Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mobiletmi Elektrikli Moped mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    0ni0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar adım Metin 16 yaşındayım aranıza yeni katıldım fakat uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum çok iyi bir forum.

Şimdi dededen kalma fakat iyi durumda 2 sene önce toplamış tarlaya gitmek amaçlı ama kullanmış bir mobylette super 52 var. sadece dolaşmak amaçlı kullanıcam ve kullandığım yer biraz rampalı bisikletle ayaga kalkmadan pedal çevirmek zor rampa eğimini öyle anlatıyım Mobiletin sesinden rahatsız olmam. Onemli olan gazı verdimmi direk hızlanabilsin ve en kötü bi 70 80 yapsın. Bi kenardada yeni çıkmış olan bu elektrikli mopedi gördüm http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk-10-venus Özellikleri güzel geldi fakat bilemiyorum.

Sizce hangisini tercih edeyim Tamir ve modifiye ( Silindir karbiretör falan ) konusu sıkıntı degil dayılarımın hepsi zamanında çok sürmüş bu mobiletlerden

Edit:Motor konusunda tecrübem 1 ay cg tipi breton 125 kullandım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Evet zor bir karar 58 görüntülenme 0 cevap
    Hızlı ve Öfkesiz

Motosikleti
    Kanuni breton 125
    Sana şöyle açıklayabilirim ben bu elektrikli mopedlerin 60V 1200W olan modelini kullandım çok az bir yokuşta bayılıyor bunlar haberin olsun, mobilette kullandım yokuşta zorlarsan oda bayılır, şişe ha sen o moped 3 bin lira vericeksen ki onlarda ehliyet istiyor (istemiyor felan demeyin teyze oğlunu uyarmış polis hemen sattı) sana tavsiyem bi tane cub alman ikinci el bi japon al bir sene sonra alirsin ehliyeti kafan rahat olur o moped bozuntusu bir yilda hurdaya cikiyor emin olabilirsin 2. eli zaten berbat zarara satiliyor.
    Neden bir milim bile ilerleyemediğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Çünkü çoğu zaman hep geri dönmek istedim.
    Aşk yüz kilometrede kaç litre yakıyor?

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    elektrikliye 3bin küsür verilmez... Yalnız 16 yaşındada trafiğe çıkmak sıkıntılı açıkcası çıkılmaz....
    Dededen mopede 2 yıl bin madem bineceksin. 2 yıl sonra ehliyeti al o zaman büyüt...

Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Bende sizin gibi düşünüyorum 2.elde elektrikliler batıyor para çöp Cub almayı bende düşündüm çok araştırdım sıfır bi çinli alıcaktım mondial snappy x fakat vazgeçtim ehliyet almaya 1 senem var motoru kapatmaları gibi tehlike varken tek çare dedem oluyor şuan

Motosikleti
    Kanuni breton 125
    Alıntı 0ni0n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sizin gibi düşünüyorum 2.elde elektrikliler batıyor para çöp Cub almayı bende düşündüm çok araştırdım sıfır bi çinli alıcaktım mondial snappy x fakat vazgeçtim ehliyet almaya 1 senem var motoru kapatmaları gibi tehlike varken tek çare dedem oluyor şuan
    Dedenin ellerinden öpüyorum, iki tekerle şaka olmaz mobilette olsa kaskin kafandan eksik olmasin.
    Neden bir milim bile ilerleyemediğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Çünkü çoğu zaman hep geri dönmek istedim.
    Aşk yüz kilometrede kaç litre yakıyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)