Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce hangi 150 cc motor alınır?

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Haojue HJ150-9

3 33.33%
  • Hero Thriller 150

2 22.22%
  • TVS Apache RTR 150

4 44.44%

Haojue mi? Hero mu? TVS mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Merhaba Arkadaşlar,

Kısmetse 150 cc sınıfında bir motor almak istiyorum. Kalite bakımından incelediğim kadarıyla üç motor arasında kaldım. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sizce hangisi alınır? Neden?

1- Haojue =>> HJ150-9 HJ150-9 | HAOJUE Türkiye
    2- Hero ==>> Thriller 150 Hero Motor | THRILLER
    3- TVS Motor ==>> Apache RTR 150 Tvs Motor Türkiye - Apache - Wego - İsotlar Grup - HBI Motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar sizlerin yaşadiği karmaşik duygu ve kararsizliği 15 gün önce bende yaşadim yıl başindan önce zam olayları vergi artişlari ve sigortadaki artişlari düşünerek 5 bin lira seviyelerindeki bir motora yılbaşından sonra 6 bin lira vermemek adına kışta olsa motor almaya karar verdim.
    Bir arkadaşım haojue aldı ,başka bir arkadaşım ise hero thriller aldı tvs ise zaten uzun yıllardır piyasada bilinen bir marka.Acikcasi ben 3ünede yaklaşamadım ve kararımı DERBI ETX ten yana kullandım bendeki enduro modeli ama DERBI STX modeli ise belirttiğiniz 3 modelin muadili sayılır.Derbi markası uzun yıllardir ülkemizde olmasına rağmen distributoru olan Ferco nun reklam yapmayısından dolayı markayı bugune kadar sadece kucuk cc endurolarda gorduk ama artan rekabet ortamında Ferco DERBI ETX ve DERBI STX ile bu alanda bende varım dedi.Sizlere en yakın bayiye giderek ürünü görebilirsiniz.Bursa bayisi
    KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 26. BLOK NO: 16 - 18 - 27 BEŞEVLER NİLÜFER
    0224 441 62 60
    istanbuldaki arkadaşlar ise bircok bayide test motoru mevcut.

Derbi etx ve stx türkiye facebook sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ayrıca youtube DERBI ETX yazıp genel bakış videosunda izleyebilirsiniz
    firazsu bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Teşekkür ederim Hakan bey,

Kesinlikle harika bir öneri. Daha önce hiç farketmediğim güzel bir seçenekmiş. Listemin üst kısmına ekliyorum.

http://www.fercomotor.com.tr/web/21-...i/modeller/stx

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    salcano wolf e devam derim... 25 cc ve 1-2 beygir için değiştirmeye gerek yok... değiştireceksen de en az 200-250 cc almanı öneririm...
    firazsu bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    ben haojue yi test ettim ve beğendim, diğer yandan tvs kalıplı ve şık tasarımlı bir motor ama hiç sürmedim, hero ne gördüm ne sürdüm

Motosikleti
    DERBI ETX

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı hakanuygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sizlerin yaşadiği karmaşik duygu ve kararsizliği 15 gün önce bende yaşadim yıl başindan önce zam olayları vergi artişlari ve sigortadaki artişlari düşünerek 5 bin lira seviyelerindeki bir motora yılbaşından sonra 6 bin lira vermemek adına kışta olsa motor almaya karar verdim.
    Bir arkadaşım haojue aldı ,başka bir arkadaşım ise hero thriller aldı tvs ise zaten uzun yıllardır piyasada bilinen bir marka.Acikcasi ben 3ünede yaklaşamadım ve kararımı DERBI ETX ten yana kullandım bendeki enduro modeli ama DERBI STX modeli ise belirttiğiniz 3 modelin muadili sayılır.Derbi markası uzun yıllardir ülkemizde olmasına rağmen distributoru olan Ferco nun reklam yapmayısından dolayı markayı bugune kadar sadece kucuk cc endurolarda gorduk ama artan rekabet ortamında Ferco DERBI ETX ve DERBI STX ile bu alanda bende varım dedi.Sizlere en yakın bayiye giderek ürünü görebilirsiniz.Bursa bayisi
    KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 26. BLOK NO: 16 - 18 - 27 BEŞEVLER NİLÜFER
    0224 441 62 60
    istanbuldaki arkadaşlar ise bircok bayide test motoru mevcut.

Derbi etx ve stx türkiye facebook sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ayrıca youtube DERBI ETX yazıp genel bakış videosunda izleyebilirsiniz
    Kocaman Motor'da motorlar pek durmuyormuş, hatta daha mağazaya uğramadan müşteriye gidenler varmış. Orada görmek pek mümkün değil yani, geçen ben de uğradım ama bulamadım. BUDO feribot iskelesinin yanında duran moto sizinki mi acaba ? Sizinle buluşsak, motorunuzu yakından bir incelesem olur mu acaba ? ETX de STX de çok güzel motorlar.

Ekleme : Ben sizi Bursa'da sandım ama değilsiniz galiba...

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    hakan uygun dostumun hero alan arkadası benım. Yaklasık 1 ay oldu alalı, su an 2000km yaptım ve gayet memnunum. Yakıtı 11-12 kurus cıvarı normal kullanımda.
    firazsu bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)
    haojue yi şu anda türkiye de kendi sınıfında alınabilecek en iyi motordur. tvs apachi titrer hemde çok titrer uzun yolda sırt ve bel agrısı yapar gidon açısı ve sürüş pozisyonu çok rahatsızdır. hero motor çok yüksektir 1.80 boyla ayaklarım yere zor değiyordu amartisör çok sert ve vites geçişleri sert ve kemikli.haojuenin gidişi duruşu vites geçişleri konforu kullanılan malzeme kalitesi bu iki motorla kıyas götürmeyecek kadar kalitelidir ben kesinlikle haojue derim...
    firazsu bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Fuari beklemeni oneririm orada karar verirsin. Thriller icin acele etme; hero hunk ve karizma r geliyor (karizmayi bilmem ama hunk i muhakkak incele, koklu bir modeldir hatta internette arastirirsan gecmisteki ortakliktan hero honda yazdigini gorursun.
    firazsu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler