dikkat et.

Evet 2015'den beri 250'lik R25'im de var ve senin rüyanda göreceğin rakamları ben canlı görüyorum.

Değerli forum üyeleri; rakamlar doğru ve birebir canlı ortamda test edilmiş kanıtlanabilir değerlerdir. Bu hadsiz kendini bilmez arkadaşın yazdıklarına itibar etmeyiniz lütfen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)