Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bajaj Pulsar 200ns mi ? - SYM Wolf 250 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 ns
    bazı arkadaşlar pulsarı yerden yere vurmuş, allaha şükür benim pulsar ekimden beri canavar gibi çalışıyor hiçbir sıkıntım yok.Arkasın da adam gibi firma yok denmiş kawasaki ve ktm ile ortak iş yapan firmaya :D (bu adamlar hiç birşeyden çakmayan bir firmayla çalışıcak adamlar mı).Türkiye'de kuralkan holding kanuni var bence bajaj hakkında atıp tutmadan biraz araştırma yapın mesela saffetin garajı bajajı ziyaret etmiş onu izleyebilirsiniz.Ayrıca bu kadar kötü konuşulan motor 2014 de sınıfında en çok satılan motor olmuş ülkemizde. buradan bakabilirsiniz http://www.radikal.com.tr/otomotiv/bajajdan_sportif_atak-1275413

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı mehmethn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlar pulsarı yerden yere vurmuş, allaha şükür benim pulsar ekimden beri canavar gibi çalışıyor hiçbir sıkıntım yok.Arkasın da adam gibi firma yok denmiş kawasaki ve ktm ile ortak iş yapan firmaya :D (bu adamlar hiç birşeyden çakmayan bir firmayla çalışıcak adamlar mı).Türkiye'de kuralkan holding kanuni var bence bajaj hakkında atıp tutmadan biraz araştırma yapın mesela saffetin garajı bajajı ziyaret etmiş onu izleyebilirsiniz.Ayrıca bu kadar kötü konuşulan motor 2014 de sınıfında en çok satılan motor olmuş ülkemizde. buradan bakabilirsiniz http://www.radikal.com.tr/otomotiv/bajajdan_sportif_atak-1275413
    Pulsarin tadini kullananlar biliyor.. Geri kalanlarda sagdan soldan duyduklariyla bok atip duruyor.
    mehmethn bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ben çoktaaan bıraktım bu çamur atanlara cevap vermeyi. bu eküri gibi daha önceleride vardı başka eküriler. sistematik şekilde mantar gibi arasıra fırtıyor biyerlerden bu tipler. boşverin ağzı olan konuşuyor. verdikleri fazladan 3000-5000 evlat acısı gibi koyan paraların dışa vurumu bunlar. teselliyi böyle buluyorlar. dokunmayın garibanlara. Ben memnunum arkadaş motosikletimden. bitti diyeceğiniz şey sadece bu. kalın sağlıcakla.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Wolf'ü 7Bin tl'ye aldım :D paşa paşa biniyorum. motor da stop etmiyor. Şuan yine olsa sıfır pulsar yerine direk ikinci el wolf alırım.
    Sıfır wolf alacağıma da ikinci el inazuma alırım. Bu işler böyle.
    kardeşim biz 0 fiyatları üzerinden konuşuyoruz bunları. ikinci el konuşacak olursak o zaman 2000 model 600f alalım yani o da 10 12 bin liraya bulunur

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    pulsar da wolf de kullanmadım fakat ilk motorum 250'likti. sonra 150'ye düştüm ve 750'ye terfi ettim.

150'liklerin 3 katına ulaşan fiyatları ile -markadan bağımsız- 250 cc modeller şu anda haketmediği kadar yüksek paralara satılıyor. emin olun, 250 cc size "vay be, ne performans, motor buymuş" dedirtmez. başlangıç seviyesi bir motosiklet ile arasındaki performans farkını pek anlamazsın.

pulsar alıp, kaliteli bir lastik takın ve tepe tepe kullanın.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    İkiside gereksiz pahalı. Son zamlardan sonra fiyatları Japonlara yaklaştı. Az daha disinizi sikin japon alin derim. Bunlara müstahak.

En son 2015 te yorum gelmis. Bunca yil sonra hangisi alinir sizce

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    pulsar alırken ben de aynı ikilemde kalmıştım. şuan sym distribütörü daha aktif ama o zamana göre. ben parça vs sorun yaşamayayım diye pulsar almıştım. yoksa wolf daha sorunsuz bir motor gibi görünmüştü gözüme. şuan alsam tekrar düşünürüm. bunlar daha çok geçiş motoru olarak anılıyor. satarken wolfun piyasası pulsara göre daha dar. al sat pulsarda hızlı. pulsarı seviyomuydum tartışılır. nispeten çok üzmedi diyelim. ben yine pulsar alırdım. anlayanı bileni parçası ıvırı zıvırı bol. umarım kuralkana herhangi bir şey için mecbur kalmazsın ama :D

Valla onu bunu bilmemde pulsar için yorum yapicaksam rs200 den basliyim. Arkadasin 900km de sifir aldigi rs200 20km yol gidip durunca motorun ariza isigindan tut gostergedeki butun isiklari yaniyordu. Sifir motorda boyle sorunlar olmasi cok sacma. Yok yazilim yok bilmemne. Arkadas sorun varsa cikartma motoru. 4000km de 2019 ns200u olan arkadas vardi gidisine falan lafim yok. Ama ne zaman hard kapissak indigimizde motorun bir yerine kesin bisey oluyordu. Vites kolu mu kirilmadi yolda giderken ekrani birden gidip stop mu etmedi. Pulsarda cok ciddi sorun varmi yok ama alirmiyim almam. Motora sorunsuz binmek hepimizin en buyuk temennisi. 20 binde nmax aldim. 52 binde sattim ne birgun ariza isigi yakti ne birgun yolda birakti ne bigun abuk sabuk ses geldi bakimlarini hep zamaninda yaptirdim. Kafam hep rahatti. Ama pulsardakiler cok basit seyler gel gelelim benim canimi sikardi bir pulsar sahibi olsam

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    23bin km pulsar var elimde, tek bir sorun yaratmadı.

Motosikleti
    250r
    Başka bir soru da ben sorayım. Hangisi daha çabuk elden çıkar ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla onu bunu bilmemde pulsar için yorum yapicaksam rs200 den basliyim. Arkadasin 900km de sifir aldigi rs200 20km yol gidip durunca motorun ariza isigindan tut gostergedeki butun isiklari yaniyordu. Sifir motorda boyle sorunlar olmasi cok sacma. Yok yazilim yok bilmemne. Arkadas sorun varsa cikartma motoru. 4000km de 2019 ns200u olan arkadas vardi gidisine falan lafim yok. Ama ne zaman hard kapissak indigimizde motorun bir yerine kesin bisey oluyordu. Vites kolu mu kirilmadi yolda giderken ekrani birden gidip stop mu etmedi. Pulsarda cok ciddi sorun varmi yok ama alirmiyim almam. Motora sorunsuz binmek hepimizin en buyuk temennisi. 20 binde nmax aldim. 52 binde sattim ne birgun ariza isigi yakti ne birgun yolda birakti ne bigun abuk sabuk ses geldi bakimlarini hep zamaninda yaptirdim. Kafam hep rahatti. Ama pulsardakiler cok basit seyler gel gelelim benim canimi sikardi bir pulsar sahibi olsam
    Katılıyorum.

Ayni sekilde arkadasimdaki puslarda bi gun ani fren yapti, arka fren basamagi kirildi 🤦🏻♂ Ki kampana degil disk fren, yani hareket araligi kisa o pedalin. Neyse…

Dediginiz gibi ani gaz acip yuksek devir çevirirdiginde stop ediyor, ekran vs ne varsa gidiyor.

En son motora yagina sivi karismis her nasil olduysa… Elinde patladi.

Pulsarda sorun yasamayan kullanicilar genelde; pulsari uzmeyeceksin, sen onu üzersen o seni perisan eder tarzi yorum yapiyor. Yani narin kullanacaksin ki sorun cikmasin. İyi de benmi onu taşıyorum, o mu beni tasiyor…

Hintliler bence kara duzen devam etmeli. Enjeksiyonmus, sivi soğutmaymış, abs imiş. Bunlari beceremiyorlar.

Daha gecenlerde gurupta biri pulsari satip, hunk aldi sebebini sordum. Arızalarıyla uğraşmaktan bıkmış, kara duzen motor arıyorum dedi.

Sözün özü bütçe aslinda, parasi olan birinin, çin veya hint mali motorlara binmek isteyeceğine asla ihtimal vermiyorum.

İmkanim olsa duke 390 alir bi daha motor değişimi dusunmem bile.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir soru da ben sorayım. Hangisi daha çabuk elden çıkar ?
    sym cok zor cıkar.

ns200 uygun fıyatlı koysan aynı gun satılır.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)