Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Megelli 250 r almaktan korkmayın arkadaşlar , sorularınızı bekliyorum ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    smtaytgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250r
    SELAMUN ALEYKÜM, arkadaşlar konuya bakıp zahmet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim

Arkadaşlar 10 gün önce megelli 250r sahibi oldum bende sizler gibi tereddüt içindeydim almak veya almamak konusunda ama hani bi tarafım al bi tarafım alma diyordu motoru görünce büyülendim . )

Sonra sahibinden bir megelli 250r sahibini aradım adamla alıcı değilde motor hakkında beni bilgilendir diye konuştum oda menmuniyetle karşıladı gel kardeşim beklerim dedi neyse akşam oldu gittik görünce yine büyülendim sesi falan görünümü çok hoştu vs vs sonra döndüm satıcı arkadaşa sorular sordum;

Neden satıyorsunuz hocam dedim ?

Verdiği cevap boyu 1.85 adamın arkadaş motora sığmıyor virajda yatamıyorum dedi .d.d:D:D

Bunu sattıktan sonrada alacak olacağı motorda cbf 600 yada bmw bir modelini söyledi unuttum.

Hocam motor hiç sorun yaptımı? (motor 9 bin kmdeydi)

Evet fanda sorun yaşamış oda arkadaş fana özel düğme takmış açma kapamalı(Benim motorda da şükür otomatik açılıyor , fan sigortasına dikkat etmeniz gerekir.)

vs vs arkadaşlar şimdi kendi görüşlerimi yazıyorum ;

MEGELLİ 250R ;

Klasmanında derece yapabilecek bir tork ve güçlenmeye sahip olan bir motor.

Kötü yanı tek olarak elektrik aksamı kötü her ay sigortalarını bir kontrol edersiniz 25 krş sigorta alın bulundurun. Bu büyük bir sorun değil ama yazdım yinede detayına kadar bilin

Bu forumda 15 bin yapmış arkadaşla konuştum tek derdi onunda sigorta olmuş sonra bunların hepsini iyice düşündüm dedim ki kendi kendime bu ülkede adamlar mondial asya yuki biniyor ben niye bir ingiliz motoruna binmiyim ? diyerek kendimi gaza getirdim ve aldım . Performansını beğendim çok maşallah nazar değecek diyede çok korkuyorum.Mahallenin gözdesi o çünkü. :((

5 gün önce 4 motor gezintiye çıktık caddenostana indik motorlar ktm duke 200 aprilla bir scooteri ve honca cbr250

Arkadaşlarımında bu motoru kötüleyenlerden tarafındaydı 3 üne de denettirdim ve çok beğendiler maşallah kardeşim Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin dediler ve çok beğendi onlarda, bu motor hakkında olumsuz sözlere hiç gerek yok arkadaşlar ben yediremiyorum kendime motorumu o kadar çok seviyorum . Cbr 250den de tek farkı cbr 200 bine kadar tamirli kullanılır fakat megellide 100 bini geçik tamirli kullanılabilir tek farkı budur arkadaşlar. Bir atasözümüz vardır bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demiş Atalarımız. )

Arkadaşlar bu konuyu megelli 250 r hakkında atıp tutan arkadaşlar için açtım, sorularınızı cevaplayacağım megelli kullanıcıları ve kötüleyenler hepinizi bekliyorum ...

FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞACAĞIM MOTORUMUN ŞUAN İŞ YERİNDE OLDUĞUM İÇİN PAYLAŞAMIYORUM .

SAYGILAR...
    tiawern bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Üretimi durdurulmuş diyorlar bu konu doğru mu ?

e abi sen böyle demişsin de bu adam da böyle diyor.Ayrıca megelli ingiliz firmasıdır doğru ama motor Çin yada Tayvanda üretiliyordur.Sonuçta çin yada tayvandan çıkıp ta adam olan motor zor.Olması için de üretilen motorun iyi bir firma tarafından üretilmesi gerekir.Yani Adı Megelli sanki İtalyan gibi bir adı var ama firma ingiliz Ama görüntü olarak baya iyi olduğu kesin.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Öncelikle hayırlı olsun ama benim anlamadığım 10 gün kullandığınız motorun nesini tecrübe edipte,neyini tavsiye edebiliyorsunuz ? Miş,mışlarla olmuyor pek bu iş. Üstelik üretimi bile durmuş bir motorun ? Bu forumda cidden garip bir durum var,herkes sahip olduğunu övme peşinde. Elektrik aksamının dandikliği çok ciddi bir sorundur,maliyeti pek arttırmayacak bir şeyde bile kötü malzeme kullanılıyor ise,diğer yerleri düşünemiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    üretimi devam eden bir motor olsa idi benimde ilk tercihim buydu 250 lik segmentte. hatta bir gün almaya gidiyordumda yarı yoldan döndüm kafamdaki soru işaretleri nedeniyle. çin, tayvan kısmına girmeyeceğim dünyanın en prestijli markalarının 80% si şu anda uzak doğuda üretim yapıyor, o yüzden o kısım konu değil. ne diyeyim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. bakımları zamanında eksiksiz yapılan her alet kolay kolay arıza vermez...

Motosikleti
    Suzuki gn250
    TİTREYEN MOTURDAN HAYIR GELMEZ KARDEŞ BİR HEVES AÇMIŞIN KONUYU HEVESİNİ KIRMAK İSTEMEM GÜLE GÜLE BİN

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ktm de uzak doğuda üretiliyor hatta bajajın fabrıkasında uretılen cok parçası var ama o parçalar tekrardan ana fabrıkaya gıdıp ülkesinde kontrol ediliyor. bazı parçalarıda direk anavatınında üretiliyor. sizin şuan adidas nike dediğiniz en kalietli dediğiniz markalarda orada üretiliyor . olay üretilen parçanın kalitesi değil olay ordaki işçiliğin ucuz olması... olayı bence çin japon diye ayırmaya gerek yok. avrupadaki işçiye 10 lira verirken çindekine 1 lira veriyor. niye honda - yamaha - ktm - bmw 10 lirayken asya motor mondial 2 lira diye kimse sormuyo ama... şuan honda mondial ile aynı parçaları kullanarak bir motor üretse fiyatınada 10 lira dese herkes dicekki honda kalitesi yok öle bi dünya binersin motora test edersi iyice araştırır incelersin bakarsın nasıl parçalar kullanmışlar diye öle karar verirsin. aynı motoru mondial 1 liradan satsa amannnn mondial işte diceksiniz gidip enayi gibi hondayı alcak çok insan var bizim memlekette.

herneyse ben kullanmadım bılmıyorum o yuzden motor hakkında bı fıkır söyleyemem. memnunsan sevıyosan en guzel motor senınkıdır. istediğin marka olsun. fakat elektrik sıkıntısı öle hafife atılcak bir mevzu değildir 25 kuruşa sigorta almakla bitmez ALLAH korusun yolda 100 km ile giderken bir sorun cıkartsa başına cok buyuk kazalar gelebilir. dikkat et lütfen.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı fedora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üretimi durdurulmuş diyorlar bu konu doğru mu ?

Güzel kardeşim üretimi dursa garantili motor benimki garantiden parça gelmez değil mi yada firma batar o zaman üretim durmuş bu anlama gelir 2015 üretimini bekle megellinin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e abi sen böyle demişsin de bu adam da böyle diyor.Ayrıca megelli ingiliz firmasıdır doğru ama motor Çin yada Tayvanda üretiliyordur.Sonuçta çin yada tayvandan çıkıp ta adam olan motor zor.Olması için de üretilen motorun iyi bir firma tarafından üretilmesi gerekir.Yani Adı Megelli sanki İtalyan gibi bir adı var ama firma ingiliz Ama görüntü olarak baya iyi olduğu kesin.

[video]www.youtube.com/watch?v=4cBdM0AcVKY[/url]

kardeşim bu motor 2004 de Türkiyeye fuara giriyor beğeniliyor zaten yurt dışında çoğu ülkede satışı var bu markanın 2004 beğenildikten sonra 125 r la piyasaya giriyor ve 250rları 2013 model şeklinde Türkiyeye giriyor sen kimseye bakma güzel kardeşim ben aldım pişman değilim fotoğraflarınıda atarım . İstanbuldayım yardımcı olurum yüz yüzede merak etmeyin .Hondacı hondayı kötüler mi sence hiç böyle olan bir insana rastladın mı şu forumlarda ? Benim honda firmasınada saygım var onun parçalarıda çinde üretiliyor , ktm aprilla gibi markalar çin de montalanmıyor.Megelli ingiliz marka tayvan parçaları çinde montalama ucuza mal olduğu için . Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun ama benim anlamadığım 10 gün kullandığınız motorun nesini tecrübe edipte,neyini tavsiye edebiliyorsunuz ? Miş,mışlarla olmuyor pek bu iş. Üstelik üretimi bile durmuş bir motorun ? Bu forumda cidden garip bir durum var,herkes sahip olduğunu övme peşinde. Elektrik aksamının dandikliği çok ciddi bir sorundur,maliyeti pek arttırmayacak bir şeyde bile kötü malzeme kullanılıyor ise,diğer yerleri düşünemiyorum.
    Güzel kardeşim bi 9, 10 bin tl verip hondaya bin kardeşim ne diyim . Adamlar sıfırı 9.000 tlye bu kadar yapıyor . 25 kuruşa sigorta almak sana çok mu zor geliyor anlamadım ki ???

Ayrıca benim işim mışmışlarla değil güzel kardeşim araştırmanı iyi yapacaksın ve testte edeceksin kararını verip ya alacaksın ya almayacaksın tamam mı ? Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TİTREYEN MOTURDAN HAYIR GELMEZ KARDEŞ BİR HEVES AÇMIŞIN KONUYU HEVESİNİ KIRMAK İSTEMEM GÜLE GÜLE BİN
    Hondada titriyor kardeşim ben her markaya bindim 250 cc tek silindir tamam mı güzel kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üretimi devam eden bir motor olsa idi benimde ilk tercihim buydu 250 lik segmentte. hatta bir gün almaya gidiyordumda yarı yoldan döndüm kafamdaki soru işaretleri nedeniyle. çin, tayvan kısmına girmeyeceğim dünyanın en prestijli markalarının 80% si şu anda uzak doğuda üretim yapıyor, o yüzden o kısım konu değil. ne diyeyim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. bakımları zamanında eksiksiz yapılan her alet kolay kolay arıza vermez...

Bence dönmekte hata etmişsin elalemin lafına bakma gel yüzyüze görüşelim kardeşim benim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm de uzak doğuda üretiliyor hatta bajajın fabrıkasında uretılen cok parçası var ama o parçalar tekrardan ana fabrıkaya gıdıp ülkesinde kontrol ediliyor. bazı parçalarıda direk anavatınında üretiliyor. sizin şuan adidas nike dediğiniz en kalietli dediğiniz markalarda orada üretiliyor . olay üretilen parçanın kalitesi değil olay ordaki işçiliğin ucuz olması... olayı bence çin japon diye ayırmaya gerek yok. avrupadaki işçiye 10 lira verirken çindekine 1 lira veriyor. niye honda - yamaha - ktm - bmw 10 lirayken asya motor mondial 2 lira diye kimse sormuyo ama... şuan honda mondial ile aynı parçaları kullanarak bir motor üretse fiyatınada 10 lira dese herkes dicekki honda kalitesi yok öle bi dünya binersin motora test edersi iyice araştırır incelersin bakarsın nasıl parçalar kullanmışlar diye öle karar verirsin. aynı motoru mondial 1 liradan satsa amannnn mondial işte diceksiniz gidip enayi gibi hondayı alcak çok insan var bizim memlekette.

herneyse ben kullanmadım bılmıyorum o yuzden motor hakkında bı fıkır söyleyemem. memnunsan sevıyosan en guzel motor senınkıdır. istediğin marka olsun. fakat elektrik sıkıntısı öle hafife atılcak bir mevzu değildir 25 kuruşa sigorta almakla bitmez ALLAH korusun yolda 100 km ile giderken bir sorun cıkartsa başına cok buyuk kazalar gelebilir. dikkat et lütfen.

Eyvallah kardeşim benim fakat motoruna bak oda sana baksın. Benim için ufak tefek sorun ayrıca sürekli sigortada arıza veriyor megelli 2 ayda veriyor honda 3 4 ayda aynı muhabbet. Ayrıca o ön kafa grenaj kısmı açıktır berk bende oradan şüphelendim elektrik aksamına yağmurda zarar gelir diye hatta korktum diyebilirim kardeşim sana fakat yağmurda da kullandım yağmurda dışarı bıraktım sıkıntı olmadı çünkü kablolalar açık değil . Kısacası adamlar dizayn meselesi süper yapmış Ducati görünüşü.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı smtaytgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence dönmekte hata etmişsin elalemin lafına bakma gel yüzyüze görüşelim kardeşim benim.
    memnuniyet ile canlı canlı görmek isterim. şu anda arabam satışta. satışı gerçekleşsin forumdan iletişime geçerim.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnuniyet ile canlı canlı görmek isterim. şu anda arabam satışta. satışı gerçekleşsin forumdan iletişime geçerim.
    Ben buradayım murat kardeşim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hondada titriyor fakat megelli felakettt yani anlatılmaz cidden felaket bir titreme var belki anlaşılmaz çok abartılıyor denılebılıyor bende deneyınce böyle dedım ama sağlık açısından felaket böyle bir ss tarzı motorda olamıyacak kadar titriyor. He ben neden almıyorsunuz diyemem sevmişsinizdir alırsınız keyif sizin fakat bence sağlıklı bir tercih değil. Elektrik aksamı buyuk bır sorun 25 kuruşa sigorta alırsında herkes anlamaz ben mesela sigorta nedir nasıl takılır vs. hiç bilmem. Cbr 125r sahibiyim demişsiniz ki hondacı hondayı kotulemez. 7 bin 8 bin etmez gayette kotulerim ben. Ama kaliteli mi iyi mi harika motor o fiyata lastikler iğrenç mesela ama ben eminim ki benim gibi motorunu sağ kaldırıma düşürürsen o megelli parçaları ufak çizilmez parçalanır (bende ufak çizikler oldu). Ben altımdaki motorun böyle dağılmamasını isterim. Umarım sorun çıkarmaz size.

Merhaba,

Motor mu satin aldiniz Megelli Bayiligi mi?
    papazkemal ve HRider bunu beğendiler.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondada titriyor fakat megelli felakettt yani anlatılmaz cidden felaket bir titreme var belki anlaşılmaz çok abartılıyor denılebılıyor bende deneyınce böyle dedım ama sağlık açısından felaket böyle bir ss tarzı motorda olamıyacak kadar titriyor. He ben neden almıyorsunuz diyemem sevmişsinizdir alırsınız keyif sizin fakat bence sağlıklı bir tercih değil. Elektrik aksamı buyuk bır sorun 25 kuruşa sigorta alırsında herkes anlamaz ben mesela sigorta nedir nasıl takılır vs. hiç bilmem. Cbr 125r sahibiyim demişsiniz ki hondacı hondayı kotulemez. 7 bin 8 bin etmez gayette kotulerim ben. Ama kaliteli mi iyi mi harika motor o fiyata lastikler iğrenç mesela ama ben eminim ki benim gibi motorunu sağ kaldırıma düşürürsen o megelli parçaları ufak çizilmez parçalanır (bende ufak çizikler oldu). Ben altımdaki motorun böyle dağılmamasını isterim. Umarım sorun çıkarmaz size.

Hocam görüşüne saygım var eyvallah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin Allah sanada , grenaj kalitesi anlattığın gibi çok kötü değil düşürmedim motoru hiç düşürenlede konuşmadım ama ortak fikir olarak sonuç zarar ve parça değişimi değil mi güzel kardeşim. Ortak olalım bu fikirde . He ayrıca orjinal motorun lastiği her zaman kötüdür değiştireceksin tabi ki lastiği buda kapitalist sistemin motorsiklete düşen payı.

Elektrik aksamınıda öğretirim sana mesaj at seninde bilgin olsun yolda kalıpta rezil olma tamam mı güzel kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı FurkanZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Motor mu satin aldiniz Megelli Bayiligi mi?
    Hocam motor hakkında bilgin ve motora sahip bir insanım ki sizinle paylaşıyorum .Bilgi paylaştıkca güzeldir motoru kötülemeye gerek yok.

Saygılar.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    O paralara Honda CBR 125R yada Hyosung GT250R varken neden titreyen - ne zaman dağılacağı belli olmayan - distribütörü ülke'den kaçmış bir motor aldığınıza anlam verdiğim gün belki bende bir megelli alabilirim

Neyse hayırlı olsun
    kaan898 bunu beğendi.

Bu motoru Türkiye ye sokan Dokuyucu ticaret sonuna kadar motorun arkasında buna birebir şahit oldum fakat 2.el fiyatlarını gördükten sonra sıfırını almak mantıklı değil. 5500 6000 lira lara kadar ikinci eli var ve aylardır satilmayi bekleyen ilanlar var. Arkadaş yağlayıp ballayıp anlatmış iyi hoş ta hersey motorun sıkıntı çıkartmaması değil yarın satacağınızda 2000-3000 tl gibi zararı göze alıyorsanız alınası bir motor. Alanlara ve binenlere de kazasız cezasız sürüşler tekeriniz düz bassın

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    fotoğrafa falan gerek yok biliyoruz kardeşim zahmet etme...

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara Honda CBR 125R yada Hyosung GT250R varken neden titreyen - ne zaman dağılacağı belli olmayan - distribütörü ülke'den kaçmış bir motor aldığınıza anlam verdiğim gün belki bende bir megelli alabilirim

Neyse hayırlı olsun
    Eyvallah kardeşim benim daha açıklımıcam sana ben yukarıda yazıyor oku git gör incele motoru sonra yaz tamam mı kardeşim benim burada tasam benim motor markam neden bu kadar kötüleniyor? Ürettiği motorsiklet güzel olduğu halde ? sende bunu söyle bende satışa çıkarayım kısasa kısas kardeşim . ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı jackalxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru Türkiye ye sokan Dokuyucu ticaret sonuna kadar motorun arkasında buna birebir şahit oldum fakat 2.el fiyatlarını gördükten sonra sıfırını almak mantıklı değil. 5500 6000 lira lara kadar ikinci eli var ve aylardır satilmayi bekleyen ilanlar var. Arkadaş yağlayıp ballayıp anlatmış iyi hoş ta hersey motorun sıkıntı çıkartmaması değil yarın satacağınızda 2000-3000 tl gibi zararı göze alıyorsanız alınası bir motor. Alanlara ve binenlere de kazasız cezasız sürüşler tekeriniz düz bassın
    Hocam piyasa 2015 üretiminden sonra canlanacak inşallah diye ümid ediyorum.Çünkü zamanında gt250 istiyordum bende piyasasının canlacanağını tahmin ettim 2010 model yapımından sonra patladı motor mesela.Barkın bayoğlu(altın elbiseli adam) yüzünden satış yapamıyor marka videosunda kötülediği için. Kalite etmiş motorları övüyor hala peh peh peh abi acemiysen binme bu kadar basit kimse burada ne markayı ne de motorumu kötüleyebilir izin vermem.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı smtaytgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim benim daha açıklımıcam sana ben yukarıda yazıyor oku git gör incele motoru sonra yaz tamam mı kardeşim benim burada tasam benim motor markam neden bu kadar kötüleniyor? Ürettiği motorsiklet güzel olduğu halde ? sende bunu söyle bende satışa çıkarayım kısasa kısas kardeşim . ;)

herkes kendi motoru için en iyisi der normaldir böle cevaplar alman şaşırma ben dedm ya sana hangısı senın motorunsa en guzeli odur. ben burda en baba motor içinde birşey yazsam ıtırazı olan elbet cıkıcaktır. zevkler ve renkler devreye gırıyo cunku bmw nın scooterı 40.000 tl he verırmıyım o parayı aslaaaa vermem ama cok guzel scooter 1 tane kötülüğü yok. aldım desem bı ton ınsan oha o kadar paramı verdın falan dıyecek. kan benim damar benim :D boşver sen begenıyosan memnunsan sorun yok... bu arada kablolar acıkda degıl demıssın ya ara ara bak ona kablo soyulur falan su degdıgı anda felaket olur.

Motosikleti
    Megelli 250r
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafa falan gerek yok biliyoruz kardeşim zahmet etme...

Eyvallah kardeşim sende sağol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes kendi motoru için en iyisi der normaldir böle cevaplar alman şaşırma ben dedm ya sana hangısı senın motorunsa en guzeli odur. ben burda en baba motor içinde birşey yazsam ıtırazı olan elbet cıkıcaktır. zevkler ve renkler devreye gırıyo cunku bmw nın scooterı 40.000 tl he verırmıyım o parayı aslaaaa vermem ama cok guzel scooter 1 tane kötülüğü yok. aldım desem bı ton ınsan oha o kadar paramı verdın falan dıyecek. kan benim damar benim :D boşver sen begenıyosan memnunsan sorun yok... bu arada kablolar acıkda degıl demıssın ya ara ara bak ona kablo soyulur falan su degdıgı anda felaket olur.

Haklısın şeker kardeşim fakat bu motor haddinden fazla aşağlanıyor bakım gerektiriyor evet.Eyvallah.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sen beğenmişsin,anladığım kadar ile de keyifle biniyorsun. Allah ağzının tadını bozmasın,güzel günlerde bin inşallah hep.

Şöyle motosikletin üzerinde uzun uzun kilometreler yaptıkça deneyimlerini paylaşırsan diğer üyelere bilgi vermiş olursun.

Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)