merhabalar herkese iyi günler ben kışın motor almayı düşünüyorum bu yaz geçti artık hemen almayıp kışın alarak daha uyguna alabilirim diye düşünüyorum bu konudada görüşlerinizi okurum yazarsanız
Ben bir kaç farklı motora baktım rks titanic 150 kuba cr1 kuba pars gibi parsı direk eledim özellikleri ve fiyatı aynı fakat görüntüsü cr1 e göre güzel değil
Sizden yardımlarınızı bekliyorum kuba cr1 mi ?
rks titanic 150 mi ?
ben biraz araştırdım bazı arkadaşlar çine binmeyin diyorlar bazılarıda çinde değişiyor japon kadar kaliteli ürünler üretiyor diyor.
Ben de cr1 in rks den altta kalıcak bi yerinin olmadığını düşünüyorum ( tabi her görüşe saygımız var )
Rks de silindirinin seramik piston olduğunu duydum ( bunun uzun ömürlü olacağının işareti olarak görüyorum )
CR1 de nasıl bilemiyorum onu
Sizce hangisi arkadaşlar veya önerebileceğiniz bi motor varmıdır 4 lirayı geçmeyen hatta daha ucuz olursa iyi olur bu ilk motorlu taşıtım olacak kendimin
Ben bide kendimi tanıtayım yaş 17 ehliyetimi temmuzda alıcam yaşımı haziranda dolduruyorum karamandayım. motoruda 15 tatilde almayı düşünüyorum .
100 lük cup kullandım 100 lük cg kullandım ancak kendimin değildi dedemin ve kuzenimin motorlarıydı yaz boyu onları kullanıyorduk. yani kullanmayı biliyorum yabancılık çekeceğimi düşünmüyorum 150 liklerde. Şehir içi kullandığım ehliyet gerektirmeyen e-cup elektrikli motorum var ama şehir dışına gidemediğim için uzun yol için bu motorlara bakıyorum.
karamandan antalya ya ereğli ye konyaya seyehatlerim olucaktır uzun yola dayanabilecek bi motor istiyorum artçımda muhtemelen olur her seyehatimde .
Çok uzun oldu görüşlerinizi bekliyorum ( her konuda )

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

iki adet aynısı oldu kaldıramıyorum bunu nasıl kaldırırım yardım edermisiniz ?
Admin kaldırabiliyorsa kaldırıver kardeşim