Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi ?

Katılımcı sayısı
12. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial 125 MH Drift

2 16.67%
  • Rks Titanic 150

7 58.33%
  • Mondial 150 Vulture

3 25.00%

Mondial 125 Mh Drift - Rks Titanic 150 - Mondial 150 Vulture

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Arkadaşlar inanın 1-1.5 aydır forumdan gece-gündüz çıkmıyorum.Sürekli araştırıyorum, sürekli okuyorum.Ama araştırıp okudukça sürekli fikrim değişiyo.Mesela ilk başta titanic kesin karar dedim, sonra drifte döndüm, şimdide vulture aklıma yatıyor.Sürekli git gel yaşıyorum, bir de kullanıcılarından birebir fikir ve görüş almak istedim, hangisini tavsiye edersiniz ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Artı, eksi sorarsanızda tip olarak en çok titanic'i beğeniyorum, gücü de iyi, ama yedek parça vb. sıkıntısı yaşamaktan korkuyorum.
    Mondial drift'in görünüşü de ortalama, rks'den iyi olmasa da güzel, yedek parçası ucuz, servisi çok.
    Vulture'da ise yine servis sıkıntısı yok, gücü ikisinden de fazla çekişi falan (Hızı geçemeyebilir ikisini de), ama görünüşü sorduğum kişilerin çoğu onu göstersede kafasız olması benim aklıma takılıyor.Görüşlerinizi bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:44 ----------

Gereksiz olmasın moto sohbette yer kaplamasın diye asıl bölümü olan buraya açtık konuyu, beklemedeyiz :D: D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    subaru3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    STRİKE 150
    Titanic alt motor kaliteli 15000km deyim bakım hariç masraf yapmadım. Birde yağ yakma sorunu yok seri sakin kullanınca cup kadar yakıyor. Rekorum 100km 2.2lt maX sürat 70km

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Ustam aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım.En sonunda kelepir cb125e buldum ve onu aldım.Halada hoşuma gider Rks. Rks motorun çizgileri diğer motorlardan daha bir farklı.Sanki uzun yol motorlarını çağrıştırıyor tipiyle.
    Bir garip yolcu

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Dfirtmi?? titanikmi??

Motosikleti
    YZF R-25
    Ben titanic aldım 2013 senesinde sıfır olarak. Tip olarak konfor olarak sürüş zevki olarak çok iyi. Fakat bu fiyatta ki motorlarda en çok rastlanan sıkınrı malzeme kalitesi malasef zayıf. Eminin bu sorun kendi muadillerinde de böyledir. Çok memnumdum motordan fakat aldıktan sonra çok iyi bir şekilde baktırman gerekli zira zincire sürten yeri vardı ve frenleri gereginden fazla sıkılıydı. Ben Titanic derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)