Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acaba hangisini almalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Merhaba 3 aydır commuter motosiklet araştıyorum. Bakmadığım yorum, video, test. Aramadığım bayi kalmadı. Bütcem maximum 5 bin. Honda Ace baktım marka var, güç yok, disk yok, gösterge yok. Cbf baktım sıfırı pahalı, 2.ele güvenilmiyor. Ybr baktım sıfır alınabilir fakat alternatifi çok. Şimdi gelelim alternatiflere. 1 Hero thriller: fiyat ybr ile aynı, ybr den güçlü (14 bg) ,ybr den az yakıyor diyorlar, daha kaslı, yüksek ve gösterge modern, çift disk, immobilizer ve şarj soketi var. Fakat 14 bg gücün getirdiği torkla biraz titreşim varmış. 2. Bajaj discover: bu motoru ybr ye alternatif olarak görmeye başlamıştım ki neyseki aklımın kenarından bile geçirdiğime pişman olup sildim. 3: Haojue da-135: Bu motoru çok araştırdım ve gerçekten suziki ortak üretimi olduğunu gördüm. Çin sitesinden herkes de görebilir. Hatta bi fuarda resmen inazumanın üzerinde haojue markasını gördüm. Ybr den güçlü, daha yeni teknolojili bir motor. Dijital inazuma göstergeleri. Ve tahminimce düşük yakıt tüketimi ve gerçekten kaliteli malzeme olduğu görülüyor. Youtube de titreşim testi de var. Titreşim yok denecek kadar az. Fiyatı da 2013 modelini 3990tl. 2014 modeli 4490 tl den veriyorlar. Fakat 2.elde ne olur, servis ve yedek parça ne olur orası muamma. 4. Tvs apache: Fiyatı çok yüksek olduğunu düşünüyorum ve ybr den titreşimi fazla. Ayrıca güçlü ve torklu vede ağır olduğu için ybr den fazla yakacağını düşünüyorum. Diğer safkan çin markalarının bu yazdığım motorlara rakip olabileceğini sanmadığım için yazma gereği bile duymadım. Bu motorlar arasında şu anda ibre fiyat ve kalite oranlamasına göre haojue den yana görünüyor ama ben yinede forumdaki motorsiklet sevdalılarına ve tecrübeli kullanıcılara danışayım dedim. Belki fikrim değişebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tvs hem güçlüdür hem az yakar fakat titreşim vardır. Haojue 2. elde seni üzer + servis + yedek parça.

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    Klasik olacak ama ybr125 cbf150 tvs den sasma kendilerini piyasada kanıtlamıslar.Bahsettigin modelleri bilmiyorum ama bence macera arama 3ün den birini al arkana bakma güvenle kullan.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Fiyat da belirleyici malesef

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)