Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kuba xcg 150 mi mondial 150 mg king mi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar memurum işimle evim arası 17 km. arabam yok beni işe götürüp getirecek ara sıra fırına güveç vermeye gidebileceğim, bazen arkadaşlarla köy gezileri yapacağım, sıkılınca balığa gidebileceğim bir motor alacağım. planet 5 kullanmışlığım var 15 yıl önce ama sepetliydi o. olmazsa olmazım birinci olarak rahatlık; motor rahat ve titreşimsiz olacak. ikinci olarak yakıt malum memurum. üçüncü olarak güç ve uzun ömürlülük. bide aklıma esince 80 km olan memlekete kontak kapatmadan gidecek bişey istiyorum. kuba xcg 150 ve mondial 150 mg kingi 2250 tl lik fiyatları ile düşünüyorum fakat bir gönlüm kıy paraya bajaj boxer yada honda cb 125 ace al diyor bi yardım edin bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum sen kalbinin sesini dinle ve bajaj boxer al evladiyelik bir makine pişman olmazsın sağlam güçlü ve kaliteli yedek parça sorunu yok.

ereker teşekkür ederim.

başka kimse yokmu yardım edecek vakit kısalıyor

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    1 yıldır mg king kullanıyorum bir tek aldığım da amortisör de boşluk vardı servisi birkaç gün içinde yenisini taktı. Çok şükür başka bir sıkıntı çıkmadı. Bildiğin cg motosikleti bin üzerine eşşek niyeti ne kullan fakat eşşek bile bu motordan konforlu dur söyle yim şimdi den.45 dakika dan fazlası totoya zarar verir

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    mg king derim çünkü kuba da parça konusunda sıkıntı yaşarsın mg ye çinli cg serisi ve türevlerinin parçası uyar ama kubaya uymaz illa kubanın ithal ettiği parçayı takacaksın taktir edersinki bu motorlar çok erken km lerde bile arıza çıkarabilir kuba nın parçası pahalıdır uzak dur

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    mg king 1 depo ile yedek dahil sürmeye bağlı olarak 400 450 km arası yapıyor 13 lt deposu sonra üzerindeki lastikleri ile dolaşma resmen çöp hemen değiştirilmesi lazım birdeeee alırsan aküsü sulu aküdür denyolar akünün tahliye hortumunu takmışlarmı bakmayı unutma benimkini takmamışlar asit kustu akü hortum olmadığı için motora damladı boyası gitti :(

tesekkürler arkadaşlar önceliğim ekonomiklik olduğundan mg king alacam büyük ihtimalle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)