Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Moto Guzzi v7

Motovento
    REKLAM ALANI
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı tuttacromata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Ben de en mantıklı olanın küçük hacimden büyüğe gitmek olduğunu bilsem de insan böyle makineleri görünce gaza geliyor ister istemez. Öncelikle ehliyetimi alacağım daha sonra temiz Yamaha ybr 125 veya Honda xl 200 bulursam alırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:38 ----------

Bir de şunu sorayım alacak olsaydınız Kawasaki w800'ü mü yoksa bunu mu tercih ederdiniz. Kawasaki'ye tekrar baktım da özellikle special edition'ı baya şık duruyor.
    Tuttacromata biz seninle bir tanışsak ya. Tüm hastası olduğum motorları sayıp duruyorsun.
    tuttacromata bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tanışalım O kadar motor saydıktan sonra gidip sym wolf 125 aldım klasik görüntüsünden dolayı. Acemiliğimi atıyorum ve de ehliyeti bekliyorum. Ehliyeti alabilirsem bahsettiğim motorları alabilirim.

6 aylik bir xmax tecrubesinden sonra ben de guzzi ye gecmeyi dusunuyorum. Triumph bonneville , ducati scrambler da begendigim motorlar arasinda ama guzzi stone v7 hem biraz daha hafif hem de yanlarina eklenebilir cantalarin guzelligiyle aklimi celiyor. Gerci agirlikli sehirici (sabah gidis donus trafik hep) kullaniyorum bir kac aya ne ettim lan der miyim?

Motosikleti
    Tmax 530
    Siteden bir arkadas v7 sini satiyordu ama racer modeliydi sanirim o.
    Kullanimda sikinti yasayanacagini sanmiykrum ama farkli bir tarza gecme dusunceniz olursa elden cikarmaniz zaman alabilr.
    Kendi aracim icinde ayni durum gecerli. 2.elde ki kayibi dikkate almadan sahip oldum. Kisaca; uzun yillar kullanacaksaniz alin bence. Ha ileride zevkimi aldim buyuteyim derseniz dogru secim olmayabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)