Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi ??

Katılımcı sayısı
31. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung GT 250

9 29.03%
  • Honda 250 R

21 67.74%
  • İkisi çöp !!!

1 3.23%

Honda CBR 250 R & Hyosung GT 250 Mİ HANGİSİ ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Seneye Allahın iziniyle bir motor sahibi olmayı düşünüyorum bu iki motor arasında kaldım ve forum üyelerimizden başkasına güvenemedim gerçekten yadımcı olan arkadaşlara şimdiden teşşekürler.

Hyosung GT 250

Honda CBR 250 R

Bu konuyu özellik lerden anlamadığım için açtım bana gerçekten yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FZ6
    seneye büyük ihtimalle yzf r25 çıkar onu alırsın

sorunun cvbına gelecek olursak honda 2014 modelinde kafada çift far kullanmış nasıl duruyor daha çıplak gözle görmedim ama hyo daha kaslı.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Hocam şimdi sen ucuz parça masrafsız istiyosan Honda CBR al. Kaliteli motor bakımı masrafı Hyoya göre daha ucuz. Kalıp, şekil, güç, yarış motoru istiyorsan Hyosung al. İkisi de kolay kolay üzmez. Sen onlara iyi bakarsan onlar da sana iyi bakar

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır alcaksan HYOSUNG

2. el alacaksan CıBıR.

Hyosung bir kere dağıldımı onu kimse toparlayamaz, ocağına incir ağacı diker.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Cbr 250 iyidir. ;) satarken fazla uğraştırmaz

Kaslı, iri olsun diyorsan hyosung.
    maliyetleri ve servisi ucuz istiyorsan Cbr.
    Hızlı, asabi olsun istiyorsan Ninja.

crocodil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125,yamaha virago xv 250, honda cbr 250
    Honda cbr 250 iyi motordur, güven verir, 2. eli rahattır, oturuş pozisyonu güzeldir, başlangıç için iyidir, hyosung gtr250 güçlü ve iridir, uzun vadede sorun çıkarma ihtimali var, oturuş pozisyonu daha eğik ve gidon daha uzakta honda ya göre, honda nın motor ve yürür aksamı daha kaliteli hyosung a göre, ama yeni çıkan modellere de bakabilirsin, mesela kawasaki 2015 NİNJA 250R Türkiyede satışa sunulmuş, fiyat : 12.320 tl diyorlar, diğerlerine göre gayet uygun, ayrıca yamaha yzf r25 i de bekleyebilirsin, beklenen her ikisi motorda ( kawasaki-yamaha), honda ve hyusungdan daha güçlü motorlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Tabki Hyo en hızlı giden 250 lik motor bence.Frenleri herkeze tırt gelir ama öyle bir şey yok adam motoru alıyo hiç durmadan binlerce km gidiyor balatalar'la falan ilgilenmiyor sonra fren yok Hadi yaa gerçektenmi

hiç düşünmeden Hyo al zaten daha şekil.honda bu ülkeye adam akıllı motor getirmedikçe asla honda almam insanların çoğunun akılında şöyle bir düşünce var,bak bu hondaymış çok sağlamdır diyor sonra parayı gömüyor hyo da sağlam hem daha hızlı

Arkadaşlar honda kullananlar bir kere Hyosung gt 250r yi kullansınlar sonra oy versinler.
    2011 model ikinci el Hyosungu 1 hafta önce aldım gayet memnunum, gaz yiyişi, gücü, parça kolaylığı ve bir çok sayamayacağım özellik.
    600 lük motor gibi tok bir sesi var ve atik bir motor.

bir daha olsa yine hyo alırdım.

Alıntı south35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar honda kullananlar bir kere Hyosung gt 250r yi kullansınlar sonra oy versinler.
    2011 model ikinci el Hyosungu 1 hafta önce aldım gayet memnunum, gaz yiyişi, gücü, parça kolaylığı ve bir çok sayamayacağım özellik.
    600 lük motor gibi tok bir sesi var ve atik bir motor.

bir daha olsa yine hyo alırdım.
    Bu konu kasım 2014 de kapanmış ama ben yinede cevap vereyim. Hyosung ile Honda kıyaslanamaz. Biraz malzeme & parça kalitesinden anlayan biri bu iki motoru hayatta kıyaslamaz. Hyosungun parça birleşim yerlerinde bile sorunlar var.Bizzat yakından çok defa inceledim..

Hyosung hakedişinin üzerinde bir fiyat etiketine sahip.

Forumda bir arkadaş aylardır hyosung ile yaşadığı parça bulunabilirlik sıkıntısından bahsetmiş bundan haberiniz yok heralde. Kuralkandan Uniteks e geçti sanırım distributor. Bu 3. distributor değişikliği.. 5 tipi vardı kuralkandan önce şuan 1 tipe indi birde GD serileri var bence tasarımsal olarak kullanışsız görünüyorlar.

Hyosung 2006 da geldi sanırım ve aradan neredeyse 10 yıl geçti ama neredeyse aynı motoru fiyatı yükseltip satmaya çalışıyorlar. Honda yamaha en azından geliştirmeler yapıyor.

Birde artık Honda , Yamaha gibi yıllarca motosikletleriyle kendilerini ispatlamış markalar ile Hyosung gibi 10 yıldır aynı motoru satmaya çalışan markaları kıyaslamayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler