Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scorpion EXO 410 Air Hell Hound Model Kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Herkese merhaba.
    Motorumu ilk aldığımda ls2 FF375 Shogun siyah kask satın almıştım. o gün için sharp testinden 4 yıldız almış olması ve güneş vizörü olması benim için bu ürünü cazip kılmıştı. aslında eşimle beraber gezmek için onada kask almaya niyetlenmemiş olsaydım gül gibi geçiniyorduk kendisi ile. buğu sorunu vardı sadece.

dediğim gibi eşimle beraber gezmek için kask almak için dolaşınca scorpion 410 ile karşılaştım. aslında yazın daha rahat kullanılacağını düşündüğüm için çene açılır kask alacaktım ancak sonra güvenlik ve rüzgar sesi sebepleri ile bu fikrimden vazgeçtim. bu arada kaskı kendime alıyorum. eski kaskı eşim kullanacak sharp testinden 4 yıldız almış. ls2 den sonra çok daha geniş bir görüş açısı sunuyor. buğu yapmıyor ve kesinlikle çok daha sessiz. kafanıza tam oturması için şişirebileceğiniz hava pedleri var. güneş vizörü yok. araştırırsanız meşhur sitede geçen hafta biten kampanyanın son günü 320 liraya satın aldım. ben kaskı beğendim. tavsiye ederim. fiyat performans olarak bana uygun geldi.

bi kaç fotoğraf

Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Güzel günlerde kullanın iyiymiş
    ake bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)