Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni bobcat mi yoksa pgo gmax mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalpars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze slm. arkadaslar yaklasik 1 ay sonra kanuni bobcat almayi dusunuyorum fakat kanuni bobcat in dezavantajlari nelerdir bu motoru kullanipta sorun yasayan varmi bana bi solerseniz cook sewinirim. birdiger sorum iste pgo markasi altinda bu ayni motor satiliyo tek farki pgo nun 250 cc ve bg gucunun yuksek olmasi sizce alirsam kanuniyi mi secmeliyim yoksa pgo yu mu ve bu ayni model ve iki marka arsinda kalite farki varmdir. son olarak bu kanuni bobcat den iyi performans alabilirmiyim. tsk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bence ikisinide alma sana 5000 ytlye honda ses dylan 150 öneririm. hiç sorun yaşamazsın. dylan 15 hp unutma honda hayat onda. servis bir motor için en önemli şeydir

çok haklısın ama honda ses dylan ın şekli hoşuma gitmiyo açıkçası. pgo gmax 250 nin bg gücü 18 civarında o yüzden düşünmüştüm ama herkez honda ses dylan diyince kafam karıştı açıkçası. ama yinede görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Arkadaşlar kanuni çinde üretilip burada montajı yapılıyor haberiniz olsun...
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Birde şunu söylemek istiyorum ilk kullandığım motor pgo pmx 110 marka bi scooter dı ve çok menundum hiç sorun yaşamadım açıkcası parçası da kaliteliydi ama yedek parçası baya bi pahalıydı sonra sırf parça yüzünden pgo dan korkar hale geldim bi çin malı scooter aldım keşke almaz olaydım motor 1 ay sonra çalışmamaya başladı nerdeyse pişmanım açıkcası. tekrardan pgo yu düşünmem sırf parçasının çin malına göre daha kaliteli olması. şu anda çin mallarından çok korkuyorum o yüzden bu motorda açıkçası öylemidir diye kararsız kaldım.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    pgo taiwan'ın köklü ve sayılı motor üreticilerinden biridir. kanuninin de birkaç modeli taiwan'da üretriliyor olması lazım. muhtemelen bobcat'i de pgo'dan alıyorlardır.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

pgo servisleri

arkadaşlar bende pgo pmx 110 scootur var fakat arka cantın göbeği bozuldu fakat hiçbiryerde bulamadım servislerini bilen varsa yazabilirmisiniz veya nerde bulurum.

ikiside aynı motor dostum..kanunin bobcat modeli ile pgo nun gmax modeli aynı..ikiside taiwan malı..zaten kanuni gümrükten alıyor gmaxı yazılarını değiştirip bobcat yapıyor...ben öok memnunum..yani taiwan malı olması beni rahatlatıyor..inanmayanlar olursa jantın kabartmalarına baksınlar..made in taiwan...:d

Motosikleti
    gsx-r 750
    Alıntı topal_solucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikiside aynı motor dostum..kanunin bobcat modeli ile pgo nun gmax modeli aynı..ikiside taiwan malı..zaten kanuni gümrükten alıyor gmaxı yazılarını değiştirip bobcat yapıyor...ben öok memnunum..yani taiwan malı olması beni rahatlatıyor..inanmayanlar olursa jantın kabartmalarına baksınlar..made in taiwan...:d
    ben bobcat kullanıcısıyım.Motor PGO malıdır. Gerçekten süper bi motor. düşünmeden alabilirsiniz. 130 km yi görüyor ve bi depoyla 210 km gidiyor.kesinlikle iyi bir motor.Kalitesi ve sağlamlığını anlamak için kullanman lazım.sıfır çok para ama ikinci el piyasası 3000 ytl. ben az kullanılmış aldım.şimdi ise fazla zarar etmeden sattım.Hysoung GT250R aldım.ama BOBCAT'in ayrı bi zevki var.

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    arkadaşlar pgo markasının diğer modellerini satan bi yetkili satıcısı Türkiye de varmı acaba ?

Motosikleti
    bobcat 150

pgo=bobcat

Kanuni nin getrirmiş olduğu bobcat pgo nun gmax ının aynısı servis ve yedek parça sorununu saymazsak ama bu sadece benim başima gelmiştir herhalde yedek parçada yaşadığım sorun motor ruhsat bilgileri ile kanuninin sisteminde bilgilerin birbirini tutmaması motor şase numaraları farklı inanmadılar resimini çekip gönderdim böyle birşey motor olarak mükemmel 140 ı gördüm uzun yolda sürüş mükemmel honda daylan hikaye disk fren bile yok.......

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bobcatin cok kaliteli motor oldugunu duymustum fiyatida yuksek Botcat almani oneririm

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Dylan Artık Üretimden Kalktı Bence Honda PS 150i Almanı öneririm
    Bobcat çin malı değildir kaliteli ve sağlamdır. Fakat Honda Hayat Onda!
    [B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

Motosikleti
    bobcat 150

pgo = bobcat

alacaksan pgo al ilk elden bobcat 2. el pgo ürünü ama kanuni getirtmiş yedek parça pahalı ama olsun kaliteden vazgeçme honda daha çok model çıkarır bunun üstüne bobcat 2005 te çıktı hala var ya honda ........

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    PGO
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    ben 2005 de fethiyed bobcat i kiralayıp sürmüştüm.acayip memnun kalmıştım.iki kişi banamısın demeden gidiyor.yağ soğutmalı şişme felan yapmıyor.ben kullandığımda hava 50 derecelerdeydi.o sıcaklarda ora senin bura benim gezdik bi kaçsaat eğr durmadan kullanırsan ve o sıcakta biraz etkileniyor.belli bi noktadan sonra gaz yemiyor ki buda normal.iki kişisin ve 50 derece sıcaklık.motor ne yapsın.düzde iki kişi 110 nu rahat vuruyor.hafif meyil olursa 120yi rahat geçiyo.hele 80 le o kadar rahat gidiyoki hiç zorlanmadan.80 le saatlerce gidersin bişey olmaz.ben fethiyeden muğlaya gittim,o yolu bilen bilir rampaları virajları vallaha çok memnun kaldım.canavar gibi gidiyor.hele dizaynı bi içim su.yakıt için durduğumda soruyorlardı abi bu ne model ne kadar güzelmiş,kaç para bu abi diye.vallaha bana sorarsan kardeş o pgo dediğinin şeklini bilmiyorum ama bobcat i gönül rahatlığıyla al derim pişman olmazsın.o çin mallarına benzemez.sarısıda kırmızısıda çok güzel.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bobcat teneke bi motor haberiniz olsun kimse darılmasın hurda halini gördüm resmen çinli
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

SLM. BENDE BOBCAT 150 KULLANIYORUM VE HİÇ SORUN YAŞAMADIM ŞİMDİYE KADAR. kullanımı zevkli ve yakıt olarak gazlamadıın sürece çok ii. kesinlikle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler