Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen yardımcı olun! Suzuki Burgman 400 mü, Piaggio x8 400 ie mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X8 400 Premium
    Lütfen yardımcı olun! Suzuki Burgman 400 mü, Piaggio x8 400 ie mi?
    Merhabalar;

Şimdiden yardımcı olan olmayan tüm dostlara saygılar;

Yaklaşık 6 aydır kullandığım Piaggio x9 250 (2005 model) motorumu satıp daha büyük bir motora geçmek istiyorum. Aklımda iki farklı model var fakat karar veremiyorum, desteğinize ihtiyaç hasıl oldu.

1) Suzuki Burgman 400 AN (2006 MODEL) ve 9000 TL
    2) Piaggio x8 400ie Premium (2008 MODEL) ve 9000 TL

Bu iki motor arasından birini seçmek durumundayım. Ancak bazı sorularım olacak;

a) Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?
    b) Daha önce Piaggio kullanıcı olduğum için, Piaggio'nun kalitesini ve konforunu biliyorum, burgman 400 nasıldır?
    c) Yakıt benim için çok öenmli değil. önemli olan konfor, hangisi daha konforlu?
    d) Piaggio x8 evo mu oluyor anlamadım, bir de x evo diye bir model var, mesaj kutumu yeşillendiren arkadaşlara teşekkür.
    e) Piaggio x8 400ie premium'un yol bilgisayarı yok mu? nbternetten gördüğüm kadarıyla, dijital bir gösterge yok. 2008 yılında çıkmış bir modelin hala analog sayaçlar kullanması, nasıl bir kafa yapısıdır?

SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Hep yazıyorum kimse yardımcı olmuyor ama ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    piaggio grubunun yedek parça fiyatları acı tecrübelere sebebiyet veriyor genelde. o yüzden suzuki'nin yedek parça ve servis masraflarına bakmanı öneririm. allah korusun scooterlar düştüğü zaman hemen plastik aksam kırılıyor. bu da ciddi masrafa sebebiyet veriyor.

Honda silverwing 400 çift silindir olması enbüyük artısı 400cc 500cc grubunda çok fazla seçenek var acele etmeden test ederek seçim yapmanı öneririm çünkü bana + olan detay sana - olabilir yada kullandığı motor 1 tane resmini bile görmediği 20 tane markayı kötülüyor kötüden örnek olmaz bilesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)